Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Wspaniale, że Cohen ma domek. Chciałbym wyjaśnić moja dopłata miała być na listopad. Ale nie będę mieszał. W grudniu deklarowane 50 ode mnie. Na życzenie do Pręgusia [URL]http://www.dogomania.pl/threads/171790-PrAE-gus-niestety-zostaje-w-hoteliku-Ma-problemy-z-A-apAE-i-A-rut-w-barku[/URL] Off To wątek z miau, ale nie do końca udany. Potrzebna pomoc. Ostatni banerek.
  2. [quote name='Cajus JB']Na nk jest gorzej z ogłoszeniami. Chyba że już nie pamiętam i były gdzieś na wątku?[/QUOTE] [quote name='Temida']Cajus JB ogłoszenia na NK są na naszym profilu, na który oczywiście zapraszam Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Pomóżmy Razem to nazwa.[/QUOTE] [quote name='anado']Saba jest na NK rowniez w profilu pomozmy zwierzetom i o ile sie nie CajusJB Ty tam rowniez zagladales...[/QUOTE] Oczywiście, że wiem gdzie jest Saba na nk. Jest i u mnie i mam Ją zaznaczoną w chyba czterech galeriach. Moja galeria [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/646[/URL] A całe zamieszanie dlatego bo miałem napisać Na nk jest. Gorzej z ogłoszeniami. Chyba że już nie pamiętam i były gdzieś na wątku. Przepraszam conocne siedzenie po kilka godzin przed komputerem daje mi się we znaki. Nie chcę niepotrzebnie obiecywać, ale w najbliższych dniach będę robił swoje pierwsze ogłoszenia to i kilka Sabie zrobię.
  3. Opłaca się rzucić. Łatwiej mi z deklaracjami. Off To wątek z miau, ale nie do końca udany. Potrzebna pomoc. Ostatni banerek.
  4. Zdjęcia wspaniałe. Naprawdę widać, że to nierozłączna para. Oby znalazł się jeden opiekun dla Nich. Off To wątek z miau, ale nie do końca udany. Potrzebna pomoc. Ostatni banerek.
  5. [quote name='idusiek']oby cioteczki, oby...bo naprawde nie wiadomo co robic:/[/QUOTE] Już przywykłem. Jestem wujkiem. Za dwa dni mógłbym spróbować zrobić Kangurkowi parę ogłoszeń. Z jakim tekstem? Off To wątek z miau, ale nie do końca udany potrzebna pomoc. Ostatni banerek.
  6. Lord wspaniale się prezentuje.
  7. [quote name='yennefer070']Cajus JB czytałam ten wątek bardzo uważnie już dawno i nadal go śledzę. Chcę, aby jak najwięcej osób wiedziało o tej sprawie...to źle??[/QUOTE] Nie to nie jest żle. Nie sądziłem, że czytałaś dlatego taki post, a nie inny. Na pewno to zrozumiesz.
  8. Nie było mnie na wątku, ale obserwowałem. Wspaniała wiadomość
  9. yennefer tego wątku nie trzeba podnosić. On jest sprawdzany przez wiele osób. Przeczytaj a dowiesz się wielu ciekawych rzeczy i dlaczego tak jest.
  10. Pan Janusz, Laura proszą o pomoc dla Mukiego. MUKI JEST TU NAJWAŻNIEJSZY. Koniec z domysłami i oskarżeniami. JESTEŚMY PO TO ABY POMAGAĆ.
  11. Pan Janusz, Laura proszą o pomoc dla Mukiego. MUKI JEST TU NAJWAŻNIEJSZY. Koniec z domysłami i oskarżeniami. JESTEŚMY PO TO ABY POMAGAĆ.
  12. Chciałem zadać to samo pytanie.
  13. Oby jak najszybciej. Jak to tylko możliwe.
  14. [quote name='beka']Eeee, jak on załatwia sie w łazience to chyba krok w dobrym kierunku ;). jeszcze niech opanuje te czynności z użyciem sedesu...[/QUOTE] Pewnie tylko można pomarzyć
  15. Mam nadzieję, że przez noc Lord nic nie wykombinuje. Moge prosić o poprawkę rozliczenia. Płaciłem 14.10 i 12.11, a wpisany jestem dwa razy w październiku.
  16. Wiek to nie choroba. Chłopaki tam jak młode szczeniaczki szaleją. Warto było dla tego co tu czytamy.
  17. Podniosę Omenę chyba że ma już inne imię.
  18. Na pewno się ruszy. Więcej ogłoszeń to większa szansa.
×
×
  • Create New...