-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
Misiek, z trudem, ale cię podniosę.
-
Szejk wciąż szuka domu. Hide i Topaz już za TM.
agata51 replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
Grudniowa wysłana. Aniu, ściskam cię na tyle czule, na ile brzuchol pozwala. A Topaza po chudości miziam równie czule. I Szejkowi dłoń w kudły zanurzę - jeśli pozwoli. -
Renatko, dziękuję za zaproszenie - ale trafiłaś! Jak miałam się nie stawić, skoro syn Bolek, a pewnemu czarnemu nochalowi o tymże imieniu ponoć znalazłam dom dzięki podnoszeniu. Więc jestem i podnoszę.
-
Może i ma nadwagę, ale pięknieje z każdym dniem. Nadwagi nie widać, tylko śliczną, puciatą buźkę, no i figlarne (jakże by inaczej!)oczęta Mamusi. A tak w ogóle, to skąd ta nadwaga? Na cycu się upasła? Wpadnę za jakiś czas do Olsztyna i rzucę babcinym okiem na tę nadwagę. Nie ciesz się, nie jestem typową babcią, dzieci nie tuczę, wręcz przeciwnie - wyznaję zasadę, że chudym żyje się lżej i tego się trzymam. Oj, nasłuchasz się, Kasieńko, fachowych porad doświadczonej matkobaby. Podtrzymujesz zaproszenie?
-
My tu gadu gadu i nawet nie zauważyłyśmy, że madcat się nie pokazuje. Pewnie się na nas obraziła. I wcale się nie dziwię - 14 lipca Zosia skończyła rok!!! Wy mogłyście nie wiedzieć, ale ja!? Jestem wredną małpą! Kasiu, przepraszam, nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. A tak starałam się pamiętać :oops::oops::oops: Zosieńko [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/13/13_11_1.gif[/IMG]
-
Ivor - znalazł odpowiedni DS, ma już swojego człowieka :)
agata51 replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Ivor, trzymam kciuki, już dawno powinieneś być w swoim domku. -
[quote name='Bjuta']Dziękujemy! ): A mnie się nie chce usiąść do księgowania. Ciągle mnie gonią do mycia okien, albo coś równie frapującego... Co prawda spisywanie historii konta też nie jest aż tak zajmujące... No ale bardziej, niż mycie okien![/QUOTE] Bjutko, ja nawet nie zaczęłam tych okien i szafek! Matko, znów jakimś cudem będę musiała zdążyć!
-
Szejk wciąż szuka domu. Hide i Topaz już za TM.
agata51 replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
Czasu nie starcza, żeby zajrzeć do Topaza. Aniu, Essentiale forte - lek ludzki, ale i psu dobrze robi. W grudniu nie dam rady (deklaracja wysłana), w styczniu dorzucę grosik. -
Selengo, to już nie stukaj w klawisze, daj odpocząć nadgarstkom. Sylwia, chyba nie dam rady zajrzeć do Was przed świętami. Jak zwykle, zostawiłam wszystko na ostatnią chwilę - nie lubię siebie za to, ale chyba już tak zostanie - za późno na zmiany. W dodatku w końcu mnie dopadło - na razie kapie mi z nosa, za chwilę poczuję żyletę w pierchach. Tak więc spodziewajcie się mnie raczej PO świętach. I co, dziwisz się, że mam słabość do Kamyka? Jak się w takim nie zakochać?
-
Ivor - znalazł odpowiedni DS, ma już swojego człowieka :)
agata51 replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Ja się nie znam na tej rasie, ale żeby takiego przystojniaka nikt pokochać nie chciał??!! -
Niemożliwe! Nikt nie chce przygarnąć do serca cudownego wielkopiesa, który jeszcze nie tak dawno nie miał jeszcze tej zabójczej fryzury nz czaszce?
-
[quote name='agata51'] Dygusiu, piękny, kochany kudłaczu.... Zuzia, Besser i Fikus zaopiekują się tobą, pieseczku. Pewnie tęsknisz do swojej Dygusiowej. Kiedyś znów będziecie razem, zobaczysz. :-( Mam taki zwyczaj, przejęty zresztą od brązowej (chyba i chwała ci za to)- czytam od pierwszej strony wątki psów, które znajdują swoje domy i tych, które odeszły za TM. Żeby nie zapomnieć.
-
Kremówko, ale kumpel ci się trafił! Pozazdrościć!
-
[quote name='ALMA2']Sobowtórek:p.[/QUOTE] [quote name='Bjuta']Tylko bardziej proludzki! :)[/QUOTE] Władek, ty taki za bardzo proludzki to nie bądź. Na wszelki wypadek trzymaj dystans, a w razie czego od razu kłap tym zębiskiem, co go widać na zdjęciu. Masz więcej? Grudniową udało mi się jakoś wysupłać, a i na opłatę pocztową starczyło.
-
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
agata51 replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Magda, dopisz 20zł/mies. ode mnie. Od momentu, kiedy wywędruje zza tych krat. A wiadomo, dokąd się wybiera? -
Charly, nic nie zmieniaj. Chciałam wiedzieć. Wielkie dzięki za ogłoszenie. Selendze też. Niestety, wciąż cisza. Selenga, skąd się bierze i jak wygląda zapalenie nadgarstka? Pierwsze słyszę. Sylwia, dziękujemy za adresatkę. Widzę, że Kamyś podbił nie tylko twoje serducho, ale i do portfela się zakradł. Niezły cwaniak z niego - uważaj!