-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='mari23']zamówiłam Depisiowi pakiet ogłoszeń na bazarku[/QUOTE] mari, jesteś kochana. Buziak od Betki: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/100642-Przywiazali-na-przystanku-ze-złamana-łapą-Rzeszów-(-JUZ-W-SWOIM-DOMU-)))/page51[/URL] Depi, i ty się doczekasz. -
Buraj za TM :-( na zawsze w naszej pamięci!
agata51 replied to ihabe's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Buraj, mizianko od ciotki. Szukaj ihabe... -
Dagencjo, tyle tych psów potrzebujących, że na 30 dni w miesiącu, najwyżej minutka dla ciebie. Ale pamiętam.
-
[quote name='R-oy']Zombkowych pieniedzy oraz kasy z bazarkow zostalo ogolnie 821zl. Wspolnie postanowililismy przekazac 400zl Adasiowi z koninskiego schroniska, 300zl domowi tymczasowemu Madzi i Wita, koninskich kociakow walczacych z powazna choroba, oraz 121zl zostawic na wykupienie pakietow ogloszen dla kilku psiakow z naszego schroniska. Mam nadzieje, ze takie rozwiazanie jest dla wszystkich ok?[/QUOTE] Wszystko jest okej. A do czego Zombiastego tak szkolą?
-
[quote name='Czarodziejka']Jednym słowem schrony w Polsce wypchane są corgisiami ;)[/QUOTE] Schrony w Polsce wypchane są wszystkimi rasami. Bejku, pozdrawiam.
-
[quote name='Wiedźma']Agata, nawołujemy się tu jak 2 głosy na pustyni...[/QUOTE] Wiedźma, dwa głosy nawołujące się i, jak mniemam, słyszące się na tejże to już jest coś! [quote name='lilk_a']ja tak po cichu też odwiedzam :)[/QUOTE] No widzisz, jest trzeci. Cichutki, ale jest! I UBOCZE jest z nami. Coraz więcej głosów wołających na pustyni! Tuuli, wielkie, wielkie dzięki za Barona. Siwy, ale śwarny jeszcze, skubany. Od zawsze miał u boku jakąś panienkę. A koleżanka jak ma na imię? Wyżle o miodowych oczach, będę błagać Opaczność (to nie jest błąd ortograficzny!) o ten Wiedźmowy "cud na Gwiazdkę". Jakby Wiedźma nie wiedziała, że na Gwiazdkę to psy raczej się wyrzuca niż przygarnia. Ale niepoprawna optymistka jestem i w dodatku w cuda wierzę. Baron, wynoszę się na wieś. Na naszych łąkach uniwersytety budują.
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
agata51 replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Witam śliczne panienki po awarii kompa. -
ORION 10 lat szukał orbity, która zaprowadzi go do domu. I znalazł!!!
agata51 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Orion, lubię takie łaciate! -
Psy ze schroniska w Kotliskach proszą o pomoc !!!!
agata51 replied to wiktoria008's topic in Już w nowym domu
Zgłaszam się na wezwanie sylwiaso. Wątek przejrzę dopiero po niedzieli (wnucha na weekendzie u Baby!) -
[quote name='willma']a jaki grzeczny :)[/QUOTE] [quote name='sylwiaso']A jaka ciocina Pociecha!!!![/QUOTE] A ja się bałam, że podrzucam wam jakiegoś nieokrzesańca, za którego będziecie mnie przeklinać po kres dni waszych! Ale skoro tak, to jeszcze przed świętami odwiedzę Lasek Brzozowy - ten ideał lada chwila znajdzie domek i tyle go będę widziała. A propos picia. Podczas pobytu u Morii nie zaniepokoiła mnie ilość wypijanej przez Kamyka wody. Potworny upał, sucha karma, brak miski z wodą "pod łapą" (Kamyk szybko i skutecznie opróżniał wszelkie miski z wodą pozostawione w boksie - bynajmniej nie poprzez wprowadzenie jej do przewodu pokarmowego) - no to się nie dziwiłam, że po wyjściu z boksu Kamyk gnał do poidła i chłeptał dobrą chwilę. Zresztą, nie wypijał jej aż tak dużo, żebym musiała się niepokoić. Ale skoro mu to zostało, badanie zrobić trzeba. Sylwia, znajdziesz chwilę czasu (raczej willma niż ty), żeby wstawić na wątek te papiery, które ci zostawiłam - wyniki badań i rachunek za kastrację? Ja mam u siebie rachunek za spa (60zł) - jeśli chcecie, stanę na głowie, nauczę się i wstawię. Kasiu, dziękuję za mmsy - z jednej strony - miód na serce, z drugiej - wściekłość, że więcej nie mogę zobaczyć.
-
ORION 10 lat szukał orbity, która zaprowadzi go do domu. I znalazł!!!
agata51 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']Nigdy nie zwróciłam uwagi jacy oni podobni!!! :)[/QUOTE] I wiek, i te kamienie w japie! Zapraszam: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/140922-UWAGA!!!-KAMIEŃ-PILNIE-ZBIERA-NA-NOWE-ŻYCIE-jest-w-pensjonacie-u-Sylwiaso/page105[/URL] -
Cudowności moje łaciate!!! Sylwia, ty tym swoim "ciucianiem" każdego zniewolisz :eviltong: Tylko nie przesadzaj z tymi "witaminkami", bo jeszcze dzień, dwa i Kamyk pęknie w szwach :evil_lol: Figa, wielkie dzięki! Piękne zdjęcia. Uwielbiam profil Kamyka! Następna sesja pewnie już bez linki się odbędzie. Kamysiu, gdzie twój jęzor?! Zajrzyjcie: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/200848-ORION-8-lat-w-schronisku-szuka-orbity-która-zaprowadzi-go-do-domu./page5[/URL] Osłupiałam.
-
[quote name='mrowa23']i tak do pt bede miala taki zapie...ze logicznie nie jestem wstanie odpowiadać ;)[/QUOTE] Mnie to zupełnie nie interesuje [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_6_200v.gif[/IMG]