-
Posts
29115 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
Bardzo dziękujemy mari23 za wpłatę 20 zł dla Bonuska Wpłaciłam też swoja stałą 30 zł.
- 1565 replies
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Trudna, ale dla Fidusia jest pogodna. Maleńki żyje sobie w swoim świecie, tu podrepcze, tu coś zje. Na szczęście nic mu nie dolega... Na koncie zameldowała się zapowiadana wpłata od Teresaa118 za pierwszy kwartal dla Fidusia. całe 150 zł. Z całego serca dziękujemy -
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Stareńki, ale trzyma się dzielnie -
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy. Mam nadzieję, że wszystko u Ciebie w porządku, bo tak smutno zabrzmiał Twój post. -
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo pięknie dziękujemy Dorci01 za wpłatę stałej 20 zł dla Fidusia -
Rozliczyłam wczoraj wydatki Isi. Sporo się tego zebrało, ale każdy wydatek był konieczny: 01.12 - 28,00 zł - odrobaczanie i zabezpieczenie przeciw kleszczom 01.12 - 139,00 zł - badanie krwi plus transport dzielony z Beżo 01.12 - 30,00 zł - czipowanie 01.12 - 400,00 zł - sterylizacja z transportem x 2 01.12 - 220,00 zł - Pobyt 19-30.11 Razem 817 zł i niestety Isia jest na minusie. Ale jak człowiek spojrzy w te cudne oczy, zobaczy Isię śpiącą na kanapie, to każdy minus jest tego wart
-
Bardzo dziękujemy Annie G-R za wpłatę 60 zł stałej za listopad dla Bonusa
- 1565 replies
-
Kochana Marysiu, nie zaśmiecasz absolutnie i jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia, to bardzo poproszę o pomoc. Ja miałam do czynienia tylko z zespołami przedsionkowymi, więc nie pomogę
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy Małgosi i Rafałowi za wpłatę 150 zł dla Fidusia