Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_11v.gif[/IMG]
  2. Dobrego roku życzę wszystkim [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_11v.gif[/IMG]
  3. Baron, ty myśliwski, to strzelanina ci nie straszna. Chociaż... moje wyżły umierały ze strachu. Nie lubię sylwestra.
  4. Aż boję się myśleć o jutrzejszych fajerwerkach!
  5. Spróbujcie tutaj: Zasady przyjmowania pomocy w pośie 2. Macie moje poparcie.
  6. KLW, dziękuję za zaproszenie. Na razie nic nie mogę zadeklarować - mam na głowie (a raczej w kieszeni) Kamyka i kilka innych psiaków, ale na dniach zrobię remanent i zobaczę, co/czy mogę. Jak już znajdzie się księgowa/y, poproszę o nr konta na PW.
  7. [quote name='sylwiaso']Wpłynęło 50zł od cioci Olenki84 dla Kamysia bardzo,bardzo DZIĘKUJEMY!!!!!:multi::loveu::multi:Ciociu Agatko nie będzie tak żle!!a zawsze [B]"lasek brzozowy"z otwartymi rękoma przygarnie i kluchy łowickie nagotuje i smalcu ze skwarkami i ogórem swojej roboty naszykuje[/B],damy radę!!Kamyś mocno ściska wszystkie Kochane cioteczki:buzi::buzi:[/QUOTE] [quote name='brazowa1'][B]I ładna okolica[/B],az by sie chciało iśc tam na spacer.[/QUOTE] Ja tam chcę!!! Od zaraz!!!
  8. Falko - nie dość, że trikolor, to jeszcze dropiaty. Cudny jest!
  9. I, dzięki bogu, już po świętach...
  10. Znaczy się, jedna taka Ruda postanowiła spędzić drugi dzień świąt w większym towarzystwie, a ty całe to przedsięwzięcie udaremniłaś? Cała brązowa! Ty miałaś to raz, ja mam tak w każde wakacje. Tzn. ja mam wieczny stres, a TŻ wieczne łatanie dziur w czymś, wydawałoby się, nie do sforsowania. Zapraszam na wątek Betki: http://www.dogomania.pl/threads/100642-Przywiazali-na-przystanku-ze-złamana-łapą-Rzeszów-(-JUZ-W-SWOIM-DOMU-)))/page49 Robi z siatką dokładnie to samo. Wyczuwa najsłabszy punkt, misterne łatania TŻ rozsupływuje w minutę, podważa siatkę, przeciska się i tyle ją widzimy. Czartek, ty nigdy czegoś takiego byś nie zrobił.
  11. [quote name='UBOCZE']Jestem...:lol:[/QUOTE] Dziękuję. Po prostu bądź. Baronie, pobiegniemy zanim śniegi spadną.
  12. Nareszcie święta się skończyły! Pokazuj się, psiaku!
  13. Tyle nadwagi do kochania! Nic tylko brać, wtulić się i kochać!
  14. Przez te święta zaniedbałam Bolka. Przepraszam. Jak ja nie lubię świąt!!!
  15. A ty za co? No, chyba że masz jakieś sprawy z Dagusią. Wścibska baba ze mnie. Da się TAM żyć, Dagencjo?
  16. Magda, to ja na twoje konto teraz już tylko dla Rockiego?
  17. Marysiu, prosimy o pozostałe ułamki. Koniecznie!!! Ja to w ogóle nie znam się na chorobach. Ale też mi się wydaje, że trzustka jest dużo bardziej parszywa. Tak czy owak, mam nadzieję, że to przelotna dolegliwość. Kamyk, staraj się, bo ciotki przez ciebie z torbami pójdą. A Łódź jest wyjątkowo beznadziejna - gdzie ja tu znajdę jakiś most, pod którym z tymi torbami mogłabym zamieszkać?
  18. Sylwia, nie rób sobie wyrzutów, odstawiamy "tłuścioszki" i po sprawie. Będziemy się martwić (ewentualnie) po miesięcznej kuracji. Póki co, Kamyk jest szczęśliwy i tego się trzymajmy.
×
×
  • Create New...