-
Posts
29115 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
A ja uważam, że w domu nie umyje i nie wyczesze się psa tak, jak to zrobi groomer. Przy okazji Isia miała obcięte pazurki, co nawet niewielu właścicieli swoim psom robi. Ona przyszła z budy, wymagała tej kąpieli i czesania. Nie uważam, że taka usługa powinna być w ramach opłaty. Chyba, że opłata byłaby znacząco wyższa i taka byłaby umowa z hotelikiem. Tu od razu prosiłam o umówienie wizyty. Sama za nią zapłacę i nie obciążę budżetu Isi. U groomera Isia miała pięknie obcięte pazurki. Miała też bardzo udaną sesję zdjęciową. Wieczorem Elunia wgra na pewno część zdjęć. Pani groomerka wystawi też ogłoszenia Isi u siebie. Nie raz psiaki znajdowały w ten sposób dom.
-
Maleńki szkielecik obciągnięty skórą.. I oczy pełne bezbrzeżnego smutku. Co pisać więcej?:( Jeśli możesz - zajrzyj, pomóż, napisz dobre słowo. Wszystko będzie wielkim darem. SUNIA JEST BARDZO CHORA, jest dla niej szansa, ogromne kciuki potrzebne!
Ewa Marta replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Nie chce się wierzyć... A taka diagnozę dostała na początku... -
Isia zaliczyła dzisiaj wizytę u weterynarza (razem z Beżo). U weta była bardzo grzeczna. Maleńka waży 8,750 kg. Już wczoraj Anecik zauważyła, że ma po dwa kły z obu stron na górze. To tzw. kły przetrwałe, które najczęściej wyrywa się. Taką też decyzję podjął wet, że wyrwie je przy okazji sterylki. Isia ma około 1 roku. Miała pobraną krew przed sterylizacją. Koszt badania krwi to 129 zł. Będziemy płacić na koniec miesiąca. Za sterylizację i wyrwanie kłów zapłacimy prawdopodobnie 400 zł. W domu wszystkiego się uczy, nie bardzo umie chodzić po podłodze, ale radzi sobie coraz lepiej. Nie mieszkała w domu, to dla niej nowość.
-
Kochani, to jest naprawdę wzruszające, budujące i jesteśmy wdzięczne każdej osobie, która nie zostawiła nas samych z Blanką. Właśnie dotarły kolejne przelewy, które prawie zlikwidowały ogromny minus na jej koncie. Od teraz zaczynamy już ciułać na weterynarza (uszy) i na pobyt w hotelu. Coś, co wczoraj nas przerażało, dzisiaj staje się bardziej prawdopodobne. Wierzymy, że uda nam się ją utrzymać. To również dzięki Wam i jesteśmy za to dozgonnie wdzięczne A dzisiaj doszły do nas takie wpłaty: Aldrumka - 100 zł Alaskan - 90 zł z bazarku Alaskan - 30 zł stałej deklaracji Marta W. spoza dogo - 100 zł Na dziś Blanka ma -2,97 zł!!!
-
Bardzo dziękujemy Asce7 za wpłatę 10 zł stałej dla Bonusa
- 1565 replies
-
Ale fajny dzisiaj dzień Znowu mi telefon zakomunikował, że są nowe wpłaty i proszę 60 zł od agat ze sprzedaży przetworów Mazowszanki - pięknie dziękujemy 80 zł od Ellig, a w tej kwocie 50 zł to dorzucenie do transportu, a 30 zł to zadeklarowana stała miesięczna Ja też dorzucę jeszcze 50 zł do transportu. Blanka nadal na sporym minusie, a jeszcze trzeba uzbierać na opłacenie pobytu w listopadzie, ale nie dajemy się czarnym myślom i jak mantrę powtarzamy sobie "BĘDZIE DOBRZE" !!! Bardzo dziękujemy, że jesteście z nami. To naprawdę pomaga, daje poczucie bezpieczeństwa i poczucie, że ten nasz urwis nie jest Wam obojętny
-
Dzisiaj na koncie Blanki trzy ruchy. Opłaciłam koszt karmy w czasie pobytu Blanki u Jaagi 63 zł, a ponadto: Blanka dostała dwa przelewy. Pierwszy od Alaskan 110 zł, która zebrała kasę od swoich znajomych. 90 zł od Pań A. i 20 zł od Pani Moniki. Drugi od elik z miesięczną deklaracją 20 zł Bardzo serdecznie dziękujemy
-
Tolu, Bonusem poza ślepotą czuje się świetnie. Bardzo dziękujemy, że dołączyłaś do tej zbiórki Bonusa
- 1565 replies