Jump to content
Dogomania

Nutusia

Members
  • Posts

    44210
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Nutusia

  1. O, to byłaby duża rzecz!
  2. Ale akcja, o mamooooo...... Kaś, co Ty kombinujesz, Kobietko? ;)
  3. Od razu mi stanął przed oczami ten złapany kotek w klatce przeznaczonej dla Lunki - też wypruł jak strzała! :)
  4. A Sonia właśnie... złapała w pyszczek pluszaka!!!!! Na razie tylko na chwilkę, ale pewnie nastąpi ciąg dalszy ;) Przykład idzie głównie od Imci :)
  5. Bardzo dziękuję za pomoc dla Soni. Z braku banerka, w poście rozliczeniowym zapisałam, że sterylka została opłacona przez Ostatnią Szansę. Przepraszam, że dopiero teraz, ale dogo tak zgłupiało, że nie z każdego komputera można wstawić zdjęcie :( W lecznicy, tuż przed położeniem na stół... (obok kolegi moment wcześniej pozbawionego jajek ;)) I już w domku, po wszystkim... I jeszcze pytanie - fakturę wysłałam pocztą, zwrot miał być bezpośrednio na konto lecznicy - czy doszła i została już może zapłacona? MUSZĘ dobrze żyć z moim Doktorem ;)
  6. O - to widzę była Silna Grupa Pod Wezwaniem :)
  7. O kurczątko - kasa szerokim strumieniem płynie! :) Jeszcze tydzień i będziemy umawiać termin operacji... Bardzo wszystkim dziękuję. Tak Grażynko, na to samo konto możesz słać ;) Sońcia polubiła się z Imcią - bawi się z nią "podkładając się" na pleckach. Niestety, Imka jest jak czołg, a Nioniusia taka delikatna i subtelna. Jak Imka warczy zabawowo, Sonia czuje się niepewnie i się wycofuje... Zabawowości zabawek jeszcze nie rozpracowała ;)
  8. Bardzo dziękuję Klubowi za pomoc, a Mazowszance za zgłoszenie Soni. Regulamin oczywiście znam, w końcu go współtworzyłam. Operacja kolana odbędzie się w marcu (trzeba odczekać po poprzedniej narkozie w związku ze sterylką, usunięciem przepuklin i operacją oka).
  9. Łał, jaka AKCJA! Brawo, Maryś! :) Kitek podobny do mojego Kocia i Kasiowego Stefka...
  10. I ja się denerwuję... Jutro pobudka skoro świt (jak na niedzielę ;))
  11. A ja swoją prababcię Kasię znałam - żyła 96 lat - zmarła,gdy byłam już w liceum :)
  12. Auraa chora. Pewnie jak wydobrzeje, będą jakieś wieści...
  13. Jak ona znosi ten kołnierz? Nie denerwuje się? Może kiecka byłaby lepsza? Tylko czy się nie rozbierze?...
  14. O - i tak właśnie ma być - wszystko DOBRZE! :)
  15. A ja sobie za punkt honoru postawiłam, że na fb konta nie założę ;) Trzeba się jakoś odróżniać od innych :)
  16. Jeszcze są?... Już wystawiam samochód!!! Mam bliżej niż Amiga ;) Imcia superowo! Lala jak fryga, podszczypuje, szaleje z pluszowym miśkiem, co chwila wypada na dwór i jeszcze szybciej wraca, skacząc przy drzwiach tarasowych jak piłka (dobrze, że szyby nie umyłam po jej wyjeździe :)) Na podłodze niedotykalna, z kanapy czy fotela można ją nawet wziąć na ręce, ale tylko na chwileczkę, bo... nie ma czasu ;)
  17. Ojoj... zdrówka TZowi życzymy całą sowiowolską ferajną! :)
  18. I wiarę! Bo ona góry przenosi! :)
  19. Mówisz?... Jako ludź może tak zrobię. Ale wywiozę do Twojego, bo z mojego to zaraz wrócą ;)
  20. A on taki zamykany na kłódkę, czy każdy może przyjść i otworzyć? Bo jeśli to drugie, to może trafiła na pedancika i zamknął kojec po zabraniu suni :(
  21. Dobrze Ci idzie ;)
×
×
  • Create New...