Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Kto zbiera deklaracje dla Jazza? Poproszę o nr konta.
  2. [quote name='Katcherine']Dzieki Agata. Ps. Jak masz wnuczke/ kogos z rodziny uzyeajacych facebook popros ich o wejscie na link podany powyzej przez doddy. Topazik bierze udzial w konkursie gdzie mozna wygrac worek karmy.[/QUOTE] No nie, wnuczkę mam na razie na kolanach, nie na facebooku. Poproszę córkę. Wszystkim bezśnieżnych świąt życzę [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_70v.gif[/IMG]
  3. [quote name='Marycha35']Cholera nic nie wiemy. Co u tego psiaka, który miał przepuklinę? Co u Belli? U reszty jak? Wiem, że Leo zdrowy, zadowolony, rozrabia, ale na foty nadal czekam... Wybieram się do Tinki, ale dopiero po 27.12, wracam do Łodzi wtedy.[/QUOTE] Wracaj, kochana i się zajmij. Rozliczeń brak. Pozdrawiam i wesołych świąt życzę [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_111.gif[/IMG]
  4. [quote name='zerduszko']A może ona tak już będzie, niedotykalska? Nie każdy pies lubi pieszczoty. Może ktoś ją taką pokocha! :)[/QUOTE] Zachęcam. Przez 14 lat trzymałam w domu prawdziwą cholerę, kundla z takimi urazami, że mała głowa. Tylko mnie kochał, wszystkich innych zagryzał (zwłaszcza TŻa) - na szczęście nie rzucał się do gardła tylko do stóp obutych (taki wyrafinowany był - gołe go nie interesowały). No, czasem w łydkę dziabnął (ale tylko przez spodnie). Wtedy behawiorystów nie było i po prostu musieliśmy go znosić i kochać takim, jaki był. P.S. Wszyscy znienawidzeni bardzo go kochali, a najbardziej mój biedny TŻ. Grina przy nim to anioł! I nigdzie nie jest zapisane, że każdy musi lubić być przez każdego miziany. Grina, tak trzymaj! [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_111.gif[/IMG] wesołych świąt!
  5. [quote name='Plicha']Mam nadzieję że Mikusia troszkę lepiej dziś. agata51 dziękujemy bardzo :) Alfa podeśle konto. Nie musi, jeszcze trochę i nr jej konta będę znała na pamięć.
  6. [quote name='natalia.']Trzymamy kciuki![/QUOTE] Ja też. Z całych sił!
  7. [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_64v.gif[/IMG]wesołych świąt wszystkim.
  8. [quote name='ihabe']Nie potrafie zmienić tytułu:-( Robie opcje zaawansowaną i nic:-( Od pewnego czasu wszyscy mają z tym problemy. Mimo wszystko wesołych świąt wszystkim
  9. Wszystkim jagdterierkom wesołych świąt i ciepłych domków [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_109.gif[/IMG]
  10. Grudniowa wysłana Wesołych świąt, Aniu [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_85v.gif[/IMG]
  11. Grudniowa wysłana. Wesołych świąt wszystkim [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_64v.gif[/IMG]
  12. [quote name='toyota']To mi się przypomniał mój pierwszy pies -collie, też tak podawał mi łapki na spacerze jak mu grudki śniegu wbiły się miedzy paluszki...To było 15 lat temu... Moje wciąż to robią. I dlatego bardzo się cieszę, że mamy taką bezśniegową zimę. Ludzie płaczą, że święta bez śniegu to nie święta, jakby to miało jakiekolwiek znaczenie. A poza tym, o ile wiem, Jezusowi w dniu narodzin śnieg za kołnierz nie walił. Solą też nie sypali. Zuleńko, trochę ci zazdroszczę tej rehabilitacji - też powinnam, ale dopóki sobie czegoś nie złamię, nie ma takiej siły, która do lekarza by mnie zaciągnęła. Ciesz się, ćwicz, daj się wymasować i na wiosnę jak nowa będziesz! Przypomniało mi się coś a propos obiektów klinujących się między zębami. Do Jamora trafił niejaki Tuptuś: http://www.dogomania.pl/threads/140194-Mały-Tuptuś.Dziura-w-oku-w-podniebieniu-zoperowany-czeka-na-DS-u-Jamora-w-hoteliku! Kość wrosła w podniebienie, była operacja, wstawianie implatu, odrzucenie i takie tam. Z pół roku to trwało. Wszystko cudnie się skończyło, Tuptek został u Jamora i skacze z nim na bungee! Wesołych świąt Dinku
  13. Kamyk to dzielny chłopak, umie przystosować się do sytuacji, a wetkę zna i bardzo lubi - na pewno przeżyje tę noc bez większych wstrząsów. A jaka będzie radość, jak Sylwię zobaczy!!! Kasiu, skąd ten niepokój? Czyżby "rajzefiber" w związku ze świętami? Bo ja mam. Znów mi dwóch dni zabraknie, żeby wszystko było jak należy. Trudno, najwyżej będzie niedosprzątane i potraw mniej niż zwykle. Byle miło było!
  14. [quote name='Dogo07']Super :). Jak dobrze że nas tutaj coraz więcej. Tylko dlaczego dzisiaj nie widzę zdjęć Bolusia :roll:.[/QUOTE] A ja widzę. Bolek, pokazuj się.
  15. Ciotki, wŁodzi 250 miejsc, 700 psów - a podejrzewam, że jest to wiadomość dla prasy. Ale podobno buduje się nowe schronisko. Tylko nic o nim nie słychać. Muszę się dowiedzieć. Czartek, musimy po Sopocie ganiać - u mnie wszystkie łąki już rozkopane.
  16. I tego się trzymajmy. A jednak boli...
  17. Wysłałam na konto wisły. Mamy już księgową?
  18. Buraj, widać przyszedł twój czas. Biegniesz za TM z Dagusią i Deri - one się tobą zaopiekują. Bywaj, piesku....
  19. Aniu, 02:50, a ty klikasz! Zgroza! Ty już rodzić powinnaś! Spokojnie, ciotki, tak wyszło, a Pani wydaje mi się bardzo rozsądna. Tak na dzień dobry zjazd rodzinny w święta i fajerwerki w sylwestra ma Bimowi zafundować?
  20. lilk_a, witaj. Jesteś pewna, że podstępnie? Może chcieli cię uchronić? Baron, tyle się dzieje! Chodzę z Betką i Mikserem i nadziwić się nie możemy, w jakim tempie ta filologia rośnie. I łąk coraz mniej.
  21. Tobie to dobrze, Argusie, nie widzisz tego koszmaru.
×
×
  • Create New...