-
Posts
29115 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
Nie zabierasz miejsca, zapraszamy serdecznie do rozmów Jest oczywiście za wcześnie, żeby stawiać jakąkolwiek diagnozę, dlatego możemy przekazać tylko pierwsze wrażenie na gorąco z pobytu Blanki w nowym miejscu. Blanka zachowuje się bez zarzutu przebywając w domu z kilkoma różnej wielkości psami. Do Pani Violi nie startuje. Reaguje jedynie na dotyk w okolicach uszu. Prawdopodobnie te uszy ja bolą, a może bolały i jest wyczulona na ich ruszanie. Pani Viola nie chce na razie wypowiadać się, obserwuje sunię, sprawdza w różnych sytuacjach, ale jej zdaniem Blanka czuje dyskomfort, jest niepewna, bo za dużo ostatnio miała zmian. Nie naciskamy, czekamy. Nie nastawiamy się na nic, powierzyłyśmy Blankę w jej ręce z pełnym zaufaniem, że wspólnie znajdziemy jej najlepszy dla niej dom. Nie dziś, nie jutro, może nawet nie za miesiąc, ale znajdziemy. Zostańcie z nami i z Blanką. Coś nam podpowiada, że Blanka nas jeszcze pozytywnie zaskoczy
-
Baaardzo mnie to cieszy Kaska dotrze pewnie w poniedziałek i od razu dam znać. Bardzo zbieramy na opłacenie transportu. O resztę będziemy się martwić później. Tykle dobrych ludzi wokół, jakoś musimy dać radę Dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna za Waszą pomoc, każdą złotówkę, każde dobre słowo nie tylko tu na wątku. Również w rozmowach. To bardzo dużo dla nas znaczy
-
Nie wyobrażam sobie tego. Ja mam mieć gips 4-5 tygodni , a już po tygodniu mam dosyć. Oj tak. Najtrudniej było wsadzić go pod prysznic i myć jedną ręką Ja twardo za 4 tygodnie jadę go zdjąć. Oj tak,. To chyba najsłodszy ciężar
-
Nastąpiła nagła zmiana planów. Ponieważ mamy jutro transport Blanki, a psiaki są niedaleko od miejsca dowiezienia naszej suni, podjęłyśmy wspólnie z Poker decyzję, że nie zamęczymy Aski7, dopłacimy do transportu i psiaki już jutro będą spały w cieple, a nie w budach na łańcuchu. Tak więc nasza Isia i Beżo Poker jutro jadą Część transportowa Isi wyniesie prawdopodobnie 115 zł.
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy za wpłatę 20 zł stałej dla Fidusia Agnieszce, znajomej elik -
Bardzo dziękujemy za wpłatę 20 zł stałej dla Bonusa Agnieszce, znajomej elik
- 1565 replies
-
Smugi pod Lublinem Usiłujemy ogarnąć te odległości i możliwości Arka, bo może udałoby się za dopłatą zgarnąć przy okazji nasze dwa psiaki. Wtedy Aska7 nie musiałaby pokonywać takiej drogi, ale nic jeszcze nie wiadomo. Przede wszystkim, czy psy będzie można odebrać dzień wcześniej, czy Arek pojedzie dalej. Wszystko jest w fazie ustalania. Poker na pewno damy Ci znać jak już będzie wiadomo.