Jump to content
Dogomania

Nutusia

Members
  • Posts

    44210
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Nutusia

  1. Sońcia coraz bardziej zabawowa! Teraz to ona momentami zachęca Imkę do zabawy, a tej dwa razy powtarzać nie trzeba ;) Nioniek potrafi się też wyłożyć na pleckach na środku dywanu i uprawiać tarzanko :) A i pluszaka już więcej niż raz złapała do morki... Tak sobie myślę tylko, żeby zbytnio przykładu z tych moich upiornic nie brała, bo przestanie być anielska ;)
  2. Oooooo.... Ciocia! Nawet nie wiesz jak bardzo jesteś na wagę złota! ;) :)
  3. Oj, sen to raczej nie do publikacji na ogólnodostępnym forum... ;) Natomiast o przepis, trzeba postulować do Malagoska i już myśleć jak i skąd pozyskać kwiaty dzikiego bzu :)
  4. Zrobiłam jej tylko 2 zdjęcia, bo nie czuła się zbyt komfortowo... Najpierw była na przechadzce z Florentyną i Pawłem, a potem zabrałyśmy ją jeszcze raz i to ją trochę zdezorientowało. Wyraźnie chciała wracać do siebie... Zwróćcie uwagę na "wysokość" ogonka :)
  5. Słodki różowy nochalek :) I urocze rude rzęsy :) Innych fotek się nie dało zrobić - Pianka jest za szybka w ruchu ;)
  6. O ile łapka Pianki miałaby szansę sama się zagoić, to u Kraba była regularna amputacja... Pokazujemy psi optymizm w czystej formie :) Tu też widać, że nieco inaczej stawia tę łapkę bez paluszków Zawadiackie ucho wystawione przez pęknięcie kołnierza :)
  7. I z Papryką... Już miałam wysiadać, ale MÓJ Pańcio znalazł na mnie sposób ;) No dobra, chyba jednak nie będę wysiadała... Ruszam po NOWE ŻYCIE! Dam znać jak już dojadę :)
  8. Wrrrrrrrr..... od godziny próbuję wgrać zdjęcia na gmail i wciąż mnie wywala!!! Grażynko -pewnie, że dziś już będzie coś wiadomo. Ale dopiero po dłuższym czasie, gdy Gwiazdka poczuje się naprawdę u siebie, będzie można odetchnąć naprawdę pełną piersią :) Gwiazdka jeszcze jako... Gwiazdka ;) Nie ma jeszcze decyzji co do nowego imienia, bo trzeba było najpierw poznać psa, ale imię będzie inne. Pan się obawiał, że chodząc po parku i wołając "Gwiazda", mógłby wpędzić niektóre panie w samouwielbienie :) Tu z Pańciem "na dochodne" ;) I z młodszą Pańcią "na dochodne" Ło matkoooo.... to z kim ja w końcu jadę??!?!? To ponoć MOJA Pańcia :) To się powoli żegnam... Najpierw z Ciocią Florentyną
  9. Czasami się dzielimy na 2 łóżka ;) Dorciu - dzięki za banerek działający :)
  10. Pianola to jest chodząco-biegająco-fruwający CZYSTY OPTYMIZM! :)
  11. Jeśli taki farciarz za Mamusię łapy trzyma, to musi być dobrze! :)
  12. Oj, prawdziwe z nich... kosmitki! Popcorn - przemiana niesamowita. Wydaje mi się, że ta nieszczęsna ucieczka jednak ją czegoś nauczyła ;)
  13. Właśnie się wepchnęłam nieco na siłę i to tylko dzięki temu, że Lilcioch chrapie na fotelu :) Zaraz idę spać - w łóżku też nie luźniej ;)
  14. Nie miałam czasu zadzwonić do Państwa od Florki, ale jakoś jestem dziwnie spokojna o postępy w "klatkowaniu" ;) I niech mi ktoś wytłumaczy jak za TAKIE życie można się odpłacać brudzeniem na kanapę?!?!?!?
  15. Może być - jeszcze nie mamy terminu zabiegu. Bardzo Ci dziękuję :)
×
×
  • Create New...