-
Posts
29115 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
Był taki moment, że byłyśmy przerażone co będzie z Blanką, gdzie znajdziemy dla niej miejsce i jak ją utrzymamy. Dzięki wszystkim osobom, które ruszyły nam na pomoc jesteśmy spokojniejsze o jej dalszy los. Do tych osób należy agat21, która przelała nam właśnie kolejną wpłatę za sprzedane przetwory Mazowszanki. Blanka dostała 40 zł. Dziękujemy bardzo, bardzo gorąco Blanki konto zasilił również mój Dyrektor Rafał z żoną, którym z całego serca dziękuję za wielkie serce dla psiaków Limonka80 wpłaciła swoją stałą 30 zł i dodatkowo prezent 100 zl !!! Najpiękniej dziękujemy
-
szeryf jest totalnym niejadkiem. Trzeba ciągle zmieniać, dosmaczać, żeby zjadła. Siły już nie mam, kupuję ostatnio karmę na wagę, gotuję, zmieniam puszki. A Figuszka 3 dni zje z apetytem, a czwartego patrzy jakby pytała "a nie masz czegoś innego" ?
-
Słuchajcie, my to wiemy i nie dajemy ogłoszeń z przebieranek. Prosiłabym jednak, żebyście nie były w tym przypadku tak krytyczne. Dziewczyna sama z siebie chciała pomóc i zrobiła takie zdjęcia, jakie uznała za wesołe, przyciągające uwagę. Podzieliłyśmy się nimi z Wami uznając, że w naszym gronie można to zrobić. W ogłoszeniach zostały wykorzystane zdjęcia bez czapeczki, ale zrobione na czerwonej kanapie, bo Isia wygląda na nich pięknie.
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ach jak bardzo dziękujemy Figuni za niespodziewaną wpłatę 50 zł dla Fidusia