Jump to content
Dogomania

olly

Members
 • Content Count

  2,019
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Good

3 Followers

About olly

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.sosbokserom.com.pl

Converted

 • Location
  Bydgoszcz/Fordon
 1. Z Chęcią bym wpadła Aduś, ale Jacek nie dostanie urlopu, a towarzystwa w takiej dalekiej trasie nie opanuje. Alicja daje popalić.
 2. Lula, Ty masz blisko!! Zapraszam częściej!!!! ;)
 3. Nutusia, wpadaj :) znasz adres ;) pokój już odgruzowany :) nie jak wtedy ;) ale byłoby fajnie .. rozmarzyłam się troszkiiie
 4. Moja starszyzna Zuzia zaczęła gadać, tak więc Luna to "Kuna", a Wigor to "Nini"   Ostatnio na spacerku było bliskie spotkanie z kotem, Luna zatrzymała się w odpowiednim momencie, ale Nynek poszedł na całego. Kotu krzywda się nie stała, za to Wigi wrócił z rozwalonym nosem, taki z niego waleczny pies ..
 5. Dzięki Dziewczyny <3 psy wymiziane, wycałowane, wygłaskane ;)
 6. Frygafido, dziękuję za ten wpis :) chyba potrzebowałam coś takiego przeczytac ;)   Po raz enty byłam z Luną u weta. Zrobiliśmy już wszystkie możliwe badania. I mamy przyczynę nadmiernego picia i łysienia po bokach. Po RTG okazało się, że kręgosłup Luncji jest w tragicznym stanie, prawie cały zrośnięty, w miejscu gdzie się wylizuje ma największe "dzioby". Dostała Trocoxil, i jest zdecydowanie lepiej, wylizuje się 1-2 razy dziennie, a nie 10x na godzinę. Pragnienie ustało, bo już tak nie boli. Lek działa cuda :)   Ostatnio była koleżanka u mnie i powiedziała, że mój Wigor wygląda jak patyczak :( chudnie strasznie dziadzio.   A karmy zamawiam teraz więcej niż przy trzech boksiach, a Kinio był przecież żartym gatunkiem.Luncja i Wigi są jak Alf, mają chyba 7 żołądków, heheh
 7. Luna miała sterylke 8 lat temu, więc ropomacicze odpada, a sterydów nie dostała. Wyniki krwi wszystkie w normie. Zrobiliśmy rozszerzone badania. Miała robione USG i też wszystko  w porządku. Wszytskie narządy ok, nie ma guzów, nacieków, itp..
 8. Z Luną coś się dzieje :( przez kilka dni piła przeogromne ilości wody, zrobiliśmy badania, zespół Cushinga wykluczony, niski ciężar moczu co wskazuje na moczówkę, ale... po kilku dniach zaczęła pić normalnie. Teraz znów pije dużo, ale tylko w nocy, budzi mnie, żeby wlać jej kolejną miskę :(  spotkaliście się z czymś takim?
 9. Frygafido, przykro mi z powodu Twojej boksi :( 11 lat dla boksera to piękny wiek. Teraz na pewno biega sobie po zielonych łąkach w słoneczku, mój Kinio zaopiekuje się Nią.
 10.     Lula, a nie ma za co ;) tylko szkoda, że tak króciutko. Zapraszamy częściej i na dłużej :) poza tym odwiedzimy polegały na trzymaniu moich psów na kolanach i zabawie klockami z Zuzią i jak zwykle na wychodne herbata "duszkiem" wypita :/
 11. Luna waryjotka śmiga aż miło, jakby o operacji nie było mowy, łapa pozaszywana, a jej to nic nie robi. Wiguś wesolutki jak Pańcia nie lata za nim z kroplami.   Byle do lata i na działeczkę :)
 12. Luna po operacji. Guz na ramieniu wycięty, brodawka przy oku wypalona, ząb wyrwany.   Z wrzodem Wigora wygraliśmy! :)
 13. U Wigora wrzód na oku. U Luny początek padaczki. Nie mam sił :(
×
×
 • Create New...