Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. [quote name='madcat1981'][B]Wysłałam 120 zł[/B] tylko jeszcze w pierwszym poście nie ma......... bo wpadam tylko na chwilke się przywitac :)[/QUOTE] To ja odbiorę Kasi kawałek chleba i zrobię rozliczenie: 70zł - karma (50zł przekazała Olena) 33zł - odrobaczenie i książeczka zdrowia 17zł - na drobne wydatki, np. na adresatkę
  2. Prawie pięć lat i tylko 33 strony? No to poczytam.
  3. Oczom nie wierzę - brat bliźniak mojego Kamyka? Muszę poczytać.
  4. zulka, właśnie wróciłam ze spacerku. Nie ma piękniejszej pory roku! U was buro? W Łodzi cudownie złociście. W taki dzień nawet mój biedny krzyż zapomina, że powinien boleć. Boli łapka? Aż mi się japa uśmiechnęła. Mój wyżel na takie pytanie miał jedną odpowiedź: siadał, robił wyżłową minę, unosił łapkę (niekoniecznie bolącą) i czekał na wyrazy współczucia. Matko, kiedy to było....
  5. Zajrzyj. Oby więcej takich schronisk! Tylko ten Czartek....
  6. W taki piękny dzień warto wyjść na spacer z własnym jagdterierkiem!!
  7. Baronie, pogoda w sam raz na spacer z wyżłem.
  8. Argus, szkoda takiego pięknego dnia przesiedzieć w boksie.
  9. [quote name='Ra_dunia']Na zimę sadełko wskazane a na wiosnę się je wybiega :D[/QUOTE] Bejku, nie słuchaj tych zabobonów.
  10. Pozdrowienia od Kładki. Niby nie muszę tego robić, a jednak...
  11. Nie wytrzymałam, wlazłam: http://www.schronisko.sopot.toz.pl/ I po co mi to było? Zasnę?
  12. brązowa, łapy się liże, nie polecza! Można ewentualnie polecić. Tam u was pewnie tak cicho, spokojnie. Wieczne wakacje... zula, zawsze uwielbiałam podróże, a najbardziej pociągiem. Pamiętam, do Sopotu 4 razy w letnim sezonie gnałam. Tylko wtedy to wszystko jakoś normalniej jeździło. Kochana, skoro podróż do Elbląga i z powrotem przeżyłam, to i do ciebie dam radę. Ściskam.
  13. [quote name='Bjuta']O jaka niespodzianka!!! Dziękujemy!!! Władzio wygląda jak niedostrzyżony lew![/QUOTE] Faktycznie niespodzianka! A odkąd to lwy się strzyże? O wyleniałych słyszałam i to by się zgadzało, ale coś niedostrzyżonego tej maści to raczej wielbłąd. No i prawdziwa rewelacja: Władzio ucapił się jednym zębem strzyka i ciągnie aż miło! [IMG]http://www.greyanimals.org/img_zwierzeta/psy/wladek/DSC00026.jpg[/IMG] Wiosna, ty wypromuj to zdjęcie na castingach. Zacznij skromnie - od producentów mleka i fryzjerów. Slogan masz ode mnie gratis. "Pij mleko. Odrośnie ci grzywa." Potem rozszerzymy kampanię na inne branże. I pamiętaj - poniżej gaży Kondrata nie ma rozmowy. Tak mi jakoś ostatnio niewesoło było na dogo. Wiosenko, dziękuję.
  14. [quote name='Selenga']Trochę masz rację... 2 ogłoszenia w miesiącu+full wypas = 50 zł A z robotą krucho... Zobaczymy. [B]Jak nie dam rady, to będę piszczeć[/B] :)[/QUOTE] I oto właśnie mi szło! Ciocia Figa pewnie strasznie zajęta. Cóż, trzeba uzbroić się w cierpliwość.
  15. I nikt się nie zakochał w chłopaku o niebanalnej urodzie?
  16. Wyżeł, a może ty już w domku urzędujesz, a my nic o tym nie wiemy?
  17. [quote name='Selenga']Przecie napisałam żebyście potraktowały opłaty za allegro jako moja deklarację stałą dla Kamysia :)[/QUOTE] No tak, ale to było przed podniesieniem cen ;) Fajnie, że wróciłaś, ocelot. Dziękujemy.
  18. Selengo, Kamyk biega luzem tylko po "obejściu". Na dalsze spacerki chodzi na smyczy. Cioteczko, jeśli będziesz potrzebować kasy na allegro, krzycz głośno!
  19. Może ja się nie znam na psach, ale wydaje mi się, że Kamyk nie jest typem "łaziora" i nie w głowie mu teraz ucieczki. A nawet jakby mu się zachciało i udało (a musiałby się mocno postarać), to wróci. Sylwia, puszczaj go luzem, niech wreszcie będzie szczęśliwy.
  20. Czarteczku, jeszcze tylko ciebie pomiziam i spać pójdę.
  21. [quote name='Ra_dunia']Niestety w sprawie Nadinki nikt nie dzwonił :( Wiosna zajęta i na dogo nie zagląda. Pewnie trzeba będzie do niej zadzwonić dowiedzieć się co u naszej czarnuli słychać.[/QUOTE] Raduniu, dzięki za przypominajkę. Będzie dobrze.
  22. O matko, jaki Kamyk bogaty! Krezus nie Kamień! Wielkie, wielkie dzięki, dobre cioteczki. Kamysiu, podziękujesz ciotkom pięknymi fotkami, prawda?
×
×
  • Create New...