-
Posts
44210 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nutusia
-
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
Nutusia replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
Krysiu, możesz mi wysłać na maila więcej zdjęć Lerkowych? ;) Będziesz dziś na Bankowym, brać Twoje fanty? :) -
No właśnie się nie przeprowadza, bo Pani przygarnęła tę suczkę, która "zakotwiczyła" pod jej bramą. Już kiedyś tłumaczyłam mojej sąsiadce, że jak się mieszka na wsi, to się nie gada jakiego to by się chciało mieć psa czy kota, tylko się bierze to, co się pod bramą znajdzie albo co z jabłonki spadnie (jak jej koteczka) :)
-
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
Nutusia replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
Taki dom jak u p. Magdy to marzenie każdego NORMALNEGO psa! ;) A Imce wczoraj obie z Marysią tak nawymyślałyśmy od skrajnych głupoli, że jej powinny te ogromniaste uchole zwiędnąć!!!! -
Ja przybędę tramwajem - korki mi niestraszne ;)
-
Otóż to... Dlatego tak się broniłam (nieskutecznie ;)) przed kolejnym strachulcem.
-
Mocno wierzę, że tak właśnie się stanie. Imka to jednak inny przypadek niż Gapcia, bo Gapcia boi się wszystkiego, a Imka tylko ludzi. Gapci nie pomagała obecność innych psiaków - jej było potrzebne to minimum, które poznała i zna do dziś. Gapcię człowiek bardzo skrzywdził, Imka człowieka po prostu nie znała, nie był i nie jest jej do niczego potrzebny. Jestem przekonana, że Imka odnajdzie się w każdym domu, byleby był w nim odpowiednio fajny pies - Gapcia by się nie odnalazła nigdzie, bo nie ma dla niej znaczenia nic, co się znajduje za naszą furtką :(
-
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
Nutusia replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
O urodę mi właśnie chodzi, bo że charakter skrajnie różny to wiem. Wspomniałam wczoraj p. Magdzie o Lerce ;) -
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
Nutusia replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
I ja nie puszczam! Jak idzie - wiadomo coś?... -
Marysia O. była wczoraj u nas i doszłyśmy do wniosku, że nasza Sonia z twarzy przypomina... kangura. Powinny się kiedyś poznać z Loczką ;)
-
Jeśli chodzi o przyrost masy mięśniowej, to trudno stwierdzić, bo tak się wierci, że o matkoooooo!!! Może trochę na "szyneczkach" przybyło... W każdym razie, zgodnie z zaleceniem Doktora ma pożreć jeszcze jedno opakowanie wspomagacza mięśnio-wzrostowego :) A potem załatwię z Doktorem, żeby wezwał pacjentkę na wizytę kontrolną, to i DoPi się załapie na Gliździochowy pilling ;) :)
-
Sonia - uroda może i przeciętna, ale charakter - ANIELSKI! :)
Nutusia replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Nio... a żonę ma fajną, oj fajną!!!! Nie dziwota, że wpatrzony ;) Za to dr Hubert chyba nadal do wzięcia! :) Proszę - to są nasze Doktory Złote: http://www.centrumwet-traczyk.pl/index.php/o-nas/lekarze Sonia wczoraj dość radośnie powitała Imkę, ale w pewnym momencie musiała jednak się zachować jak policjant i zaprowadzić porządek, bo do czego to podobne, żeby jakieś fiśnięte biało-czarne skakało po niej jak pchła!?!?!?!? Marysia nas wczoraj odwiedziła - też twierdzi, że Nioniek to sama słodycz, subtelność i kochanie :) -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
Nutusia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
O mamo, ale CZAD (jak mawia młodzież ;)) :) -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Nutusia replied to mari23's topic in Psy do adopcji
A narkoza wziewna też nie wchodzi w rachubę dla Pusiaka?... -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
Nutusia replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Witamy Ciocię b-b - czy to JUŻ?! ;) :) -
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
Nutusia replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
I z urody w sumie podobna do Imki, prawda? ;) -
Super, że plakacik da się wykorzystać! Florentynko, podeślij mi proszę tekst ogłoszeń - coś zmodyfikujemy, żeby do plakatu pasował ;)
-
O, zagapiłam się i dubelek mi się trafił ;)