Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Tak karać trzeba tylko co na to sąd. Jak mi to ktoś napisał " niska szkodliwość społeczna " i po sprawie. Tak być nie może. Mam nadzieje, że artykuł znajdzie też odzew. Mimo zmian udało się do Ciebie trafić Sabo.
  2. No to wygląda, że dwóch cwaniaków trafiło w miejsce gdzie mogą pokazać jacy z Nich spryciarze. Wygląda, że odżywają na całego.
  3. [quote name='Agata,Sonia']Właśnie przelałam 120zł na Kangurka,jutro powinny być na koncie;) Mam nadzieję,że amputacja nie będzie konieczna:-([/QUOTE] [quote name='idusiek']o rany, dzieki wielkie ![/QUOTE] Faktycznie wielkie dzięki. Każdy ma nadzieję, że amputacja będzie niepotrzebna.
  4. Do góry Góreczko. Złotóweczki przybywajcie.
  5. Wspaniała wiadomość. Też czekam na piątek w takim razie.
  6. [quote name='figanadrzewna']Czarodziejko, jak tam kolejne noce? Nadal drań dokazuje?:evil_lol: Będziemy Ci musieli dopłacić dodatek za pracę nocną-nieprzespaną :diabloti:[/QUOTE] To napisała figanadrzewna. Jak będzie dopłata to wiemy czyj to pomysł. Jak Gromik - łobuziak ?
  7. To trzymam kciuki za Sabinkę, Panią i telekomunikację polską.
  8. Ode mnie szła wpłata 12.11 40 złotych i to stała deklaracja.
  9. [quote name='morisowa']Magdyska, skoro takiemu Trevorowi w końcu się poszczęściło, to i Kręcioł trafi na swego człowieka. Czasem trzeba naprawdę szczęścia i przypadku.[/QUOTE] Oj to wszystko by się przydało Kręciołkowi.
  10. A o wujaszkach się znów zapomniało. Dopiero teraz mogę odczytać numer konta. Jutro pójdzie wpłata ode mnie.
  11. Ja poproszę dużą poprawę. szkoda, ze nici z domków. Olo do góry.
  12. Ciężko się połapać w tym bałaganie na forum. Jak coś to numer konta poproszę. gonia dzwoniłaś? Jakieś wieści?
  13. Jest u mnie w galerii. Gdzieś jest logowanie.
  14. Tego nie wiem, ale bardzo dużo. Trzeba by rozpisać jakie deklaracje są.
  15. Nie wiem jak bardzo to poważne, ale wierzę, że będzie dobrze.
  16. Wielkie dzięki. Nie wiem czy ogłoszenia i które są płatne, ale mogę zapłacić jeśli dobrze rozumiem. Poczekajmy za wiadomościami od Magdziak bo nie wiem czy Ela może być tam na tyle długo.
  17. Trudno coś napisać. Bora wie, że nie jest dobrze. Ja bym poczekał jeszcze trochę i znaczył czy ten ból się nasila. Jeśli tak to będzie trzeba podjąć decyzję. Nie jestem za eutanazją. Jednak są sytuacje takie jak ta i trzeba wybrać. Jedno jest pewne nie jest sama i jest kochana. Wie co to miłość i zaznała jej od Ciebie. Jest szczęśliwa. Ma swojego człowieka. Po cichu płaczę, ale liczę nadal na cud. Bora wszyscy są z Tobą i ULKA.
  18. Właśnie taka forma offowania byłaby najlepszą. Tu jest potrzebny ktoś do ogłoszeń. I chyba tak to widzę. Off. Potrzebne ogłoszenia. I mam nadzieję, że Magdziak dziś powie jak Ela i co u Niej mimo sporej ilości pracy.
  19. [quote name='ciapuś']Cioteczki i wujkowie Wy już nie śpicie czy jeszcze nie śpicie :crazyeye:[/QUOTE] No to ja jeszcze nie śpię.
  20. Czekamy w takim razie za ustaleniami i zbieramy deklaracje.
  21. Wesoło dziś u Ciebie Grandzik.
  22. Muszę dubelka zrobić bo mi linkowanie nie wejdzie w edycji Kangurek jest też tu [url=http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/647]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url]
  23. Dodaję dubla bo link mi się nie zamienia przy edycji. Tu wkleiłem Sabę. [url=http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/646]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url]
×
×
  • Create New...