-
Posts
29115 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
Widok tej suni rozdziera serce. Taka młoda i już tak cierpi. To samo jej towarzyszka. Bardzo mocno trzymam kciuki, żeby udało się jej pomóc.
-
Mania teraz Maja ma dom we Wrocławiu!! Monia ma już DS!!
Ewa Marta replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Maluszki dostały 100 zł po adopcji Isi -
Kwota 275,00 zł pozostała po adopcji Isi zostaje podzielona następująco: 100,00 zł - Mania i Monia Urodzone w stodole, na wsi...Mania i Monia..czy czeka je łańcuch? - Psy do adopcji / znalezione - Dogomania 100,00 zł - Kira Zabiedzona sunia ze Szczebrzeszyna prosi o pomoc! Ma na imię Kira. Jej majątek to szkielet i futro. - Psy do adopcji / znalezione - Dogomania 75,00 zł - Masza Masza, Maszeńka poczciwa kilkuletnia sunia co najmniej dwukrotnie porzucona w końcu musi znaleźć najlepszy dom. - Psy do adopcji / znalezione - Dogomania
-
Transport jest 30.12 do Anecik. Jedzie nasza wspaniała Aska7.
-
Mania teraz Maja ma dom we Wrocławiu!! Monia ma już DS!!
Ewa Marta replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Mamy pierwszą wpłatę na szczeniorki Oczywiście niezawodna Nesiowata wpłaciła 30 zł. Bardzo serdecznie dziękujemy !!! -
Mania teraz Maja ma dom we Wrocławiu!! Monia ma już DS!!
Ewa Marta replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
My jednak jesteśmy walnięte 3 minuty zajęło nam podjęcie decyzji, że zabieramy maluchy, kilka więcej rozmowa z Anecik. No, ale jak zostawić takie maluszki, skoro rodzeństwo bez skrupułów zostało oddane na podwórko? Nieco dłużej zajmie nam znalezienie finansów na ich utrzymanie, ale decyzja i tak mogla być jedna. Ula obiecała pomóc, ale sama nie utrzyma maluszków. Tu potrzebne będą szczepienia (dzisiaj dostały pierwsze), odrobaczanie i dobra karma. Może Kira podzieli się z nimi na początek swoją Joserą Family. -
Mania teraz Maja ma dom we Wrocławiu!! Monia ma już DS!!
Ewa Marta replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Post rozliczeniowy: WPŁATY: 22.12 - 30,00 zł - Nesiowata 22.12 - 100,00 zł - od adoptowanej Isi 28.12 - 100,00 zł - Ula - znajoma Alaskan 30.12 - 100,00 zł - Małgosia i Rafał 09.01 - 230,00 zł - Rodzina adoptująca Manię BAZARKI : W sumie zebrane: 560,00 zł WYDATKI: 03.01 - 9,97 zł - wyróżnienie ogłoszenia 04.01 - 58,00 zł - Odrobaczanie, czip, transport - wet gratis 04.01 - 20,00 zł - Pobyt 30-31.12 Ostateczne rozliczenie, które uregulowała rodzina adoptująca Manię: 09.01 - 64,00 zł - szczepienie + transport 09.01 - 50,00 zł - Podkłady 09.01 - 36,00 zł - Puszki Junior 09.01 - 80,00 zł - Pobyt 01-08.01 09.01 - 242,03 zł - Przekazanie Rafiemu W sumie wydane: 560,00 zł Na koncie pozostało: 0,00 zł -
Pięknie dziękujemy Asce7 za wpłatę stałej 10 zł za grudzień
- 1565 replies
-
Sunia ma duży apetyt, nadrabia zaległości. Na dworze biega jak szalona. Troszkę boi się innych psów, ale powoli przyzwyczaja się do ich obecności. Poszczekuje w tej chwili z emocji. Dzisiaj dotarła karma od nas, sunia powinna na niej szybko się poprawić. Jest zdecydowanie średnie, nie mała. Ma wysokie łapki.
-
Maleńki szkielecik obciągnięty skórą.. I oczy pełne bezbrzeżnego smutku. Co pisać więcej?:( Jeśli możesz - zajrzyj, pomóż, napisz dobre słowo. Wszystko będzie wielkim darem. SUNIA JEST BARDZO CHORA, jest dla niej szansa, ogromne kciuki potrzebne!
Ewa Marta replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Smutek ogromny, ale kochaj go za Was dwoje teraz. -
Trzymam kciuki za sunieczkę. Niestety finansowo nie wesprę, ale bardzo jej kibicuję...
-
Opłaciłam pobyt Bonusa w listopadzie. Rachunek 761/22 390 zł.
- 1565 replies
-
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Opłaciłam pobyt Fidusia w listopadzie. Rachunek 761/22 290 zl. Na prośbę Kasi zamówiłam też opakowanie Hepaxanu dla Fidusia: 19 gru 2022, 13:13 Od Artius5 VEBIOT Hepaxan dog 60 tabl Na Wątrobę dla Psa 11392202280 1 × 104,55 zł 104,55 zł Dostawa z Kurier, DPD 12,99 zł 0,00 zł Razem 104,55 zł -
Na koncie suni pojawiły się dzisiaj dwie wpłaty. Myślałam początkowo, że mam jakiś oczopląs, bo w obu przypadkach w tytule przelewu było napisane - syn Alaskan Malamutte i na każdym przelewie kwota była taka sama. Po chwili dopiero wzrok wyłapał, że na jednym jest wpisany Paweł K. a na drugim Marcin K. Okazało się, że obaj synowie Alaskan zrobili suni taką niespodziankę. Dziękujemy z całego serca. Sunia dostała dwie wpłaty po 200 zł, czyli mamy już na sterylizację