Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Mi też będzie ciężko. Ale w Łodzi Cioteczek nie brakuje. Jak z Wujaszkami to nie wiem.
  2. Nie umiem wytłumaczyć czemu agata nie ma emot. Powinny być. Edit Może w ustawieniach są wyłączone?
  3. No to nowy dzień i nowe złotóweczki by się przydały.
  4. Jednorazowe nadal zbieramy. Kto chciałby wspomóc Grandzika?
  5. Tak bardzo ładne zdjęcia. Prosimy o deklaracje na sunieczki.
  6. Oby wszyscy się dogadali. Wspaniałe wiadomości o Sarze.
  7. Chyba ja trochę namieszałem. Bo faktycznie mieliśmy się wstrzymać. Jakoś przez te zmiany zapomniałem o tym.
  8. Na razie mogę podnieść tylko Wrochemika.
  9. Jak szukacie Javena to jest na wątku Ola z mojego banerka. A na wątku tylko w nick i już jest.
  10. Mam nadzieję, że Olo będzie miał wspaniały domek. Trzymam kciuki.
  11. Wiem, że to nie jest trudne. Muszę po prostu wiedzieć gdzie.
  12. Tylko tyle, że bazarkami nie można ciągle łatać deklaracji.
  13. [quote name='figanadrzewna']jednym słowem toaleta z widokiem i on jeszcze naburmuszony? Książe czy cuś? ;)[/QUOTE] Trafił do hoteliku to myśli, że mu już wszystko wolno.
  14. Potrzebne deklaracje. Kto tu zajrzy?
  15. To miło, że domek jest na wątku. Mozart będzie miał na pewno dobrze. Oby jak najdłużej.
  16. Ja nie umiem robić ogłoszeń. Czas się nauczyć. Polecam Bambaryłka na nk.
  17. Rudzik wszyscy o Tobie zapomnieli?
  18. Mój dreptał, ale już niedomagał zupełnie i tak po dwa metry. Ale może to nie każdy pies. Mój był niewysoki i lekki.
  19. Mam nadzieję, ze Nero nie ucieknie i nie zrazi się. Czyli jakie są cele? Szukamy domku dla Nero, a sunia zostaje u Pani. Tak?
  20. Alle tu jest cichutko. Dżeki czy ktoś ciebie wypatrzy?
  21. Kto wspomoże Florka? Każda kwota się liczy.
  22. Kręciołku abyś znalazł wreszcie upragniony domek.
  23. Tak popatrzyłem na to zdjęcie i bardzo mi się podoba. Jest takie dające wiarę. Z nadzieją na przyszłość.
  24. Dubelek O Mali Dziś pisał i o Kajtku. http://nasza-klasa.pl/profile/28153170/gallery/album/3/4
×
×
  • Create New...