dwbem
Members-
Posts
3583 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dwbem
-
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
dwbem replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
Rany, nie znacie lepszej karmy od Royala? Zajrzyjcie na ranking suchych i mokrych karm, nawet tam Royal ma słabe notowania a dla mnie to najdroższa i najgorsza z karm. -
Uśmiałam się z tego budzenia, moje na szczęście reagują na radiobudzik, jak się włącza to znaczy że wstajemy, wcześniej śpią tak jak ja. Na szczęście bo ja jestem sowa, poźno się kladę to i później wstaję więc za takie budzenie o świcie bym udusiła. Ale całe stadko jest śliczne i słodkie.
-
Dziwne, normalnie psy dorosłe, w dodatku duże są tolerancyjne i opiekuńcze w stosunku do szczeniąt, w dodatku to przecież suczka, jestem w szoku. Mam psy od 1967 roku, zawsze w domu btly dwa lub więcej, rożnica między starszym a przychodzącym szczeniakiem to były 4-5 lat i nigdy nie zdarzyła mi się taka sytuacja. A miałam owczarki niemieckie i rottweilery. Te ostatnie nie tylko, że nie atakowały nowych psów w domu ale potrafily z własnej inicjatywy bronić obcego małego psa przed atakującym go innym większym a wszystko bezkrwawo. Koniecznie porozmawiaj z dobrym trenerem bo agresja lagodnego nowofundlanda jest nietypowa.
-
Znam niewielu, mój super nagle mi umarł 2 lata temu a miałam go przez 33 lata ale znalazłam innego też jest taki z powołania do leczenia a nie do pieniędzy wyłącznie ale ja mieszkam w Warszawie.
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
dwbem replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Będzie dobrze, też zdarzało mi się operować starego psa w narkozie i przeżył bez problemów więc Gajulka tez musi, trzymam kciuki. -
Cudna mordka.
-
Trzymam kciuki, operacja chyba konieczna ale będzie dobrze. Moja rottka kiedyś też miała zerwane więzadło, była operowana i po operacji była jak nowa, biegała, skakała więc powinno i u malutkiej dobrze.
-
Super, oby to trwało jak najdlużej.
-
Nie miej wyrzutów, sunia byla już wiekowa i schorowana, wcześniejsze zaniedbania poprzednich właścicieli napewno na to wpłynęły. Nie było sensu przedłużać jej cierpień bo pomóc raczej by się nie udało. Współczuję ale to była dobra decyzja.
-
Ja wprawdzie suchą nie karmię ale awaryjnie jednak mam i polecam Purizon, jest dobry. Kupuję też puszki Rocco, w rankingu karm ma 5 gwiazdek i moim psom już od dawna bardzo smakują. Dostają jako urozmaicenie normalnego jedzenia czyli miesa z dodatkami.
-
Ja na szczęście uczulenia nie mam, jak mialam rottweilery to miałam i kotkę ale adoptowałam średniego pinczera jak miał 5 lat i on niestety ma ochotę zapolować na kota. Bo suczka też średnia pinczerka alew wychowana od szczeniaka na koty nie reaguje tak jak wszystkie moje poprzednie psy ale Maksa niestety nie ja wychowałam, wzięłam go bo chciano go uśpić i poza chęcia gonienia kotów jest grzeczny więc trudno, muszę się obejść bez kota.
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
dwbem replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ten uśmiech jest rozbrajający. -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
dwbem replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za śliczną mordkę. Będzie dobrze, jedna z moich rottweilerek też miała zerwane więzadło a po operacjii bardzo szybko wrociła do pełnej formy. -
U mnie Foresto się sprawdza od lat, nie wiem jak wygląda kleszcz od dawna a podawania psom trucizny do wewnątrz się boję więc tabletek nie uznaję.
-
Moje psy dostają odżywkę LUPO cox Vital i CanVit i nie mają żadnych problemów a moja ostatnia rottka żyła rekordowo bo 14 lat a obecne pinczery średnie mają już 11 i 13 lat i są zdrowe i żywotne.