-
Posts
20356 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
59
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mari23
-
Cudne te psiaki, ale Odyn mnie zauroczył strasznie... pokazałam go nawet komuś, wszystkie trzy psiaczki zachwyciły koleżankę, ale u nich adopcja będzie dopiero za jakiś czas niestety Pomogę chociaż poprzez ogłoszenia.
-
Odyn i mnie skradł serce, też chętnie zrobię mu OLX, tylko z jakim numerem telefonu ogłaszać?
-
Tymczasy u Nesiowatej . Ares po operacji guza odbytu zaprasza. Ptysie za TM:(
mari23 replied to ewu's topic in Psy do adopcji
U mnie też ruch dwukierunkowy jedni wychodzą, drudzy wracają, czasem nawet od razu na schodach zawracają, jak mocno zimno ... Ares dzielny chłopak, że pomimo zimna wyszedł odważnie zrobić koopę tam, gdzie trzeba... a ze spacerkiem poczeka na ładniejsza pogodę - mądry pies -
też o tym myślałam, jeśli Misiek miałby mieć "dożywocie" w hoteliku czy też PDT to lepszego miejsca nie ma... pytałam, niestety kikou nie ma miejsca dla dużego psa Myngey deklarowała przyjazd po psa, nie wiem, czy przyjechałaby w celu zapoznania z nim, to jednak daleko. Nie ustalałam szczegółów, bo moja rozmowa miała dotyczyć upustu (na wątku Brego była propozycja Myngey za 30zł/doba), nigdy wcześniej nie spotkałam się z tym PDT, więc nie czułam się upoważniona do jakichkolwiek uzgodnień. Na str.5 wątku Brego jest wpis z propozycją Myngey i linki, tu poniżej wklejam ten do strony Fb, otwiera się bez logowania, są zdjęcia, filmy, nr telefonu. https://www.facebook.com/psowoz
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
mari23 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
No proszę!!! Brawo!!! Męska decyzja i propozycja nie do odrzucenia :) :) Ale kawa niech będzie droga!!! Najwyżej bazarek się jakiś zrobi na ten cel... -
Rozmawiałam z hotelikiem, a raczej PDT ,wkleiłam link do wątku PDT żeby wszyscy mogli zapoznać sie z tym miejscem, zacytowany przez Ciebie mój post kończy sie pytaniem: "Co Wy na to? Kto jest decyzyjny?" Mam obawy, bo pies duży a PDT to chyba mieszkanie w bloku, Myngey pytała, czy pies chodzi. Nie została tu podjęta decyzja co do miejsca, bo wiem, że kilka osób ma wątpliwości związane z tym, że to nie jest dom, a mieszkanie, schody w bloku. Psy maja spacery na otwartym terenie, na wątku PDT sa zdjęcia. Pies jest dość duży, tak naprawdę nie znamy jego stanu zdrowia. I osoby odpowiedzialnej wciąż brak. Założycielka wątku nie jest osobą odpowiedzialną za psa, ja też w obecnej sytuacji się nie odważę więc może nowy wątek prowadzony przez Ciebie jako decyzyjną opiekunkę jest bardzo dobrym pomysłem. Rozi - sytuacja nie jest tak dobra i prosta, jak napisałaś, wręcz przeciwnie...podpisuję sie pod słowami agat21. to wątek PDT
-
~ Kama ma dom i swoją kanapę, nie budę i kojec! Kama, stara ONka
mari23 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Dokładnie tak, jak o mojego Pirata zapytanie: "co dajecie do psa? karmę? smycz? budę też dajecie?" Miałam ochote odpowiedzieć: "domek z ogródkiem, żeby miał gdzie biegać"...ale zrezygnowałam, bo może by się domagał zrealizowania "obietnicy"... -
Spojrzenie Odyna łamie serce...
-
Keksik to chyba ten słodki rudasek ? strasznie mi się ten kotek podoba.... wszystkie prześliczne, ale ten mi jakoś do serca trafił...może dlatego, że niewidomy... edit: doczytałam, że Keksik to on właśnie a skoro już o niewidomym mowa..... pozdrawia Was pewien zamojski ślepy tłuścioszek razem z zamojskim kulawym kolegą i młodziutką pielęgniarką: Oczywiście ulokowani na samym środku kuchni...a nuż coś z blatu spadnie...;)
-
...i już się uśmiecham.... cudne fotki i cudne wieści - zaglądam zdołowana maksymalnie i wiem, że tutaj zawsze znajdę radość i pocieszenie w tej smutnej codzienności.... wspaniały wątek, wspaniali Ludzie, wspaniałe psy...
-
Moje tez po wyróżnieniu i też usunęli : "Twoje ogłoszenie zostało usunięte, ponieważ w innym aktywnym ogłoszeniu oferujesz ten sam przedmiot lub usługę, na co wskazuje opis lub zdjęcia, bądź w przeciągu 14 dni usunąłeś podobną ofertę. Jeden przedmiot można oferować tylko w jednym ogłoszeniu. Nie pozwalamy na zamieszczanie duplikatów ogłoszeń."
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
mari23 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Tak, Kubunio raczej nigdzie się nie wybiera chyba, że do miseczki po jedzonko albo do przedpokoju w celu kolejnego zalania tegoż pomieszczenia Leczenie przynosi efekty, co bardzo podniosło mnie na duchu, bo dwa lata temu tuż przed świętami pożegnałam Puszeczka i Miłeczkę w odstępie 2 dni, Maksio też odszedł przed samymi świętami Bożego Narodzenia... no tak, sprawdziłam i to Maksio odszedł 2 lata temu, a Pusio z Miłeczką 3 lata temu..... A Tineczka to taka iskiereczka życia i radości, dba, żeby oczka staruszków były zawsze umyte a one same miały trochę ruchu -
Pamiętam jak po wyjeździe Milusia do mnie, jakby na jego miejsce w schronisku pojawiła się Sarunia, jej ówczesne zdjęcia do dziś mam przed oczami. Dzięki Wam ponad 2 lata spędziła szczęśliwa, pod najlepszą opieką, być może były to najszczęśliwsze lata w jej życiu. Gdyby mogła - powiedziałaby Wam: DZIĘKUJĘ !!! Saruniu [*] biegaj szczęśliwa, bez bólu i cierpienia po Tęczowej Krainie