Jump to content
Dogomania

sara_rokitnica

Members
 • Content Count

  7,495
 • Joined

 • Last visited

About sara_rokitnica

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 03/30/1991

Contact Methods

 • AIM
  3276883
 • Skype
  rodzinka5601

Converted

 • Location
  Zabrze- Rokitnica:)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 675 zł poszło dzisiaj przelewem :)
 2. Imię i nazwisko nam nic nie da- musiałybyśmy do niej dostać jakiś kontakt: e-mail, gg, nr. tel. czy co tam jeszcze innego :) A wpłata niestety nie doszła- ani za październik, ani za listopad (przynajmniej do tej pory). Co prawda ta znajoma z tego co pamiętam deklarowała do stycznia 50 zł a od stycznia dopiero 30 zł ale już nie będziemy się tak rozdrabniać- niech przynajmniej te 30 zł miesięcznie wpłaca...
 3. niestety nadal nie dotarła ta wpłata :shake: Edit: ale za to dotarło 30 zł od ana666 za listopad i grudzień :)
 4. Murzynku wierzę w Ciebie... będzie dobrze...
 5. dotarły wpłaty 50 zł - Magda222 25 zł - mama Bjuty na leczenie Dżiny Dziękujemy :loveu: ja niestety na 3 dni od jutra znikam z Zabrza. wrócę dopiero w czwartek. jak do tego czasu dotrą kolejne wpłaty to w piątek popołudniu pojawią się na wątku :)
 6. sara_rokitnica

  Jestem Kuba-nie mam oka ale MAM DOM !!!

  biedny Kubulek :placz:
 7. __Lara- konto jest w pierwszym poście :) Dżinuś.. będzie dobrze... trzymaj się staruszko.. Lena daj proszę znać jak przelewy dojdą, ok? :)
 8. hihihi :evil_lol: zdarza się :evil_lol:
 9. Asiu od wellington już doszła wpłata za październik :) w zasadzie za październik, listopad i grudzień :) tylko to jeszcze nie dotarło: [COLOR=red][COLOR=red][COLOR=red][COLOR=red]pani Anita Ś z owczarków- 30zl [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
 10. sara_rokitnica

  Rudy BRUTUS z Zabrza PO SZKOLENIU!!! MA DOM

  no może trochę za mało to jest powiedziane ale wg. mnie to trochę skomplikowane jeśli o Brutusa chodzi... bo agresywny też nie jest... po prostu niekoniecznie darzy sympatią inne psy... znaczy jeśli mu nie wchodzą w drogę to jest ok :P przynajmniej na spacerach :P hm... może już mu przeszło?
 11. ok :) tylko, że kurczę nie doszła jeszcze wpłata od tej osoby ze strony owczarek.pl czy jakoś tak :P
 12. to ja w takim razie puszczam przelew za hotelowanie... za leki też wysłać? tylko napiszcie ile :P i proszę o przypomnienie jaka była kwota za hotelowanie bo nie pamiętam xD
 13. sara_rokitnica

  Rudy BRUTUS z Zabrza PO SZKOLENIU!!! MA DOM

  bo zapomniałyśmy Ci Mysiu powiedzieć z tego wszystkiego :oops: to była bodajże lewa przednia ale mogę się mylić... nie stawał na nią- trzymał cały czas w górze... może faktycznie miał jakieś spięcie z kolegami z boksu :roll:
 14. dzisiaj wpłynęło na konto Dżiny 60 zł od Wellington, za 3 miesiące hotelowania :) :multi: :loveu: dziękujemy!!! :loveu:
×