-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
Cajus JB replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dalej Cioteczki i Wujkowie. Potrzebne deklaracje. -
No dalej dla idei złotóweczek.
-
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Cajus JB replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Nie jest dobrze. Więcej nas tu potrzeba. -
Szczeniak przywiązany do ściany! MA DOM!!! Jest Zabrzaninem!!!
Cajus JB replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Wspaniała wiadomość. Olo, Javena wspaniale. Czekamy za zdjęciami Olusia z nowego domku. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Spajkusia umieściłem u siebie w galerii [url]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/656[/url] I można usuwać swoje wiadomości? Bo to zrobiłem. To było? -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
Cajus JB replied to red's topic in Już w nowym domu
Podniosę może ktoś zajrzy. -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Cajus JB replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Kto tu jeszcze zajrzy. Tak niewiele brakuje ( na początek ). -
Ck Wrochem, żywiołowy staruszek bez oczka MA DOM :):):):)
Cajus JB replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
Wrochemik wspaniale się prezentuje. -
Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!
Cajus JB replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
Oby wszystko się udało. Mam nadzieję, że na wózeczek się szybko uzbiera. -
Skóra i kości Skazana na śmierć głodową SABA Łodź JUŻ W DOMU
Cajus JB replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Na nk jest gorzej z ogłoszeniami. Chyba że już nie pamiętam i były gdzieś na wątku? -
Będę zaglądał po wieści o Sarze.
-
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
Cajus JB replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Jak Granduś? Jakie są ustalenia co do transportu? Takie jak były tylko przesunięte? -
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
Cajus JB replied to ata's topic in Już w nowym domu
Lilmo dzięki za offa Nie możemy uzbierać na kilka innych psów. I ogólnie jest ciężko. Psiaki wyglądają na strasznie przerażone.Postaram się pomóc. Mam tyle deklaracji, że na razie mogę dać 10 zł co miesiąc. Na szczęście. -
Bora - onka, która szuka miejsca aby spokojnie umrzeć
Cajus JB replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ten uśmiech jest zniewalający. -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
Cajus JB replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selenga'][B]ALLEGRO CEGIEŁKOWE DLA MUKIEGO[/B]: [B][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=826786104[/URL][/B][/QUOTE] Wstawiłem pod zdjecie na nk. Nie wiem czy w ciągu dnia było coś jeszcze. Chyba dwa bazarki. Można je wkleić na nk? -
19.05.2011 Rudzik odszedł za Tęczowy Most :(((
Cajus JB replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rudziku Lara pamięta to i inni przyjdą do Ciebie. -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
Cajus JB replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Można mnie krytykować za to co napiszę, ale nie przeszkadza mi to. Czy ktoś kto chce specjalnie ugotować szczeniaka nagle w trakcie zmienił zdanie ruszyło go sumienie i zanosił Go do lecznicy? Bo dla mnie gotowanie wody świadczy o braku ciepłej z kranu lub po prostu oszczędności, braku pieniędzy, ubóstwie. Rozumiem, że każdy wie jaki to był garnek. Gdzie dokładnie był Muki i jak do niego wpadł. Może ktoś sprawdzi jak to wygląda bo ja nie mam zamiaru. A wypadki naprawdę sa różne i mają różny przebieg i efekty. Spekulacje są tu jak najmniej potrzebne. Co się stało to się nie odstanie. Nie jestem sędzią ani katem i nie będę. Znam fakty. Muki uległ prawie śmiertelnemu poparzeniu przez niedopatrzenie i nieodpowiedzialność. Może nawet przez głupotę. Jednak ta kobieta zareagowała najlepiej jak mogła. A my co robimy? Spekulujemy. Każdy pyta o numer konta, allegro, bazarki i czy kobieta już jest w skazana. Tego Muki potrzebuje najbardziej? Spekulacji? Zawiłego wątku gdzie ciężko cokolwiek odnaleźć? Chyba nie. Potrzebuje naszej pomocy. Ogłoszeń. Szukania darczyńców na dalsze leczenie.[COLOR=Red] MUKI TU JEST NAJWAŻNIEJSZY I NASZA POMOC DLA NIEGO[/COLOR]. Wkleiłem Go w nocy na nk i polecam. Jak tylko będę mógł wpłacę pieniądze. Wiem, że tak pomogę. Za dzień, dwa będzie inna tragedia i ta być może straci na sile i aktualności i co wtedy? Muki potrzebuje bardzo długotrwałego leczenia i ogłoszeń o pomoc na okrągło. Spekulacje mu nie pomagają. Powtarzam nikt nie wie jak doszło do tragedii. Jednak ta kobieta zrobiła to co powinna. Oddała Mukiego w dobre ręce. W ręce Pana Janusza, wetów, wolontariuszy i nas dogomaniaków. A my ją sądzimy zamiast całą energię przelać na Mukiego. On tak bardzo nas potrzebuje. Nie będę sędzią i katem. Chcę pomóc Mukiemu jak tylko mogę. Przepraszam za przydługi post. I za to jeśli kogoś uraziłem. -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
Cajus JB replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Może i się teraz narażę, ale kobieta zachowała się w sposób nieodpowiedzialny. I możecie mi wierzyć lub nie, ale każdy z nas na takie zdarzenia, ale najczęściej nic się nie dzieje. Tu się stała ogromna tragadia, która powinna być lekcją dla wszystkich. Ta kobieta nie zostawiła psa w domu aby cierpiał. Nie wyrzuciła Mukiego w reklamówce do Śmietnika. Zaniósła Go do miejsca gdzie wiedziała, że są ludzie którzy mu pomogą. Może i sama była w szoku i powiedziała co powiedziała. Może bała się konsekwencji. A może bała się o koszta leczenia. Nie wiem. Wiem jedno miała na tyle odwagi by Mukiego oddać do weta. Brak odpowiedzialności pozostanie brakiem odpowiedzialności. Ale chciałbym powtórzyć, że po wypadku postąpiła najrozsądniej jak tylko mogła. Wielkie uznanie za słowa Pana Janusza. Najważniejszy jest Muki. Trzeba się skupić na pomocy Mu. To jest nasz cel na chwilę obecną. -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
Cajus JB replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Chyba autobus nie będzie najlepszy dla Grandzika. Trzeba by poszukać innego rozwiązania. -
Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!
Cajus JB replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/174172-BiA-uteria-zapierajAE-ca-dech-w-piersi-kaA-dej-kobiety-na-BianeczkAE-do-28-11-2009-22-00?p=13550462"][IMG]http://images37.fotosik.pl/225/fca4dee77a507129.jpg[/IMG][/URL] Podlinkowany. O to chodziło?