Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. [quote name='mari23']zamówiłam Depisiowi pakiet ogłoszeń na bazarku[/QUOTE] mari, jesteś kochana. Buziak od Betki: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/100642-Przywiazali-na-przystanku-ze-złamana-łapą-Rzeszów-(-JUZ-W-SWOIM-DOMU-)))/page51[/URL] Depi, i ty się doczekasz.
  2. Wiedźma, uwielbiam okropne dowcipy o optymistach. Nie defetyzuj, odczaruj.
  3. Jeszcze nie ma zimy, Argusie, jeszcze jesiennie szeleścimy.
  4. 01.12. wysłałam za XI i XII. Wesołych świąt [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_64v.gif[/IMG]
  5. Mnie podrzucili wnuchę na weekend, ale reszta towarzystwa wnuch raczej nie ma, więc gdzie się podziała :mad: Zapomniał wół, co robił w weekendy, jak cielęciem buł [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/10/10_1_131.gif[/IMG]
  6. Buraj, mizianko od ciotki. Szukaj ihabe...
  7. I ja wycofuję deklaracje na Kadkę i Spajka. Nie wyrabiam. Mam Kamyka.
  8. Wątroba? Tylko Essentiale Forte. Ale widzę, że jest gorzej. Derka, suniu przekochana, jesteśmy z tobą i zuzią.
  9. Dagencjo, tyle tych psów potrzebujących, że na 30 dni w miesiącu, najwyżej minutka dla ciebie. Ale pamiętam.
  10. [quote name='R-oy']Zombkowych pieniedzy oraz kasy z bazarkow zostalo ogolnie 821zl. Wspolnie postanowililismy przekazac 400zl Adasiowi z koninskiego schroniska, 300zl domowi tymczasowemu Madzi i Wita, koninskich kociakow walczacych z powazna choroba, oraz 121zl zostawic na wykupienie pakietow ogloszen dla kilku psiakow z naszego schroniska. Mam nadzieje, ze takie rozwiazanie jest dla wszystkich ok?[/QUOTE] Wszystko jest okej. A do czego Zombiastego tak szkolą?
  11. [quote name='Bjuta']Zajrzałam. Nie wiem co miałaś na myśli? W sumie to dosyć mało psiaków tam mają, a kotów prawie wcale.[/QUOTE] Przepraszam, Bjutko, żadna tragedia, Czartek ma się nieźle. Ja nie tylko do skazańców zapraszam.
  12. [quote name='Czarodziejka']Jednym słowem schrony w Polsce wypchane są corgisiami ;)[/QUOTE] Schrony w Polsce wypchane są wszystkimi rasami. Bejku, pozdrawiam.
  13. [quote name='Wiedźma']Agata, nawołujemy się tu jak 2 głosy na pustyni...[/QUOTE] Wiedźma, dwa głosy nawołujące się i, jak mniemam, słyszące się na tejże to już jest coś! [quote name='lilk_a']ja tak po cichu też odwiedzam :)[/QUOTE] No widzisz, jest trzeci. Cichutki, ale jest! I UBOCZE jest z nami. Coraz więcej głosów wołających na pustyni! Tuuli, wielkie, wielkie dzięki za Barona. Siwy, ale śwarny jeszcze, skubany. Od zawsze miał u boku jakąś panienkę. A koleżanka jak ma na imię? Wyżle o miodowych oczach, będę błagać Opaczność (to nie jest błąd ortograficzny!) o ten Wiedźmowy "cud na Gwiazdkę". Jakby Wiedźma nie wiedziała, że na Gwiazdkę to psy raczej się wyrzuca niż przygarnia. Ale niepoprawna optymistka jestem i w dodatku w cuda wierzę. Baron, wynoszę się na wieś. Na naszych łąkach uniwersytety budują.
  14. Cudo moje, najpierw dogo nie wpuszczało, zaraz potem awaria kompa. Mogiła. Ale już jestem.
  15. Witam śliczne panienki po awarii kompa.
  16. Zgłaszam się na wezwanie sylwiaso. Wątek przejrzę dopiero po niedzieli (wnucha na weekendzie u Baby!)
  17. [quote name='willma']a jaki grzeczny :)[/QUOTE] [quote name='sylwiaso']A jaka ciocina Pociecha!!!![/QUOTE] A ja się bałam, że podrzucam wam jakiegoś nieokrzesańca, za którego będziecie mnie przeklinać po kres dni waszych! Ale skoro tak, to jeszcze przed świętami odwiedzę Lasek Brzozowy - ten ideał lada chwila znajdzie domek i tyle go będę widziała. A propos picia. Podczas pobytu u Morii nie zaniepokoiła mnie ilość wypijanej przez Kamyka wody. Potworny upał, sucha karma, brak miski z wodą "pod łapą" (Kamyk szybko i skutecznie opróżniał wszelkie miski z wodą pozostawione w boksie - bynajmniej nie poprzez wprowadzenie jej do przewodu pokarmowego) - no to się nie dziwiłam, że po wyjściu z boksu Kamyk gnał do poidła i chłeptał dobrą chwilę. Zresztą, nie wypijał jej aż tak dużo, żebym musiała się niepokoić. Ale skoro mu to zostało, badanie zrobić trzeba. Sylwia, znajdziesz chwilę czasu (raczej willma niż ty), żeby wstawić na wątek te papiery, które ci zostawiłam - wyniki badań i rachunek za kastrację? Ja mam u siebie rachunek za spa (60zł) - jeśli chcecie, stanę na głowie, nauczę się i wstawię. Kasiu, dziękuję za mmsy - z jednej strony - miód na serce, z drugiej - wściekłość, że więcej nie mogę zobaczyć.
  18. Już jestem! Odezwę się jutro, bo zasypiam na stojąco. Kamyczku, jesteś cudny!
  19. Witaj, Beatkaa. [URL]http://img705.imageshack.us/img705/8552/dsc6684.jpg[/URL] To Kamyk czy Orion :evil_lol:
  20. Wiem, dwa dni się uganiałam za sforką - na 200 zdjęć tylko kilka nadawało się (?) do prezentacji. A Sylwia tak "zaciucia", że nikt nie zwróci uwagi, czy to dupka, czy pycholek.
  21. [quote name='Bjuta']Nigdy nie zwróciłam uwagi jacy oni podobni!!! :)[/QUOTE] I wiek, i te kamienie w japie! Zapraszam: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/140922-UWAGA!!!-KAMIEŃ-PILNIE-ZBIERA-NA-NOWE-ŻYCIE-jest-w-pensjonacie-u-Sylwiaso/page105[/URL]
  22. Cudowności moje łaciate!!! Sylwia, ty tym swoim "ciucianiem" każdego zniewolisz :eviltong: Tylko nie przesadzaj z tymi "witaminkami", bo jeszcze dzień, dwa i Kamyk pęknie w szwach :evil_lol: Figa, wielkie dzięki! Piękne zdjęcia. Uwielbiam profil Kamyka! Następna sesja pewnie już bez linki się odbędzie. Kamysiu, gdzie twój jęzor?! Zajrzyjcie: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/200848-ORION-8-lat-w-schronisku-szuka-orbity-która-zaprowadzi-go-do-domu./page5[/URL] Osłupiałam.
  23. [quote name='mrowa23']i tak do pt bede miala taki zapie...ze logicznie nie jestem wstanie odpowiadać ;)[/QUOTE] Mnie to zupełnie nie interesuje [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_6_200v.gif[/IMG]
  24. Wysłałam dziś Kurusiowi za XI i XII plus 20zł mikołajkowego.
×
×
  • Create New...