-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
I znów podnosimy Cykorka
-
Szczęśliwe zakończenie- Sara w nowym domku.
Cajus JB replied to klaudiaaa's topic in Już w nowym domu
Cichutko i spokojnie tu. Wracajcie wszyscy. -
czy ślepota musi oznaczać dożywocie w schronisku?? za TM
Cajus JB replied to iwona213's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na pewno polecam Go na nk, ale czy ma gdzieś indziej ogłoszenia? Do góry Bambaryłku. Kto do Ciebie zajrzy. -
DONka w amoku! Ostatnie tchnienia... WROCŁAW Ma dom
Cajus JB replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
Dotarłem do Sabinki. Miejmy nadzieje, że się uda wszystko. -
Skóra i kości Skazana na śmierć głodową SABA Łodź JUŻ W DOMU
Cajus JB replied to Temida's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cajus JB'] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173735-SkA-ra-i-koA-ci-Skazana-na-A-mierAE-gA-odowAE-SABA-A-odA"][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/92/sabacrop.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173735-SkA-ra-i-koA-ci-Skazana-na-A-mierAE-gA-odowAE-SABA-A-odA"][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/1221/saba2crop1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/646"] [/URL][/QUOTE] Podlinkowane na nowo i w obu postach. Mam nadzieję, że nie będę zmieniał za dwa dni. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
:crazyeye:[quote name='agata51']Niestety, w opcjach zaawansowanych ikonek brak. A poza tym kiedyś były pod ręką - jak mam wykonywać ileś tam ruchów, to wolę swoje smiley central.[/QUOTE]:crazyeye: Umie są. Może faktycznie każdy ma co innego, albo to wina sprzętu. Jak zarejestrowałem sie na dogo to przez dwa, lub trzy miesiące nie mogłem dodać nic. Dopiero jak zmieniłem cały komputer.:razz: -
Mozarcik odszedł za Tęczowy Most w kochającym DT. :(((
Cajus JB replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobrze, że jet dt. Czekamy zatem za wiadomościami o ile dogo pozwoli. -
Szczeniak przywiązany do ściany! MA DOM!!! Jest Zabrzaninem!!!
Cajus JB replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Javena']Przeżyłam dzis horror[/QUOTE] Nie cytuję już postu Ale albo jest coraz gorzej na świecie, albo znacznie gorzej. Ludzie to coraz większymi sadystami i zwyrodnialcami. Trzymam kciuki za Olusia. Musi się udać. -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
Cajus JB replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
[quote name='mosii']na dzień dzisiejszy brakuje [B][U]363zł[/U][/B][/QUOTE] [quote name='TERESA BORCZ']wczoraj do mosii przekazała 300,- pln.[/QUOTE] Czyli za wesoło nie jest. Potrzebne jest rozpisanie deklaracji stałych i szukanie brakujacych -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
Cajus JB replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Podniosę Grandzika jakby ktoś szukał. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Jak to ni hu, hu :roll: Odpowiedź, wtedy opcje zaawansowane, strzałka na ikonkę i kliknięcie lewym myszki. Musi być. Chyba że każdy ma coś innego wtedy trzeba do tych co nabałaganili iść :mad: -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='marysia55']Cajus , ja mogę wydać jedynie tomik tekstów dla piesiów :lol:[/QUOTE] Taki tomik miałby wzięcie na dogo np jako bazarkowy. agata z opcji zaawansowanych. Chociaż mam czasami wrażenie, ze różnie to u każdego wygląda. -
Bora - onka, która szuka miejsca aby spokojnie umrzeć
Cajus JB replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie przeczytałem wszystkiego. Cieszę się, że Bora żyje i jest lepiej. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Dobry wieczór Spajkuś -
Ten pan Piotr mieszka na Florydzie. Na Wszystkich Świętych miał odebrać Male z Wejherowa, ale na razie jakoś nie może dojechać. Osobiście też mam mieszane uczucia co do Niego. Pod wieloma zdjęciami na nk pyta o kontakt do psa. Sam mu wysłałem namiary na Kajtka, a po dwóch tygodniach znów o Niego pytał.
-
Grom ma swój dom po latach tułaczki, trzymamy kciuki! Powodzenia
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Oczywiście. Trochę humoru musi być. -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
Cajus JB replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Na pewno jest w dwóch profilach na nk. -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
Cajus JB replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']I tez juz ide spac :lol!::bye::sleep2:[/QUOTE] Ja chwilę posiedzę w papierach i uciekam do pracy.[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/bye.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/czytaj.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/Bolt.gif[/IMG] A pozostałym życzę cierpliwości. [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/comp26.gif[/IMG] Wybacz Grandziku, ale trochę się dziś uczymy. -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
Cajus JB replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Dziala,dziala. Ide juz spac. Dobranoc . jak pisze z cytatem to emotek niet. Moze jutro dojde do tego.[/QUOTE] A mi działa [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG] -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
Cajus JB replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Miejmy nadzieje,bo mnie juz glowa rozbolala od tych zmian. Teraz Dogo to jak dla Emerytow (nie obrazajac nikogo).Wszystko takie duze i wyrazne.[/QUOTE] Fakt grafika chyba lepsza, ale tylko ona. [quote name='Szarotka']Mnie glownie chodzi o to, ze nie mozna odrazu przejsc do ostatniej storny watku, tylko trzeba klikac i klikac, no i emotek niet. No co rusz jakies zmiany, to trzeba sie stale dopatrywac co i gdzie i jak, nie mowiac o tym, ze pewnie nie wszyscy sie moga od razu polapac.[/QUOTE] Można przejść na ostatnią stronę klikając na godzinę dodania ostatniego postu w tym wątku. Czyli po prawej stronie subskrypcji danego wątku. Edycja postu to dwukrotne kliknięcie lewym myszki na opcję Edytuj Post.[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG] -
Będziemy się o to starać.