Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29115
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Bardzo dziękujemy mari23 za wpłatę 20 zł dla Bonuska Wpłaciłam też swoja stałą 30 zł.
  2. Trudna, ale dla Fidusia jest pogodna. Maleńki żyje sobie w swoim świecie, tu podrepcze, tu coś zje. Na szczęście nic mu nie dolega... Na koncie zameldowała się zapowiadana wpłata od Teresaa118 za pierwszy kwartal dla Fidusia. całe 150 zł. Z całego serca dziękujemy
  3. Stareńki, ale trzyma się dzielnie
  4. Bardzo dziękujemy. Mam nadzieję, że wszystko u Ciebie w porządku, bo tak smutno zabrzmiał Twój post.
  5. Nikt nie odwalił. Rozi zadzwoniła do mnie pytając o Isię. Początkowo myślałam, że chce zaproponować jej dt. Zgodnie z prawdą powiedziałam, że rozmawiamy z dwoma potencjalnymi domami. Jeden szczególnie nam się podoba, ale nie chcąc zapeszać nic nie piszemy.
  6. Bardzo pięknie dziękujemy Dorci01 za wpłatę stałej 20 zł dla Fidusia
  7. Pięknie dziękujemy elficzkowej za wpłatę stałej 30 zł za grudzie dla Blanki
  8. Rozliczyłam wczoraj wydatki Isi. Sporo się tego zebrało, ale każdy wydatek był konieczny: 01.12 - 28,00 zł - odrobaczanie i zabezpieczenie przeciw kleszczom 01.12 - 139,00 zł - badanie krwi plus transport dzielony z Beżo 01.12 - 30,00 zł - czipowanie 01.12 - 400,00 zł - sterylizacja z transportem x 2 01.12 - 220,00 zł - Pobyt 19-30.11 Razem 817 zł i niestety Isia jest na minusie. Ale jak człowiek spojrzy w te cudne oczy, zobaczy Isię śpiącą na kanapie, to każdy minus jest tego wart
  9. Cudowna sunieczka na właściwym miejscu. We własnym domu, a nie w schronie
  10. Bardzo dziękujemy Annie G-R za wpłatę 60 zł stałej za listopad dla Bonusa
  11. Dotarła dopłata za komin kupiony przez agat21 od Jo37. Jo37 przelała Blance 10 zł. Bardzo pięknie dziękujemy
  12. na tym zdjęciu Beżo zdaje się mówić: Zobacz co nam zrobili. Miało być tak fajnie, zdjęli z łańcucha, a teraz ja w kołnierzu, Ty jakaś przebrana ...
  13. Mogły się nie poznać w tym kołnierzu i w ubranku. Inaczej pachną.
  14. Kochana Marysiu, nie zaśmiecasz absolutnie i jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia, to bardzo poproszę o pomoc. Ja miałam do czynienia tylko z zespołami przedsionkowymi, więc nie pomogę
  15. Gdybym się nie bala eksmisji z mieszkania, to pojechałabym po nią nawet dziś. Ale wtedy jacek zawiózłby mnie chyba od razu do szpitala psychiatrycznego Możemy podtuczyć Nic nie napiszę
  16. Bardzo dziękujemy Małgosi i Rafałowi za wpłatę 150 zł dla Fidusia
×
×
  • Create New...