[quote name='Cajus JB']Na nk jest gorzej z ogłoszeniami. Chyba że już nie pamiętam i były gdzieś na wątku?[/QUOTE]
[quote name='Temida']Cajus JB ogłoszenia na NK są na naszym profilu, na który oczywiście zapraszam Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Pomóżmy Razem to nazwa.[/QUOTE]
[quote name='anado']Saba jest na NK rowniez w profilu pomozmy zwierzetom i o ile sie nie CajusJB Ty tam rowniez zagladales...[/QUOTE]
Oczywiście, że wiem gdzie jest Saba na nk. Jest i u mnie i mam Ją zaznaczoną w chyba czterech galeriach.
Moja galeria
[URL]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/646[/URL]
A całe zamieszanie dlatego bo miałem napisać
Na nk jest. Gorzej z ogłoszeniami. Chyba że już nie pamiętam i były gdzieś na wątku.
Przepraszam conocne siedzenie po kilka godzin przed komputerem daje mi się we znaki.
Nie chcę niepotrzebnie obiecywać, ale w najbliższych dniach będę robił swoje pierwsze ogłoszenia to i kilka Sabie zrobię.