Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29115
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Ja też popieram słowa agat21. Przyznam, że poza forum zdarza mi się dużo mniej elegancko wypowiadać na temat obecnej ekipy rządzącej, nie tylko przy okazji "piątki dla zwierząt".
  2. Dzwoniłam, żeby zapytać tylko, czy znany jest już termin wizyty dla Mani Nie popędzać Jesteśmy Ci bardzo wdzięczne za pomoc. Ja dodatkowo bardzo za wizytę dla suni spoza dogo, którą robiłaś niedawno
  3. Bardzo dziękujemy za pomoc. Dzwoniłam do Ciebie wczoraj wieczorem i mąż mówił, ze wrócisz z wizyty dopiero przed 21
  4. Rozliczyłyśmy dzisiaj Kirę od początku (transport) do końca. Państwo przekazali Anecik 100 zł na pokrycie części jej wydatków
  5. Pięknie dziękujemy synowi b-b za wpłatę 20 zł dla Fidusia
  6. Tak, bardzo poproszę. Psiulek już korzysta z nowego imienia
  7. Oddałam za wyróżnienie. Bardzo dziękujemy
  8. Tysiu, ja chyba skasowałam Twoje konto albo nie miałam. Podaj mi na PW kwotę i numer konta. Od razu prześlę.
  9. Czytam relacje o Dżekuniu i mam łzy w oczach. Przypomina mi się moja walka o Semika. O każdy zjedzony kęs, o uśmiech, o chęć do życia. Bardzo mocno Was przytulam i życzę, żeby Dżekuś chciał jeszcze żyć.
  10. Ja jestem ugotowana jak patrzę w te oczy Do groomera Maszka pojedzie 9 stycznia. Ponieważ jej sierść jest w opłakanym stanie, wymaga bardzo porządnej pielęgnacji. trochę tam posiedzi, ale poczuje wielka ulgę, tego jesteśmy pewne
  11. Bardzo serdecznie dziękujemy Dorci01 zw wpłatę 20 zł stałej dla Fidulka
  12. Przepięknie dziękujemy mari23 za wpłatę 20 zł dla Bonuska To się już zrobiła stała deklaracja
  13. Sama Twoja obecność jest już dla nas lajkiem Ona wygląda na super dobrą sunię. Co za debil ją wyrzucił z domu, nie mogę tego zrozumieć My równiez pozdrawiamy Nadziejko
  14. Ja bym pokazała zdjęcia z hoteliku.
  15. Bardzo dziękujemy Małgosi i Rafałowi za wpłatę 200 zł i Annie G-R za wpłatę stałej 60 zł za grudzień dla Bonusa
  16. Bardzo serdecznie dziękujemy Małgosi i Rafałowi za wpłatę 100 zł dla Mani:) Miałam ją wpisać 30.12, ale ciągle coś się działo i nadrabiam teraz
×
×
  • Create New...