-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
Szejk wciąż szuka domu. Hide i Topaz już za TM.
agata51 replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Katcherine']Dzieki Agata. Ps. Jak masz wnuczke/ kogos z rodziny uzyeajacych facebook popros ich o wejscie na link podany powyzej przez doddy. Topazik bierze udzial w konkursie gdzie mozna wygrac worek karmy.[/QUOTE] No nie, wnuczkę mam na razie na kolanach, nie na facebooku. Poproszę córkę. Wszystkim bezśnieżnych świąt życzę [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_70v.gif[/IMG] -
[quote name='Marycha35']Cholera nic nie wiemy. Co u tego psiaka, który miał przepuklinę? Co u Belli? U reszty jak? Wiem, że Leo zdrowy, zadowolony, rozrabia, ale na foty nadal czekam... Wybieram się do Tinki, ale dopiero po 27.12, wracam do Łodzi wtedy.[/QUOTE] Wracaj, kochana i się zajmij. Rozliczeń brak. Pozdrawiam i wesołych świąt życzę [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_111.gif[/IMG]
-
[quote name='zerduszko']A może ona tak już będzie, niedotykalska? Nie każdy pies lubi pieszczoty. Może ktoś ją taką pokocha! :)[/QUOTE] Zachęcam. Przez 14 lat trzymałam w domu prawdziwą cholerę, kundla z takimi urazami, że mała głowa. Tylko mnie kochał, wszystkich innych zagryzał (zwłaszcza TŻa) - na szczęście nie rzucał się do gardła tylko do stóp obutych (taki wyrafinowany był - gołe go nie interesowały). No, czasem w łydkę dziabnął (ale tylko przez spodnie). Wtedy behawiorystów nie było i po prostu musieliśmy go znosić i kochać takim, jaki był. P.S. Wszyscy znienawidzeni bardzo go kochali, a najbardziej mój biedny TŻ. Grina przy nim to anioł! I nigdzie nie jest zapisane, że każdy musi lubić być przez każdego miziany. Grina, tak trzymaj! [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_111.gif[/IMG] wesołych świąt!
-
Buraj za TM :-( na zawsze w naszej pamięci!
agata51 replied to ihabe's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='ihabe']Nie potrafie zmienić tytułu:-( Robie opcje zaawansowaną i nic:-( Od pewnego czasu wszyscy mają z tym problemy. Mimo wszystko wesołych świąt wszystkim -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
agata51 replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Grudniowa wysłana Wesołych świąt, Aniu [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_85v.gif[/IMG] -
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
agata51 replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Grudniowa wysłana. Wesołych świąt wszystkim [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_64v.gif[/IMG]- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='toyota']To mi się przypomniał mój pierwszy pies -collie, też tak podawał mi łapki na spacerze jak mu grudki śniegu wbiły się miedzy paluszki...To było 15 lat temu... Moje wciąż to robią. I dlatego bardzo się cieszę, że mamy taką bezśniegową zimę. Ludzie płaczą, że święta bez śniegu to nie święta, jakby to miało jakiekolwiek znaczenie. A poza tym, o ile wiem, Jezusowi w dniu narodzin śnieg za kołnierz nie walił. Solą też nie sypali. Zuleńko, trochę ci zazdroszczę tej rehabilitacji - też powinnam, ale dopóki sobie czegoś nie złamię, nie ma takiej siły, która do lekarza by mnie zaciągnęła. Ciesz się, ćwicz, daj się wymasować i na wiosnę jak nowa będziesz! Przypomniało mi się coś a propos obiektów klinujących się między zębami. Do Jamora trafił niejaki Tuptuś: http://www.dogomania.pl/threads/140194-Mały-Tuptuś.Dziura-w-oku-w-podniebieniu-zoperowany-czeka-na-DS-u-Jamora-w-hoteliku! Kość wrosła w podniebienie, była operacja, wstawianie implatu, odrzucenie i takie tam. Z pół roku to trwało. Wszystko cudnie się skończyło, Tuptek został u Jamora i skacze z nim na bungee! Wesołych świąt Dinku -
Kamyk to dzielny chłopak, umie przystosować się do sytuacji, a wetkę zna i bardzo lubi - na pewno przeżyje tę noc bez większych wstrząsów. A jaka będzie radość, jak Sylwię zobaczy!!! Kasiu, skąd ten niepokój? Czyżby "rajzefiber" w związku ze świętami? Bo ja mam. Znów mi dwóch dni zabraknie, żeby wszystko było jak należy. Trudno, najwyżej będzie niedosprzątane i potraw mniej niż zwykle. Byle miło było!
-
[quote name='Dogo07']Super :). Jak dobrze że nas tutaj coraz więcej. Tylko dlaczego dzisiaj nie widzę zdjęć Bolusia :roll:.[/QUOTE] A ja widzę. Bolek, pokazuj się.
-
I tego się trzymajmy. A jednak boli...
-
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
agata51 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Wysłałam na konto wisły. Mamy już księgową? -
Buraj za TM :-( na zawsze w naszej pamięci!
agata51 replied to ihabe's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Buraj, widać przyszedł twój czas. Biegniesz za TM z Dagusią i Deri - one się tobą zaopiekują. Bywaj, piesku.... -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
agata51 replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Aniu, 02:50, a ty klikasz! Zgroza! Ty już rodzić powinnaś! Spokojnie, ciotki, tak wyszło, a Pani wydaje mi się bardzo rozsądna. Tak na dzień dobry zjazd rodzinny w święta i fajerwerki w sylwestra ma Bimowi zafundować?