Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Dobrze, że parka już w hoteliku.
  2. Dwupaki i staruszki. Miło się czyta jak trafiają do hotelików. Ale ile nie trafia? Dzień dobry Chłopakom.
  3. [quote name='Lu_Gosiak']no wiem Cajus, ale robie co moge...niestety tyle tych biedaków, ze kazdy juz ma full deklaracji, ale pomóżcie porozsylac moze watek, zeby wiecej osób tu dotarło[/QUOTE] Wiem o tym. Po prostu tu jest za mało osób, A po zmianach wiele osób szuka po omacku. Ale będzie dobrze. Nie wiem czy pisałem w piątek wysłałem drugą część swojej deklaracji.
  4. gonia bardzo dobrze to ujęła. Nie mam co dodać.
  5. Tak po czymś takim nie chce się już nic. Dzień dobry Spajkusiu.
  6. Znalazłem coś takiego Panel kontrolny,Edycja opcji i juz na stronie pozostałe opcje. Interfejs edytora postów [LIST] [*] Zaawansowany edytor WYSIWYG [*] Podstawowy edytor [*] Standardowy edytor [/LIST] Pisząc post na forum lub prywatną wiadomość do innego użytkownika możesz skorzystać z trzech dostępnych trybów edycji postu. Najprostszym z nich jest pole tekstowe zaś najbardziej rozbudowanym WYSIWYG Editor, który pozwala na przetwarzanie tekstu wg Twoich upodobań i natychmiastowy podgląd rezultatu. W zależności od możliwości Twojej przeglądarki nie wszystkie opcje mogą być dla Ciebie dostępne. W przypadku napotkania problemów spróbuj przełączyć tryb interfejsu Ja mam włączony ten pierwszy.
  7. Powiem, że jak patrzę na te zdjęcia Kangurka wczoraj i dziś to musi być dobrze. Po prostu musi.
  8. Omena ślicznie się prezentuje. Myślę, że Ona sama powie jakie chce mieć imię.
  9. Nikt nie zajrzał do Ciebie Largo? To ja Tobie powiem dzień dobry.
  10. Ja już się wykosztowałem, ale będę śledził wątek. Jak tylko będę miał coś nad stan to pójdzie tu. Edit Nie mogę normalnie przejść obojętnie. 20 ode mnie to deklaracja stała.
  11. I mnie wypada się zgodzić. Saba to bardzo ładna psina i widać jak pisała majqa, że to pies z charakterem. Zdecydowanie staje i się porusza. Tak przynajmniej wychodzi ze zdjęć. A temu zalizaniu to nie ma się co dziwić.
  12. Ja nie mogę już nic deklarować. Tu nie pomogę w ten sposób.
  13. Potrzebne deklaracje stałe na hotelik. Kto może pomóc?
  14. [quote name='GoskaGoska']a ja tez nie ma jak obecnie rozliczeniowego wątku edytowac - masakra NIECH ZYJE NOWE DOGO :([/QUOTE] Może zrobić post rozliczeniowy, A pierwszy uzupełni się później.
  15. Najwyższy czas aby Olusiowi się udało. Trzymam dalej kciuki.
  16. Szczeniaczki fajne. Żal mi tej suczki widać, że bardzo się boi.
  17. Florek będzie miał dobrą opiekę, a deklaracje można dozbierać.
  18. Podniosę złotóweczki. No dalej kto się przyłączy?
  19. Trochę tu pusto u Wrochemika.
  20. [quote name='koosiek']Cajus, tu masz spis stron ogłoszeniowych: http://www.dogomania.pl/threads/122313-Spis-stron-ogA-oszeniowych-post-1-i-2 No i nie wiem, co trzeba jeszcze tłumaczyć, rejestrujesz się, klikasz "Dodaj ogłoszenie" i wypełniasz. Poradzisz sobie ;) Wielkie dzięki czegoś takiego szukałem. Dziś pewnie już nie dam rady, ale postaram się zacząć.
  21. U mnie już kiepsko. Poszło na deklaracje. Będę polecał Redka na nk i tylko można.
  22. To ja polecam dalej Belkę.
  23. Niedawno znalazłem. Oby ten okruszek dał radę. Kolejny raz głupota ludzka prowadzi dom tragedii. Kiedy ludzie zaczną myśleć? [url]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/655[/url]
  24. Ja wczoraj już nie dotarłem do Eli. Dziś tez jestem późno. Postaram się poszukać i zaznaczyć strony z ogłoszeniami. Jak jakieś nie będzie wśród Twoich lilk_a to postaram się zrobić.
  25. Dopiero się zalogowałem. Wspaniałe wiadomości. Niech takich spacerków będzie więcej i więcej i niech każdy coraz mniej obciąża Twoje plecy ULKA. Borunia tak trzymaj dziewczyno.
×
×
  • Create New...