Jump to content
Dogomania

kaa

Members
 • Content Count

  3,377
 • Joined

 • Last visited

About kaa

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Biography
  mam nadzieję że człowiekiem

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Do domu w niedzielę pojechała Dosia i Karo/ Dixi po 4 latach w schronisku. :multi: A co do Balu, może iść do starszych dzieci , ludzie nie mieli doświadczenia na tyle żeby zapanować nad sytuacją . Balu był zazdrosny o swoich ludzi i starał się wyeliminować konkurencję do pieszczot. Odganiał dzieci od rodziców i próbował sam ustalać hierarchię , zębami niestety tzn. nikogo nie pogryzł, ale ludzie się bali o pociechy i nie umieli sobie z tym poradzić.
 2. [quote name='Pianka']powiedziała, ze jest wrażliwa i nie chce oglądać innych psów[/QUOTE] Pani już podobno miała od nas psa więc była w schronisku i dla mnie to nie tłumaczenie, tym bardziej że jeśli ktoś faktycznie ma problem z wrażliwością, to można wyjść do niego za bramę, wyprowadzić na zewnątrz psa itp. Zorro nie jest psem całkowicie bezproblemowym tzn. jest nieufny wobec obcych mu osób , tego psa trzeba najpierw poznać żeby go adoptować , a co ważniejsze to on musi poznać nową osobę . Nie da się go poprostu wywieżć i gdzieś zostawić , chyba że ktoś ma rzeczywiście duże doświadczenie z nieufnymi psami. Zaproponowałam Pani przyjazd pod schronisko i poznanie najpierw psa, ale nie pojawiła się , widocznie Godula leży za daleko od schroniska. Zorro ma już za sobą jedną nieudaną adopcje , Pan przywiózł go po 20 minutach z powrotem do schroniska , ubrany w skórzane rękawice do łokci bo Zorro ze strachu przed nim próbował się bronić. To chyba aktualnie najbardziej pechowy pies .
 3. Zapraszam na bazarek świąteczny z karteczkami i bilecikami do prezentów dla ONki Fortuny:

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...znice-do-10-12

  Nie wysyłaj bliskim SMSa z życzeniami na święta! Kup kartkę! :smile:

 4. Domy znalazły takie psiaki. Aria [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/38/aria161.jpg/"][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/5455/aria161.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Misiu [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/543/b62dc79fae74fe76med1.jpg/"][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/96/b62dc79fae74fe76med1.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Bond [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/17/bond81.jpg/"][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/7800/bond81.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Klocek [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/706/klocek11.jpg/"][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/2038/klocek11.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Mania [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/801/mania5a1.jpg/"][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/2969/mania5a1.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
 5. [B]Ładny [/B]- morusek, przygarnijzwierzaka , alegratka, tablica, ogłosili, e-zwierzak, kokosy, oddam-psa, hiperogłoszenia, olx, kupsprzedaj, adoptujemy, szarik, adopcjapsa, lento, adopcje.org, gumtree. [B]Majki [/B]- morusek, przygarnijzwierzaka , alegratka, tablica, ogłosili, e-zwierzak, kokosy, oddam-psa, hiperogłoszenia, olx, kupsprzedaj, adoptujemy, szarik, adopcjapsa, lento, adopcje.org, gumtree. [B]Mati[/B] - alegratka, ogłosili, e-zwierzak, hiperogłoszenia, oddam psa, lento, adoptujemy, olx, adopcje.org.
 6. Bazarek zakończony.

 7. U Kitki i Czarnego wszystko w porządku, jeśli by było coś nie tak , Justyna by powiedziała i napisała bym. Jak z Belgiem w Niemczech były problemy to wrócił do Rudy. Wiecie że ja nie znam języka więc ja się nie kontaktuje. W razie wątpliwości ,prosz dzwonić do Justyny wolontariat.
 8. Witaj kaa! Jak toczą się losy Czarnego i Kitki? Czekamy na wiadomości na ich wątku! Pozdrawiam. Monika

 9. [B]Hero[/B]- alegratka, ogłosili, e-zwierzak, hiperogłoszenia, olx, kupsprzedaj, adoptujemy , lento, adopcje.org . tekst [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/253553-duzy-lagodny-hero-daj-mu-dom--oferta-ruda-slaska/[/URL] [B]Orion[/B]- morusek, przygarnijzwierzaka , alegratka, tablica, ogłosili, e-zwierzak, kokosy, oddam-psa, hiperogłoszenia, olx, kupsprzedaj, adoptujemy, szarik, adopcjapsa, lento, adopcje.org, gumtree. tekst [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/253553-duzy-lagodny-hero-daj-mu-dom--oferta-ruda-slaska/[/URL]
 10. BAZAREK Dla Tinki i Paury- ponad 80 rzeczy!!! Do 13.08.2012

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...-Do-13-08-2012

  Zbieramy również deklarację i jednorazowe wpłaty dla Paury

 11. Ogłoszenia [B]Simba-[/B] morusek, przygarnijzwierzaka , alegratka, tablica, ogłosili, e-zwierzak, kokosy, oddam-psa, hiperogłoszenia, olx, kupsprzedaj, adoptujemy, szarik, adopcjapsa, lento, adopcje.org, gumtree. [B]Beza [/B]- ogłosili, e-zwierzak, kokosy, hiperogłoszenia, olx ,kupsprzedaj, szarik. [B]Rockn Roll -nowy tekst w ogłoszeniu [/B]- morusek, przygarnijzwierzaka , alegratka, tablica, ogłosili, e-zwierzak, kokosy, oddam-psa, hiperogłoszenia, olx, kupsprzedaj, adoptujemy, szarik, adopcjapsa, lento, adopcje.org, gumtree. [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/253467-kochajacy-ludzi-wesoly-madry-psiak-czeka-na-dom--oferta-ruda-slaska/[/URL]
 12. Spajk ma wszystkie ogłoszenia na powrót dodane. :shake: Rambo ma dorobione na - ogłosili,hiperogłoszenia,olx, szarik, kupsprzedaj,adopcje org. i z rozpędu mu zdublowałam tablicę. Ale ładnie wyszły te nasze psinki na zdjęciach.
×
×
 • Create New...