Jump to content
Dogomania

kaa

Members
 • Content Count

  3,377
 • Joined

 • Last visited

About kaa

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Biography
  mam nadzieję że człowiekiem

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. [quote name='Pianka']powiedziała, ze jest wrażliwa i nie chce oglądać innych psów[/QUOTE] Pani już podobno miała od nas psa więc była w schronisku i dla mnie to nie tłumaczenie, tym bardziej że jeśli ktoś faktycznie ma problem z wrażliwością, to można wyjść do niego za bramę, wyprowadzić na zewnątrz psa itp. Zorro nie jest psem całkowicie bezproblemowym tzn. jest nieufny wobec obcych mu osób , tego psa trzeba najpierw poznać żeby go adoptować , a co ważniejsze to on musi poznać nową osobę . Nie da się go poprostu wywieżć i gdzieś zostawić , chyba że ktoś ma rzeczywiście duże doświadczenie z nieufnymi psami. Zaproponowałam Pani przyjazd pod schronisko i poznanie najpierw psa, ale nie pojawiła się , widocznie Godula leży za daleko od schroniska. Zorro ma już za sobą jedną nieudaną adopcje , Pan przywiózł go po 20 minutach z powrotem do schroniska , ubrany w skórzane rękawice do łokci bo Zorro ze strachu przed nim próbował się bronić. To chyba aktualnie najbardziej pechowy pies .
 2. [B]Ładny [/B]- morusek, przygarnijzwierzaka , alegratka, tablica, ogłosili, e-zwierzak, kokosy, oddam-psa, hiperogłoszenia, olx, kupsprzedaj, adoptujemy, szarik, adopcjapsa, lento, adopcje.org, gumtree. [B]Majki [/B]- morusek, przygarnijzwierzaka , alegratka, tablica, ogłosili, e-zwierzak, kokosy, oddam-psa, hiperogłoszenia, olx, kupsprzedaj, adoptujemy, szarik, adopcjapsa, lento, adopcje.org, gumtree. [B]Mati[/B] - alegratka, ogłosili, e-zwierzak, hiperogłoszenia, oddam psa, lento, adoptujemy, olx, adopcje.org.
 3. Witaj kaa! Jak toczą się losy Czarnego i Kitki? Czekamy na wiadomości na ich wątku! Pozdrawiam. Monika

 4. [B]Hero[/B]- alegratka, ogłosili, e-zwierzak, hiperogłoszenia, olx, kupsprzedaj, adoptujemy , lento, adopcje.org . tekst [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/253553-duzy-lagodny-hero-daj-mu-dom--oferta-ruda-slaska/[/URL] [B]Orion[/B]- morusek, przygarnijzwierzaka , alegratka, tablica, ogłosili, e-zwierzak, kokosy, oddam-psa, hiperogłoszenia, olx, kupsprzedaj, adoptujemy, szarik, adopcjapsa, lento, adopcje.org, gumtree. tekst [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/253553-duzy-lagodny-hero-daj-mu-dom--oferta-ruda-slaska/[/URL]
 5. [quote name='Pianka'] [SIZE=3][B]Spajk niestety wrócił z adopcji[/B][/SIZE]:angryy: Babka była kłamliwa. Spajka przyprowadził jakis facet i powiedział, ze dostał go na prezent na urodziny, a on takiego starego psa nie chce w prezencie:shake: [/QUOTE] No nie , można się załamać, :-( na dodatek już mu ogłoszenia usunełam :placz:, nic to, zrobię od początku.
 6. Ogórek - morusek, przygarnijzwierzaka, tablica, kokosy ,e- zwierzak , olx, ojej , gumtree ,adopcjapsa, oddam psa, adoptujemy, lento.
 7. [quote name='kiara84']Właśnie dzwoniła do mnie koleżanka że przeszła cały las, była na wysypisku śmieci i pytała wszystkich o niego i nigdzie go nie ma :( Rozmawiała także z ludźmi którzy mają tam swoje i domy i nic. Jeden mieszkaniec wabił psiaka przez kilka dni ale ciągle od niego uciekał a dzisiaj już wogóle nie po nim śladu. Koleżanka powiedziała mi że las jest na ulicy Piotra Skargi, koło kortów tenisowych, wysypiska śmieci i elektrowni. Nie znam się za bardzo na Halembie ale cały ten rejon przeszła i nic :( Agucha jutro pod wieczór dostane trochę rzeczy na bazarek dla psiaków, mogę ci je podrzucic do domu jak chcesz :)[/QUOTE] Bokser został złapany, już jest w schronisku.
 8. Sprint, Walet - morusek, alegratka, kokosy, przygarnijzwierzaka, ogłosili, hiperogłoszenia,olx, e- zwierzak,gumtree, ojej, kupsprzedaj, adopcja psa, oddam psa, adoptujemy, szarik, adopcje.org ,tablica , do adopcji.
 9. Ituś - alegratka, hiperogłoszenia, olx, adopcje.org, e-zwierzak, ogłosili. Urwis- alegratka, hiperogłoszenia, olx, adopcje.org, e-zwierzak, ogłosili ,ojej, adoptujemy,kupsprzedaj. Kruczek- alegratka, hiperogłoszenia, olx, adopcje.org, e-zwierzak, ogłosili.
 10. Plamka ma odnowione ogłoszenia na : -morusek - kokosy -tablica -przygarnijzwierzaka -ale gratka -adopcje.org -ogłosili -hiperogłoszenia -ojej -gumtree -adopcja psa -kupsprzedaj -olx -oddam psa -adoptujemy.pl -szarik -e-zwierzak -do adopcji -najpewniej -pajęczyna -pineska -rozgłos.net -e-oferty -lento -sprzedasz -e-gratka -wstawaj -aukcje-zwierząt -sellit -nasze zwierzaki.info
 11. Żeby nie dublować ogłoszeń, a zwiększyć szansę psiakom, Laki, Kłosik i Tobi mają dorobione ogłoszenia na: - alegratka, hiperogłoszenia, olx,ogłosili, adopcje.org, e-zwierzak. Mam problem na niektórych portalach ze zdjęciami Pixela, Flapiego, Kuby średniego, Matiego, wyskakuje informacja że zdjęcia są za małe. :(
 12. Alfi,Nero,Zorro,Reksio, mają dorobione ogłoszeniana - e-zwierzak, hiperogłoszenia, ogłosili, olx.
 13. Wysłałam Ibisowi połowę spadku po Volwerinie , proszę o potwierdzenie na wątku jak dotrą . [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/183449-Nowofunland%28mix%29-ju%C5%BC-tyle-w-hoteliku-%28JUZ-W-NOWYM-DOMU/page72[/url]
 14. [quote name='ania z poznania']W tym tygodniu będziemy wiedzieć :)[/QUOTE] Czy są jakieś wieści o Volwerinie ? Odbędzie się wizyta? Na końcie Volwerina wciąż jest 177 zł ,chciała bym te pieniądze przekazać dla potrzebującego psiaka ,zakładam że jak tyle czasu Volwerin jest w nowym domu to już nie wróci. Proponuję przekazać po połowie tym ; - Ibis z nurzycą [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/124316-Ibis-zdrowieje-i-szuka-domu-Potrzebne-pieniadze-na-leki-karme-lub-fanty-na-bazarek[/url] - Bakuś z długim stażem hotelowym ,kończą mu się pieniądze, wykruszyły deklaracje [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/181311-POGRYZIONY-Baku%C5%9B-juz-w-hoteliku-Dzi%C4%99kuje-wszystkim-Szukamy-domku[/url] Czekam na Waszą aprobatę , ewentualnie inną propozycję do piątku.
×