Jump to content
Dogomania

mari23

Members
  • Posts

    20356
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    59

Everything posted by mari23

  1. Moje jest na Grodzisk Mazowiecki, wyróżnienie właśnie się skończyło, czekam na promocję, żeby wyróżnić ponownie.
  2. niestety nie, a to dobrze nie wróży, gdyby miała pozytywną odpowiedź - od razu by zadzwoniła.
  3. nie byłoby tego minusa, gdyby nie ukradzione pieniądze ze zbiórki, bo własnie tyle ukradła stareńkiemu psu jego dogo-opiekunka To chyba najdłużej przebywający w hoteliku pies na dogo, tyle lat wspaniali ludzie pomagali w jego utrzymaniu i leczeniu, teraz została garstka, stałych wpłat niewiele, a koszty rosną, bo Arguś coraz starszy i chory
  4. plus 445,80 Stan konta 13.05.2021 wpłaty: 40,- ranias VI (02.06.) 25,- mtf zalesie (7.06.) 30,- Marek M. (7.06.) 260,- Agusia P. (07.06.) 240,- Aldrumka (08.06., 11.06.) 20,- dorota1 (11.06.) 20,- zachary (14.06.) 40,- ranias VII (02.07.) 25,- mtf zalesie (05.07.) 30,- Marek M. (05.07.) 20,- zachary (08.07.) 20,- dorota1 (19.07.) 40,- ranias VIII (02.08.) 25,- mtf zalesie (03.08.) 30,- Marek M. (05.08.) 100,00 Aimez_moi (05.08.) 20,- zachary (06.08.) 20,- dorota1 (13.08.) 250,- Aldrumka (24.08.) 40,- ranias IX (02.09.) 20,- zachary (02.09.) 30,- Marek M. (09.06.) 20,- dorota1 (09.09.) 20,- zachary (04.10.) 40,- raniasX (05.10.) 30,- Marek M. (05.10.) 20,- dorota1 (12.10.) 25,- mtf zalesie (20.10.) 40,- ranias XI (04.11.) 30,- Marek M. (05.11.) 20,- zachary (08.11.) 20,- dorota1 (08.11.) 1.610,- RAZEM wpłaty WYDATKI: 518,00 przelew-hotelik u Murki (17.06.) 128,99 przelew-hotelik u Murki (23.06.) 512,00 przelew-hotelik u Murki (16.07.) 234,00 przelew-hotelik u Murki (20.08.) 409,00 przelew-hotelik u Murki (14.09.) 564,00 przelew-hotelik u Murki (15.10.) 459,00 przelew-hotelik u Murki (16.11.) 2.824,99 RAZEM wydatki minus - 769,19 zł stan konta Argo dn. 16.11.2021r. Moja wina, że na bieżąco nie śledziłam sytuacji finansowej Argusia, ten plus w ostatnim rozliczeniu jakoś mnie za bardzo ucieszył i "uśpił". Ostatni przelew poszedł tylko dlatego, że dopłaciłam ze swojego portfela gotówkę do konta SHA, dla pozostałych piesków zabrakło, nie miałam aż tyle.
  5. u mnie też by się polarki ze trzy znalazły i jakieś inne ciuszki polarowe, ale ostatnio do DT suni ze szczeniakami wysyłałam paczkę podkładów, które po Feniksie(*) mi zostały i koszty przesyłki pocztowej chyba przekroczyły wartość tej paczki... dlatego chyba poproszę o nr konta i pomogę wpłatą :)
  6. Zaglądam do Saruni. Gdyby była potrzeba - w wyjątkowych sytuacjach ( a tutaj taką mamy) mogę po raz drugi poprosić Staruszkową Skarpetę o pomoc na zakup drogiego leku.
  7. oj tak, dzielny, kochany staruszek, smutny troszeczkę, ale w dobrej formie jest oby jak najdłużej mógł dreptać po łące bez bólu i cierpienia
  8. Słyszałam, że przekupiłaś pieszczocha i chciał z Tobą jechać
  9. Mocno kciuki za Dianusię i domek dla Karo trzymam
  10. tak, rozbrykany, radosny, szczęśliwy Marcelek :) a "niedoskonałości" widocznie potrzebują więcej czasu, żeby ustąpić...
  11. Jasne, że najprzystojniejszy i to ( jak widać u na zdjęciu góry;)) przystojniak z każdej strony! także z tej "odwrotnej" :)
  12. On nie wie, że im też się należy "rekompensata" za czas stracony w schronisku, myśli, że tylko on ma do tego prawo łzy się w oczach kręcą na wspomnienie tego biedaka w schroniskowym boksie, teraz aż trudno uwierzyć, że ten piękny pies to "batonik" z zamojskiego schronu... za życia do raju trafił!
  13. Ludzie często nie czytają, patrzą na "obrazki" i ewentualnie nr telefonu U mnie skończyło się wyróżnienie, czekam na promocyjną zniżkę, żeby znów wykupić MAXI na wszystkie ogłoszenia. Na Fb miałam pytanie o Białą ( tak ja na początku ogłaszałam na stronie SHA z pięknym tekstem maarit), odpowiedziałam linkiem do ogłoszenia OLX, może akurat....
  14. aż mi się słabo zrobiło.... na wątku zamojskich staruszków Tola wrzuciła zdjęcie z ostatniej wizyty w schronisku z Aską7, "agresora" nie było, tylko sfilcowany biedak, a blisko siatki plama krwi
  15. Peruszka uznała, że kolorystycznie pasuje cudowne zdjęcia szczęśliwych psów.... miód na moje znękane serce i antydepresant najlepszy
  16. Też mam taką nadzieję i zdrowia Miłeczkowi życzę !
  17. I ja podziwiam przepiękne ( jak zawsze u Toli!) jesienne fotki i z całego serca życzę nie tylko Bożego Narodzenia, ale wielu miesięcy wspólnie spędzonych bez bólu i cierpienia... serce się ściska.... i ja dobrze znam taki lęk, taką bezsilność...
  18. Jak dobrze, że chociaż jemu udało się szybko pomóc. Cudowny, słodki wielki dzieciak miał zły start w życie, ale teraz już będzie się mógł cieszyć życiem.... a my - jego szczęściem :)
  19. Imię Andżela mnie rozbawiło, bo najmłodsza córka mojej dawnej sąsiadki tak ma na imię i wiele komicznych sytuacji z tym imieniem mi się kojarzy oby i suni powiodło się w życiu tak, jak mojej sąsiadeczce "Dżeli" Wchodzę na wątek i czuję się tak bezsilna, że łzy kapią same...ten biedak w karcerze, "agresor" już nie wychodzący z hangaru,....i tyle innych tragedii... od kilku dni biorę tabletki, bo płaczę, jak tylko się obudzę i nocami nie śpię
  20. Patrząc na nią człowiek ma ochotę serdecznie ją przytulić, a jak widać jej czułości do szczęścia potrzebne wcale nie są, wręcz przeciwnie.... dokładnie taki jest mój "tymczas" kolejny nie tymczasowy niestety - Bezik, nawet pachnącego smakołyka z ręki nie weźmie Suvi jest szczęśliwa w swoim azylu, ma towarzystwo i ludzi, i psów w ilości dokładnie takiej, jak sama sobie tego życzy, kochana "puchatka"
  21. Czekam na wiadomość. Koleżanka trzyma w hotelu na dłuższy pobyt psa swojego brata i obiecała coś wynegocjować w Wołowie, to blisko mnie, ale ona płaci tam 30 zł za dobę, może dla bezdomniaka obniżą trochę cenę.
  22. Przecież tak odizolowany, bez możliwości podchodzenia do siatki ten biedak jest bez najmniejszych szans na adopcję dostał wyrok: dożywocie w ciemnym karcerze ?
  23. Powtórzę: Jaaga to złoty człowiek!!! i Ty, Asiu też!!! I Tola !!! Szczerozłote dziewczyny !!! Dzięki Wam ten świat nie wydaje się aż tak straszny...
×
×
  • Create New...