Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Ja uciekam do pracy. Polecam swoje zdjęcie Luckyego na nk. Powodzenia Lucky
  2. Są jakieś szanse?
  3. mosii podał numer telefonu do siebie.
  4. Mam nadzieję, że w Olsztynie wizyta wypadła ok i tak samo będzie u Agnieszki. Oba pieski Flapi i Minio ( póki co ) znajdą szczęśliwe domki. Z transportem na pewno też się wtedy uda.
  5. Racja aldira. Jakiś kontakt by się przydał. Bernardyny na nk mają bum na polecanie. Mam nadzieje,że Lucky jest z nami.
  6. Szybko zreflektowałaś błąd z tego co pamiętam.
  7. Powodzenia Lucky. Oby świt był dla Ciebie słoneczny. Na nk już jest i jest polecany chociaż pora późna.
  8. Witaj marysia55 Na pewno znajdzie się ładne imię dla kolegi. Może On sam powie jakie? Zasługuje na imię. Jest śliczny. Przepraszam, ale byłem na nk. Pozdrawiam serdecznie W dzień pracuję i tylko w nocy jestem na necie.
  9. Witam Dziękuje za komentarze, ale dla mnie to nie jest kupno lodówki czy telewizora. Mówi się sprzedawcy jutro przyjdę, a potem cisza. Prawda jest taka, że sprzedawca jest przyzwyczajony i tak naprawdę mu nie zależy. Inaczej jest ze zwierzętami. One wiedzą kiedy coś jest inaczej. Czują, ze ktoś może być Nimi zainteresowany bo jest wokół Nich większy ruch. A potem cisza. Na pewno wiedzą, że się nie udało. Jak ktoś podejmuje decyzję o adopcji to chyba jest świadom tego co robi i jakie to zobowiązanie. Rozmawiałem koło dziewiętnastej z Agnieszką i mówiła mi, ze dzwoniła i ktoś ma się z Nią umówić na wizytę. Mam nadzieję, ze wszystko pójdzie dobrze i obydwa pieski znajda domek. Ponawiam pytanie z nk. Jak ma kolega Flapiego na imię? Co do ludzi też napisałem na nk. Jak czegoś się podejmuję to jestem świadom co robię i jakie są tego konsekwencje. Nigdy nie zrozumiem takich ludzi. Pozdrawiam serdecznie
  10. Witam raz jeszcze Przed chwilą rozmawiałem na nk z Panią z Wałbrzycha i napisała mi, że podjęła pracę i nie może adoptować takiego pieska jak Flapi, który wymaga więcej uwagi. Napisała mi, ze ma już kilku podopiecznych lub miała. Reasumując. Nie rozumiem czemu ktoś decyduje się na adopcje mając w planach jakieś zmiany w życiu, które tą adopcje mogą uniemożliwić. Trochę to dla mnie dziwnie. Pozdrawiam serdecznie Życzę Wszystkim miłego dnia Ra dunia Agnieszka dostała powiadomienia o tym aby zadzwonić.
  11. Witam Dzwoniłem dziś do Agnieszki i nikt do popołudnia do Niej nie dzwonił. Pewnie tu jest problem. Jedno czeka za drugim. Dam jej znać Ra dunia, aby się odezwała. Wyczytała na nk, że Olsztyn ma wizytę. Oczywiście tu i tu musi być. Nie ma to tak wielkiego znaczenia czy to będzie Flapi czy Jego kolega. Ważne aby psiaki trafiły do szczęśliwych domków. Pytanie jak kolega Flapiego reaguje na koty? Pozdrawiam serdecznie
  12. Witam Dzięki marysia55 Wiem o tym. Ja tylko w nocy jestem na necie. Martwię się o Agnieszkę aby się nie zniechęciła. Też Jej napisałem, że mam nadzieje, ze jutro się wszystko wyjaśni. Dobrze by było. Pozdrawiam serdecznie Kolega Flapiego też jest super
  13. Witam Przed chwilą rozmawiałem ze znajomą.I ktoś się miał do niej odezwać w sprawie Flapiego i cisza. Nawet ktoś jej powiedział, ze jest pierwsza w kolejce.Agnieszka już trzeci czy czwarty raz podchodzi do pieska i za kazdym razem ten piesek idzie gdzieś indziej. Niech może ktoś postanowi się odezwać bo dziewczyna się zrazi i powie jak sprawa stoi. Jesli nie ma już szans na Flapiego to na pewno zainteresuje się innym psiakiem. Ale to według mnie tak być nie może.Telefon i cisza. Pytanie: Czy Agnieszka ma czekać za Flapim czy ma szukać innego psiaka? Pozdrawiam serdecznie
  14. Witam Na nk jest wiadomość, ze Flapi jedzie do Wałbrzycha.To potwierdzone? Pozdrawiam serdecznie
  15. Witam Rozmawiałem ostatnio z panem Michałem i tak jak pisał Funka co jakiś czas łapie i prawdopodobnie będzie łapać zapalenia. Mówił, że jakieś pieniążki wpłynęły. Ja tez w poniedziałek się dorzucam. Ma trochę problem z dostępem do netu. Na pewno Funka znajdzie domek. Jest śliczna i chyba padło określenie diabełek lub coś równie miłego. Znaczy ma się dobrze. Pozdrawiam serdecznie
  16. Witam To super, ze Flapi / Mikuś ma tyle możliwości adopcji.Faktycznie gorzej z dojazdem, ale mam nadzieję, że to jakoś się rozwiąże. Pozdrawiam serdecznie
  17. Witam Dzięki za informacje. Nie wiem jeszcze czy znajoma dzwoniła, ale jak się czegoś dowiem to napiszę jak jest. Powodzenia Flapi. Pozdrawiam serdecznie
  18. Znajoma jest zainteresowana Flapim. Jednak ma kotka i pyta czy wiadomo jak reaguje na koty? Wiem, że to jeszcze wcześnie, ale może będzie miał szansę. Pozdrawiam serdecznie.
  19. Jest już szczęśliwy i radosny. Nie cierpi. Będę o Tobie pamiętał Grysku.
  20. Witam Serdecznie Od dawna interesuję sie Funką i staram się szukać dla Niej domku. Niestety prędzej jak się okazuje mój komputer nie pozwalał mi nic napisać. Teraz już mogę. Na pewno wesprę Funkę jeszcze bo to wspaniała psinka. Pozdrawiam
×
×
  • Create New...