Jump to content
Dogomania

kaa

Members
 • Content Count

  3,377
 • Joined

 • Last visited

About kaa

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Biography
  mam nadzieję że człowiekiem

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. [quote name='Pianka']powiedziała, ze jest wrażliwa i nie chce oglądać innych psów[/QUOTE] Pani już podobno miała od nas psa więc była w schronisku i dla mnie to nie tłumaczenie, tym bardziej że jeśli ktoś faktycznie ma problem z wrażliwością, to można wyjść do niego za bramę, wyprowadzić na zewnątrz psa itp. Zorro nie jest psem całkowicie bezproblemowym tzn. jest nieufny wobec obcych mu osób , tego psa trzeba najpierw poznać żeby go adoptować , a co ważniejsze to on musi poznać nową osobę . Nie da się go poprostu wywieżć i gdzieś zostawić , chyba że ktoś ma rzeczywiście duże doświadczenie z nieufnymi psami. Zaproponowałam Pani przyjazd pod schronisko i poznanie najpierw psa, ale nie pojawiła się , widocznie Godula leży za daleko od schroniska. Zorro ma już za sobą jedną nieudaną adopcje , Pan przywiózł go po 20 minutach z powrotem do schroniska , ubrany w skórzane rękawice do łokci bo Zorro ze strachu przed nim próbował się bronić. To chyba aktualnie najbardziej pechowy pies .
 2. Zapraszam na bazarek świąteczny z karteczkami i bilecikami do prezentów dla ONki Fortuny:

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...znice-do-10-12

  Nie wysyłaj bliskim SMSa z życzeniami na święta! Kup kartkę! :smile:

 3. [B]Ładny [/B]- morusek, przygarnijzwierzaka , alegratka, tablica, ogłosili, e-zwierzak, kokosy, oddam-psa, hiperogłoszenia, olx, kupsprzedaj, adoptujemy, szarik, adopcjapsa, lento, adopcje.org, gumtree. [B]Majki [/B]- morusek, przygarnijzwierzaka , alegratka, tablica, ogłosili, e-zwierzak, kokosy, oddam-psa, hiperogłoszenia, olx, kupsprzedaj, adoptujemy, szarik, adopcjapsa, lento, adopcje.org, gumtree. [B]Mati[/B] - alegratka, ogłosili, e-zwierzak, hiperogłoszenia, oddam psa, lento, adoptujemy, olx, adopcje.org.
 4. U Kitki i Czarnego wszystko w porządku, jeśli by było coś nie tak , Justyna by powiedziała i napisała bym. Jak z Belgiem w Niemczech były problemy to wrócił do Rudy. Wiecie że ja nie znam języka więc ja się nie kontaktuje. W razie wątpliwości ,prosz dzwonić do Justyny wolontariat.
 5. Witaj kaa! Jak toczą się losy Czarnego i Kitki? Czekamy na wiadomości na ich wątku! Pozdrawiam. Monika

 6. [B]Hero[/B]- alegratka, ogłosili, e-zwierzak, hiperogłoszenia, olx, kupsprzedaj, adoptujemy , lento, adopcje.org . tekst [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/253553-duzy-lagodny-hero-daj-mu-dom--oferta-ruda-slaska/[/URL] [B]Orion[/B]- morusek, przygarnijzwierzaka , alegratka, tablica, ogłosili, e-zwierzak, kokosy, oddam-psa, hiperogłoszenia, olx, kupsprzedaj, adoptujemy, szarik, adopcjapsa, lento, adopcje.org, gumtree. tekst [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/253553-duzy-lagodny-hero-daj-mu-dom--oferta-ruda-slaska/[/URL]
 7. [quote name='Pianka'] [SIZE=3][B]Spajk niestety wrócił z adopcji[/B][/SIZE]:angryy: Babka była kłamliwa. Spajka przyprowadził jakis facet i powiedział, ze dostał go na prezent na urodziny, a on takiego starego psa nie chce w prezencie:shake: [/QUOTE] No nie , można się załamać, :-( na dodatek już mu ogłoszenia usunełam :placz:, nic to, zrobię od początku.
 8. [quote name='tanitka']czy coś się zmieniło u wyżlicy Alpy, czy nada czeka na dom?[/QUOTE] Alpa nadal czeka w schronisku, dorabialiśmy jej zdjęcia z dzieckiem, mam nadzieję że niebawem Pianka wrzuci, jak się do niej dokopie pośród 1600 fotek. Fela chyba jeszcze nie miała dorabianych, ale w piątek następna sesja zdjęciowa, więc będziemy o niej pamiętać. Dorobione ogłoszenia mają: [B]Lunek-Nero [/B]- alegratka, ojej, adoptujemy, adopcje.org, kupsprzedaj, olx ,ogłosili, e-zwierzak, hiperogłoszenia, lento. [B]Diabeł [/B]- allegratka,ogłosili, hiperogłoszenia, szarik, adoptujemy, kupsprzedaj. [B]Foster -[/B] alegratka, ogłosili, hiperogłoszenia, olx, kokosy, kupsprzedaj,szarik. [B]Aro -[/B] ogłosili, hiperogłoszenia, e-zwierzak, olx, kupsprzedaj, szarik.
 9. [quote name='Justyna_wolontariat']Spajki ma dom dzięki ogłoszeniom zabrała go bardzo fajna pani :multi::multi::multi::multi::multi: WIELKIE DZIEKI[/QUOTE] Dzięki za super wieści, bardzo się ciesze :) [B]Jang[/B] - alegratka, ogłosili, hiperogłoszenia, szarik, kupsprzedaj, adoptujemy, olx, lento. [B]Lara-Mija[/B]- alegratka, ogłosili, kokosy, hiperogłoszenia, szarik, adoptujemy, kupsprzedaj, olx, lento. [B]Rezi [/B]- alegratka, ogłosili, kokosy, hiperogłoszenia, szarik, adoptujemy, kupsprzedaj, olx, lento.
 10. Okoń/Bols -ma ogłoszenia na : morusek, przygarnijzwierzaka, tablica, ogłosili, kokosy, alegratka, e-zwierzak, olx, ojej, adopcja psa , gumtree , kupsprzedaj, hiperogłoszenia, oddam psa, lento, szarik, adoptujemy . Przerobiłam mu tekst, bo poprzedni się trochę zdeaktualizował. Okoń ma 4 lata i jest średnim mieszańcem o wyjatkowej urodzie. Ma jedno oczko jasniejsze.To bardzo wrażliwy pies,który jest opanowany,spokojny,grzeczny i miły.Nawiązuje bardzo dobry kontakt z dziećmi, jest łagodny i przyjacielski w stosunku do ludzi, jednak nie wszystkie psy akceptuje. Czeka na odpowiedzialny i kochający dom.
 11. [IMG][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/9/psyrozne1553.jpg/"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/7514/psyrozne1553.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL][/IMG] [IMG][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/846/psyrozne1560.jpg/"][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/3237/psyrozne1560.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL][/IMG] [IMG][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/708/psyrozne1561.jpg/"][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/671/psyrozne1561.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL][/IMG] Zmieniłam mu tekst do ogłoszeń Szanti to 1,5 roczny, psiak o niezwykłej urodzie,wygląda jak pluszowa maskotka.Piesek jest mały waży mniej niż 10 kg.Mieszkał w bloku,został oddany z powodu wyjazdu właściciela. Szanti jest żywiołowy, lubi mieć wyczerpujące spacery, podczas których może stracić nadmiar energii.W pierwszym kontakcie jest nieco nieufny, potrzebuje chwili czasu,aby się przekonać do nowo poznanego człowieka,przy czym jest łagodny i nie agresywny.Bywa zaczepny w stosunku do innych psów, najlepszy był by dom bez innych zwierząt. Czeka na odpowiedzialnego właściciela.
 12. Ogórek - morusek, przygarnijzwierzaka, tablica, kokosy ,e- zwierzak , olx, ojej , gumtree ,adopcjapsa, oddam psa, adoptujemy, lento.
×