Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Nie byłem na wątku więc nie wiem, ale też znalazłem, niewiele tego.
  2. [quote name='Mysia_']cioteczko, nie może, a napewno mu domek znajdziemy... Prawda? :oops:[/QUOTE] Oczywiście, że tak.
  3. Wysłałem i teraz czekam. Zobaczymy. Edit Nic nie przyszło.
  4. Jestem już na tym etapie przeliczania.
  5. Szukamy dt, a najlepiej ds. Ale pewnie ds będzie najlepszym rozwiązaniem. Zdjęcia powinna podrzucić Magdziak. Banerek dla Eli [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/malutka-sunia-z-cmentarza-173281"][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/5397/suniaelacrop.jpg[/IMG][/URL]
  6. Nie mam, ale mogę spróbować się zarejestrować.
  7. Szczekanie to dobry znak. Faktycznie jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale jedna to już nie żadna. Będzie dobrze. Oby tak dalej Jurasku.
  8. To dobry początek dla Belki. Oby tak dalej.
  9. Do góry maluszku po domek gdzie będziesz miał szansę.
  10. Dobry wieczór Grandziku. Trzeba jeszcze jak najwięcej nazbierać na dodatkowe wydatki.
  11. [quote name='kaLOlina']o juz mam!! zaraz wrzuce na tamten watek wasza prozbe!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f935/skrajna-bieda-serce-dla-zwierzat-prosimy-o-pomoc-109965/[/URL][/QUOTE] Wielkie dzięki.
  12. [quote name='Bjuta']Właśnie! Bari czeka![/QUOTE] Ktoś miał chyba odpoczywać? Ja nie mam pomysłu gdzie jeszcze ogłaszać.
  13. Teraz dopiero widać jaki to wspaniały pies. Oby wszystko się dobrze goiło i nie było dodatkowych problemów.
  14. Zmieniam deklarację na 50 zł, ale moje wpłaty będę dopiero po 25-tym każdego miesiąca bo mam kilka takich i muszę zachować kolejność. Może tak być?
  15. [quote name='Bjuta']Nie dzwonię do pani Małgosi, bo nie mówię... Rozłożyłam się na łóżku z poduchami i tylko do kompa się wyrywam jak nikt nie patrzy. Jak mi się gardło uruchomi, to zaraza będę się domagać wieści, bo się nie mogę doczekać! :evil_lol:[/QUOTE] Bjuta lepiej się wykurować. Za wiadomościami poczekamy.
  16. Do góry Mozart. Kto ma jeszcze możliwość pomocy? Nawet po parę złotych.
  17. Grand GRAND HOTEL czeka. Szczekaj głośno by Ciebie pakowali na drogę.
  18. Dziękuję lilk_a. Wieczorem zrobię banerek i poproszę Szarotka o offy. Jest w tym niezła. Nadal potrzebne ogłoszenia. Co u Eli?
  19. Zaznaczam wątek. Mojo to wspaniały pies. Na chwilę obecną mogę pomóc jedynie deklarując 10 miesięcznie.
×
×
  • Create New...