-
Posts
29115 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
Ja też popieram słowa agat21. Przyznam, że poza forum zdarza mi się dużo mniej elegancko wypowiadać na temat obecnej ekipy rządzącej, nie tylko przy okazji "piątki dla zwierząt".
-
Mania teraz Maja ma dom we Wrocławiu!! Monia ma już DS!!
Ewa Marta replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Dzwoniłam, żeby zapytać tylko, czy znany jest już termin wizyty dla Mani Nie popędzać Jesteśmy Ci bardzo wdzięczne za pomoc. Ja dodatkowo bardzo za wizytę dla suni spoza dogo, którą robiłaś niedawno -
Mania teraz Maja ma dom we Wrocławiu!! Monia ma już DS!!
Ewa Marta replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy za pomoc. Dzwoniłam do Ciebie wczoraj wieczorem i mąż mówił, ze wrócisz z wizyty dopiero przed 21 -
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Pięknie dziękujemy synowi b-b za wpłatę 20 zł dla Fidusia -
Tak, bardzo poproszę. Psiulek już korzysta z nowego imienia
-
Mania teraz Maja ma dom we Wrocławiu!! Monia ma już DS!!
Ewa Marta replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Tak -
Mania teraz Maja ma dom we Wrocławiu!! Monia ma już DS!!
Ewa Marta replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Oddałam za wyróżnienie. Bardzo dziękujemy -
Mania teraz Maja ma dom we Wrocławiu!! Monia ma już DS!!
Ewa Marta replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Tysiu, ja chyba skasowałam Twoje konto albo nie miałam. Podaj mi na PW kwotę i numer konta. Od razu prześlę. -
Maleńki szkielecik obciągnięty skórą.. I oczy pełne bezbrzeżnego smutku. Co pisać więcej?:( Jeśli możesz - zajrzyj, pomóż, napisz dobre słowo. Wszystko będzie wielkim darem. SUNIA JEST BARDZO CHORA, jest dla niej szansa, ogromne kciuki potrzebne!
Ewa Marta replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Czytam relacje o Dżekuniu i mam łzy w oczach. Przypomina mi się moja walka o Semika. O każdy zjedzony kęs, o uśmiech, o chęć do życia. Bardzo mocno Was przytulam i życzę, żeby Dżekuś chciał jeszcze żyć. -
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Ewa Marta replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo serdecznie dziękujemy Dorci01 zw wpłatę 20 zł stałej dla Fidulka -
Przepięknie dziękujemy mari23 za wpłatę 20 zł dla Bonuska To się już zrobiła stała deklaracja
- 1565 replies
-
Ja bym pokazała zdjęcia z hoteliku.
-
Bardzo dziękujemy Małgosi i Rafałowi za wpłatę 200 zł i Annie G-R za wpłatę stałej 60 zł za grudzień dla Bonusa
- 1565 replies
-
Mania teraz Maja ma dom we Wrocławiu!! Monia ma już DS!!
Ewa Marta replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Bardzo serdecznie dziękujemy Małgosi i Rafałowi za wpłatę 100 zł dla Mani:) Miałam ją wpisać 30.12, ale ciągle coś się działo i nadrabiam teraz