[quote name='olalolaa']jeszcze nie zaczelam zbierac, juz pisalam ze zaczne jak sunia bedzie u mnie ;) prawdopodobnie pod koniec tygodnia, ale zastanawiam sie czy po prostu jej nie 'zarezerwowac' w schronisku, zeby jej nie wydawali.. co o tym myslicie?[/QUOTE]
olalolaa Ty się tam najbardziej orientujesz.