Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Dalej Cioteczki i Wujkowie. Potrzebne deklaracje.
  2. No dalej dla idei złotóweczek.
  3. Nie jest dobrze. Więcej nas tu potrzeba.
  4. Wspaniała wiadomość. Olo, Javena wspaniale. Czekamy za zdjęciami Olusia z nowego domku.
  5. Spajkusia umieściłem u siebie w galerii [url]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/656[/url] I można usuwać swoje wiadomości? Bo to zrobiłem. To było?
  6. Kto tu jeszcze zajrzy. Tak niewiele brakuje ( na początek ).
  7. Wrochemik wspaniale się prezentuje.
  8. Oby wszystko się udało. Mam nadzieję, że na wózeczek się szybko uzbiera.
  9. Im więcej nas będzie tym lepiej. Deklaracje nadal potrzebne.
  10. Na nk jest gorzej z ogłoszeniami. Chyba że już nie pamiętam i były gdzieś na wątku?
  11. Będę zaglądał po wieści o Sarze.
  12. Jak Granduś? Jakie są ustalenia co do transportu? Takie jak były tylko przesunięte?
  13. Lilmo dzięki za offa Nie możemy uzbierać na kilka innych psów. I ogólnie jest ciężko. Psiaki wyglądają na strasznie przerażone.Postaram się pomóc. Mam tyle deklaracji, że na razie mogę dać 10 zł co miesiąc. Na szczęście.
  14. [quote name='Selenga'][B]ALLEGRO CEGIEŁKOWE DLA MUKIEGO[/B]: [B][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=826786104[/URL][/B][/QUOTE] Wstawiłem pod zdjecie na nk. Nie wiem czy w ciągu dnia było coś jeszcze. Chyba dwa bazarki. Można je wkleić na nk?
  15. Nie przejmuj się brygida. Na pewno jurasek dogada się z psami na spacerkach i z kotami w domu. Po prostu ustalając między sobą co kto może. Mam kotka z ulicy z dwoma psami. Dwa miesiące i przyjaciele na schwał. Jurasek wspaniale się prezentuje. Dopiero po pobycie u Ciebie widać jaki On piękny.
  16. Rudziku Lara pamięta to i inni przyjdą do Ciebie.
  17. Dodaję zdjęcia pod Firefoxem Wspaniały dzień dla Florka. Lorda i Jacusia też.
  18. Można mnie krytykować za to co napiszę, ale nie przeszkadza mi to. Czy ktoś kto chce specjalnie ugotować szczeniaka nagle w trakcie zmienił zdanie ruszyło go sumienie i zanosił Go do lecznicy? Bo dla mnie gotowanie wody świadczy o braku ciepłej z kranu lub po prostu oszczędności, braku pieniędzy, ubóstwie. Rozumiem, że każdy wie jaki to był garnek. Gdzie dokładnie był Muki i jak do niego wpadł. Może ktoś sprawdzi jak to wygląda bo ja nie mam zamiaru. A wypadki naprawdę sa różne i mają różny przebieg i efekty. Spekulacje są tu jak najmniej potrzebne. Co się stało to się nie odstanie. Nie jestem sędzią ani katem i nie będę. Znam fakty. Muki uległ prawie śmiertelnemu poparzeniu przez niedopatrzenie i nieodpowiedzialność. Może nawet przez głupotę. Jednak ta kobieta zareagowała najlepiej jak mogła. A my co robimy? Spekulujemy. Każdy pyta o numer konta, allegro, bazarki i czy kobieta już jest w skazana. Tego Muki potrzebuje najbardziej? Spekulacji? Zawiłego wątku gdzie ciężko cokolwiek odnaleźć? Chyba nie. Potrzebuje naszej pomocy. Ogłoszeń. Szukania darczyńców na dalsze leczenie.[COLOR=Red] MUKI TU JEST NAJWAŻNIEJSZY I NASZA POMOC DLA NIEGO[/COLOR]. Wkleiłem Go w nocy na nk i polecam. Jak tylko będę mógł wpłacę pieniądze. Wiem, że tak pomogę. Za dzień, dwa będzie inna tragedia i ta być może straci na sile i aktualności i co wtedy? Muki potrzebuje bardzo długotrwałego leczenia i ogłoszeń o pomoc na okrągło. Spekulacje mu nie pomagają. Powtarzam nikt nie wie jak doszło do tragedii. Jednak ta kobieta zrobiła to co powinna. Oddała Mukiego w dobre ręce. W ręce Pana Janusza, wetów, wolontariuszy i nas dogomaniaków. A my ją sądzimy zamiast całą energię przelać na Mukiego. On tak bardzo nas potrzebuje. Nie będę sędzią i katem. Chcę pomóc Mukiemu jak tylko mogę. Przepraszam za przydługi post. I za to jeśli kogoś uraziłem.
  19. Może i się teraz narażę, ale kobieta zachowała się w sposób nieodpowiedzialny. I możecie mi wierzyć lub nie, ale każdy z nas na takie zdarzenia, ale najczęściej nic się nie dzieje. Tu się stała ogromna tragadia, która powinna być lekcją dla wszystkich. Ta kobieta nie zostawiła psa w domu aby cierpiał. Nie wyrzuciła Mukiego w reklamówce do Śmietnika. Zaniósła Go do miejsca gdzie wiedziała, że są ludzie którzy mu pomogą. Może i sama była w szoku i powiedziała co powiedziała. Może bała się konsekwencji. A może bała się o koszta leczenia. Nie wiem. Wiem jedno miała na tyle odwagi by Mukiego oddać do weta. Brak odpowiedzialności pozostanie brakiem odpowiedzialności. Ale chciałbym powtórzyć, że po wypadku postąpiła najrozsądniej jak tylko mogła. Wielkie uznanie za słowa Pana Janusza. Najważniejszy jest Muki. Trzeba się skupić na pomocy Mu. To jest nasz cel na chwilę obecną.
  20. Bardzo rozczulające Normalnie wchodzą mi normalnie. Jednak w przypadku Fotoshare musiałem użyć bezpośredniego linku. Nie wiem dlaczego. Czyli ostatniego z listy.
  21. Chyba autobus nie będzie najlepszy dla Grandzika. Trzeba by poszukać innego rozwiązania.
  22. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174172-BiA-uteria-zapierajAE-ca-dech-w-piersi-kaA-dej-kobiety-na-BianeczkAE-do-28-11-2009-22-00?p=13550462"][IMG]http://images37.fotosik.pl/225/fca4dee77a507129.jpg[/IMG][/URL] Podlinkowany. O to chodziło?
×
×
  • Create New...