Jump to content
Dogomania

Nutusia

Members
  • Posts

    44210
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Nutusia

  1. Krysiu, możesz mi wysłać na maila więcej zdjęć Lerkowych? ;) Będziesz dziś na Bankowym, brać Twoje fanty? :)
  2. No właśnie się nie przeprowadza, bo Pani przygarnęła tę suczkę, która "zakotwiczyła" pod jej bramą. Już kiedyś tłumaczyłam mojej sąsiadce, że jak się mieszka na wsi, to się nie gada jakiego to by się chciało mieć psa czy kota, tylko się bierze to, co się pod bramą znajdzie albo co z jabłonki spadnie (jak jej koteczka) :)
  3. Jak to Marysia wczoraj powiedziała - dla Rudzika kiepsko, ale suni się poszczęściło, a w zdecydowanie większej potrzebie "domowej" była ;)
  4. Taki dom jak u p. Magdy to marzenie każdego NORMALNEGO psa! ;) A Imce wczoraj obie z Marysią tak nawymyślałyśmy od skrajnych głupoli, że jej powinny te ogromniaste uchole zwiędnąć!!!!
  5. Najlepiej bym na tym wyszła, gdybym oddała do adopcji wszystkie, z wyjątkiem Soni. Wtedy to bym... pożyła! :)
  6. Ja przybędę tramwajem - korki mi niestraszne ;)
  7. Otóż to... Dlatego tak się broniłam (nieskutecznie ;)) przed kolejnym strachulcem.
  8. Mocno wierzę, że tak właśnie się stanie. Imka to jednak inny przypadek niż Gapcia, bo Gapcia boi się wszystkiego, a Imka tylko ludzi. Gapci nie pomagała obecność innych psiaków - jej było potrzebne to minimum, które poznała i zna do dziś. Gapcię człowiek bardzo skrzywdził, Imka człowieka po prostu nie znała, nie był i nie jest jej do niczego potrzebny. Jestem przekonana, że Imka odnajdzie się w każdym domu, byleby był w nim odpowiednio fajny pies - Gapcia by się nie odnalazła nigdzie, bo nie ma dla niej znaczenia nic, co się znajduje za naszą furtką :(
  9. Dokładnie tak - mnie i Sławka potraktowała jak obcych sobie, obojętnych ludzi. Dopiero psy przywróciły ją do życia...
  10. O urodę mi właśnie chodzi, bo że charakter skrajnie różny to wiem. Wspomniałam wczoraj p. Magdzie o Lerce ;)
  11. I ja nie puszczam! Jak idzie - wiadomo coś?...
  12. Koleżance p. Renaty od Tośki Rudek też podbił serce i... pod płot przyszła zmarnowana, zmęczona i głodna sunia. Tak więc Miodku - sam rozumiesz...
  13. Marysia O. była wczoraj u nas i doszłyśmy do wniosku, że nasza Sonia z twarzy przypomina... kangura. Powinny się kiedyś poznać z Loczką ;)
  14. Jeśli chodzi o przyrost masy mięśniowej, to trudno stwierdzić, bo tak się wierci, że o matkoooooo!!! Może trochę na "szyneczkach" przybyło... W każdym razie, zgodnie z zaleceniem Doktora ma pożreć jeszcze jedno opakowanie wspomagacza mięśnio-wzrostowego :) A potem załatwię z Doktorem, żeby wezwał pacjentkę na wizytę kontrolną, to i DoPi się załapie na Gliździochowy pilling ;) :)
  15. Nio... a żonę ma fajną, oj fajną!!!! Nie dziwota, że wpatrzony ;) Za to dr Hubert chyba nadal do wzięcia! :) Proszę - to są nasze Doktory Złote: http://www.centrumwet-traczyk.pl/index.php/o-nas/lekarze Sonia wczoraj dość radośnie powitała Imkę, ale w pewnym momencie musiała jednak się zachować jak policjant i zaprowadzić porządek, bo do czego to podobne, żeby jakieś fiśnięte biało-czarne skakało po niej jak pchła!?!?!?!? Marysia nas wczoraj odwiedziła - też twierdzi, że Nioniek to sama słodycz, subtelność i kochanie :)
  16. Ile Logan waży? Bo wiesz, w naszej lecznicy też pewnie będzie "akcja" ;)
  17. O mamo, ale CZAD (jak mawia młodzież ;)) :)
  18. A narkoza wziewna też nie wchodzi w rachubę dla Pusiaka?...
  19. I z urody w sumie podobna do Imki, prawda? ;)
  20. Super, że plakacik da się wykorzystać! Florentynko, podeślij mi proszę tekst ogłoszeń - coś zmodyfikujemy, żeby do plakatu pasował ;)
  21. Nic nie mów!!! ;) Dobrze jej będzie w każdym zapsionym pozytywnie domu. Im większe zapsienie - tym lepiej :) Zapomniałam napisać, że wczorajsza kolacja była wielce wyczekiwana, a miska opróżniona do ostatniego ziarenka! ;)
  22. O, zagapiłam się i dubelek mi się trafił ;)
×
×
  • Create New...