Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. [quote name='Ingrid44']Juz dopisuje,ale nie wiem czy to stala czy jednorazowa. Ale sie usmialam z tego pw. Cioteczki rozrywkowe:evil_lol: jak widze.[/QUOTE] A ja o tym pisałem tylko cytowanie mi nie szło. Teraz już dobrze. Konto było od dwóch dni na skrzynce. Sprawdzałem z telefonu, ale nie zapisywałem bo wieczorem miałem i już nici potem z tego. Dwa trzy dni jak linki ruszą i będzie dobrze z dogo. Nie pierwsza i nie ostatnia zmiana. Ale co za dużo to niezdrowo.
  2. Jakieś wieści o Funce?
  3. Podnoszę wątek dla poszukujących. Faktycznie spora liczba. Może po prostu nie było jeszcze tego właściwego.
  4. Do góry pareczko. Ja edytuję posty przez dwukrotne naciśnięcie lewego myszki na edytuj post.
  5. [quote name='malagos']Anashar jest od owczarków, moze jemu podrzućcie watek?[/QUOTE] Chyba każda pomoc się przyda.
  6. Nie jest najgorzej.
  7. Nie gniewam się za pomyłkę. Już wiele Cioteczek pomyliło się biorąc mnie za kobietę. Kajko nie dawaj się igiełkom. A na zimę to się sadełko zbiera, a nie gubi.
  8. Podnoszę Dżeki Ciebie do góry.
  9. [quote name='elmira']Udało mi się dojść, gdzie jest panel użytkownika!!! ;)[/QUOTE] Teraz szybkie menu za niego robi. Tak mi si wydaje.
  10. oby nie doszło do wojny podjazdowej. Ja z Twojej miski, a Ty z mojej.
  11. Do góry Sarciu po Cioteczki, a potem po domek.
  12. Dalej do góry po deklaracje.
  13. Witaj Mojo. Będzie dobrze. Czekamy na kolejne deklaracje.
  14. Ale cisza Beri zobacz do czego prowadzą zmiany. Do góry po domek.
  15. Podniosę bo ciężko tu trafić do Juraska i brygida
  16. Podniosę bo tu cichutko. Lucky do góry.
  17. Ja też dotarłem. Podnoszę Biankę.
  18. Dzień dobry Cykorku. Po zmianach.
  19. Do góry Wrochem. I to natychmiast.
  20. [quote name='olalolaa']jeszcze nie zaczelam zbierac, juz pisalam ze zaczne jak sunia bedzie u mnie ;) prawdopodobnie pod koniec tygodnia, ale zastanawiam sie czy po prostu jej nie 'zarezerwowac' w schronisku, zeby jej nie wydawali.. co o tym myslicie?[/QUOTE] olalolaa Ty się tam najbardziej orientujesz.
  21. [quote name='Szarotka']Sunia jest ladna i malutka mysle, ze szybko znajdzie domek. Dogo doprowadza mnie do szalu.[/QUOTE] Dwa dni nam uciekły przez to.
  22. [quote name='lilk_a']nie .... u mnie normalnie ....:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Podpiszę się pod tym.
  23. Tak więc czekamy. Ciężko sprawdzić wszystko. Ja mam dwa dni zaległości. Wam chodziło chociaż w ciagu dnia. Mi wczoraj wieczorem nic.
  24. Mam nadzieję, że jest dobrze. Jak jest niedobrze to mam nadzieję, że Bora nie cierpi.
  25. Tak u Bambaryłka mało się dzieje. Podnosimy i podnosimy i nie mamy chyba pomysłu co dalej?
×
×
  • Create New...