Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29116
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Ojej, bardzo serdecznie dziękujemy! Zaraz wyślę numer konta. Z naszych doświadczeń wynika, że indyk z ziemniakami najlepiej się przyswaja i przy takich psiakach najlepiej się sprawdza. Ale jeśli masz doświadczenia z jagnięciną z ryżem, chętnie się dowiemy.
  2. Właśnie z powodu jej zabiedzenia Anecik sama zaproponowała, żeby zamiast szczepić i czekać 10 dni, zrobić test na parwo i jak wyjdzie dobrze, to już w sobotę mogłaby jechać do hotelu. Dopiero po odkarmieniu trochę, zostanie zaszczepiona. Teraz to jest niebezpieczne.
  3. Chudzielec z niej straszny. Miednica na wierzchu. Troche potrwa doprowadzenie jej do stanu, w którym będzie można zrobić sterylkę.
  4. Post rozliczeniowy: WPŁATY: 15.12 - 20,00 zł - Nesiowata 15.12 - 50,00 zł - Anula 15.12 - 50,00 zł - Livka 16.12 - 50,00 zł - Filipki 19.12 - 200,00 zł - Paweł K. 19.12 - 200,00 zł - Marcin K. 22.12 - 100,00 zł - od adoptowanej Isi 31.01 - 100,00 - Od Państwa z DS Kiry ROK 2023: 09.01 - 60,00 zł - zwrot za karmę Kiry i Mani 09.01 - 200,00 - Od Państwa oddających Kirę 10.01 - 10,00 zł - Nesiowata 26.01 - 200,00 zł - z podziału funduszy Runo BAZARKI : 27.12 - 488,00 zł - bazarek imienny agat21 ROK 2023: 09.01 - 103,00 zł - bazarek Poker 10.01 - 114,00 zł - bazarek guccio 24.01 - 392,20 zł - bazarek Gabi79 02.02 - 32,00 zł - bazarek guccio W sumie zebrane: 2.369,20 zł WYDATKI: 17.12 - 50,00 zł - Test na parwo 31.12 - 24,93 zł - wyróżnienie ogłoszenia 04.01 - 250,00 - Transport 15.12 04.01 - 48,00 - 2 razy odrobaczanie 04.01 - 16,00 - odpchlenie 04.01 -165,00 - wet - badanie krwi i transport do weta 04.01 - 80,00 - Groomer 04.01 - 266,00 - Pobyt 30-31.12 04.01 - 30,00 - Czip 12.01 - 418,00 - Sterylka Kiry 12.01 - 40,00 - Transport do i od weta 23.01 - 76,00 - opatrzenie rany po sterylce + transport do weta 01.02 - 360,00 - Pobyt Kiry w styczniu W sumie wydane: 1.823,93 zł Na koncie pozostało: 545,27 - 545,27 = 0,00 zł W dniu 22.03.23 pozostała kwota została podzielona na 3 psy: 245,27 dla Foresta (wspólny Ellig, Alaskan i mój) 150,00 zł dla Pimpka (Alaskan) 150,00 zł dla Miodka (Ellig i mój)
  5. Bardzo serdecznie dziękujemy za bazarek dla Blanki. 143,50 zł jest już u niej na koncie
  6. Bardzo serdecznie dziękujemy Dulskiej za wpłatę stałej 30 zł za grudzień
  7. Bardzo serdecznie dziękujemy Jo37 za wpłatę stałej 20 zł za grudzień Dotarła tez wpłata 320 zł z bazarku Alaskan
  8. Opłaciłam dzisiaj pobyt Isi w hotelu przez 8 dni w grudniu, drugie odrobaczania i transport maleńkiej do DS. razem 203 zł. Wszystko jest w rozliczeniu.
  9. Oczywiście, że damy radę. W tej chwili Blanka jest bezpieczna. w miejscu, które rozumie jej potrzeby. A naszym zadaniem jest szukanie dla niej mądrego domu.
  10. Aż mi się łza w oku zakręciła Tak wspaniale sie wszystko poukładało. Isia tak bardzo potrzebowała własnych rąk do głaskania
  11. Wszystko będzie dobrze. Michu w końcu ma swoja rodzinę
  12. Dawno nie zaglądam, a tu takie piękne zdjęcia Gucia Jak inne jest to jego życie teraz. Jedyny problem, to na którym posłanku wygodnie się umościć
  13. A ja mam wszędzie dziecięce kołderki z kolorowymi poszewkami Czasami wystarczy zmiana poszewki, czasami całej kołderki, ale pierze się szybko. Mój mąż nie oże zrozumiec dlaczego zawsze prasuje im poszewki, ale wszystkie moje ogonki uwielbiają taka czystą, pachnącą i wyprasowana pościel
  14. Bardzo serdecznie dziękujemy siostrze elficzkowej za wpłatę 30 zł grudniowej stałej i Magdzie Ł-H za wpłatę 40 zł stałej również za grudzień
×
×
  • Create New...