Jump to content
Dogomania

dwbem

Members
  • Posts

    3583
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by dwbem

  1. Wspaniała wiadomość, napewno bedzie dobrze, nareszcie sunia trafila na właściwy dom.
  2. A to pech,współczuję bo odchudzanie psa to ciężka sprawa. Moje pinczery teżsą za grube ale im to na szczęście nie przeszkadza.
  3. Też zaciskam kciuki za pracowitą sunię.
  4. Czy gatunek ludzki już całkiem zdziczał i zgłupiał. Bo glupota i bezmyślność tych ludzi poraża. Współczuję suni i wam tych przeżyć z debilami.
  5. Moje psy były nauczone nie brania żadnego jedzenia ani od obcych ludzi ani z ziemi ale to wymaga trochę pracy, żeby tego nauczyć. Sowa dobrze radzi.
  6. Oczywiście trzymam kciuki za Gajulkę.
  7. Cieszę się, że pieniądze dotarły bo przecież obiecałam, że po pierwszym pomogę i staram się dotrzymywać słowa. A Mela jest słodka, szkoda że nie mogę jej wziąć bo by mnie sąsiedzi przegonili jakby się rozszczekały z moją też wrzaskliwą Emi.
  8. Zgadzam się w pełni, też nie rozumiem bezduszności części istot nazywających siebie ludźmi.
  9. Dobre wiadomości, będzie dobrze.
  10. Kochane zwierzaczki a Zulcia bardzo dzielna.
  11. Zgadzam się, piękny dom, otoczenie i piękni ludzie w tym wszystkim.
  12. Ja też, ona jest przesłodka.
  13. Mela jest słodka. Konto dostałam, po pierwszym postaram się przesłać co nieco. Gdybym nie miała swoijej parki to chętnie bym ją wzięła ale niestety w moim wieku trzy to już za dużo.
  14. Biedne maleństwo, dobrze ze już bezpieczna. Ja poproszę też o konto, jak tylko będę mogła to coś przeleję.
  15. No fakt ale tylko drobne smakołyki.
  16. Aż mnie zamurowało, skur.....syny, życzę im wszystkiego najgorszego. Dobrze, że chociaz udało się uratować sunię, współczuję ci Ewuniu ale trzymaj się. Po pierwszym postaram się jakoś pomóc bo teraz jestem pod kreską.
  17. Co ztymi cholernymi ludźmi bez serca i wyobraźni. Niesiowata ma rację.
  18. Moje też śledzą każdy mój krok w stronękuchni, jakby mogły to jadłyby 24 godziny na dobę ale zła pańcia nie chce karmić bez przerwy.
  19. Ja radio wyłączam ok. 3-ciej lub pźniej bo ja jestem sowa, wstaję o 8,30 bo psy stare i dłużej jak 10 godzin staram się ich nie przetrzymywać.
  20. Ja mam teraz ustawiony radiobudzik i śmieszne ale psy wstaja dopiero jak radio się włącza, wcześniej śpią nawet jak ja wstanę na chwilę więc też mam spokój.
  21. Cudne psiaki. Ja muszę kiedyś pokazać swoje ale nie za bardzo umiem zmniejszać zdjęcia.
  22. Ja też więc za bardzo zanimi nie płakałam:)
  23. Mój rottek jak był mały to mi pogryzł kilka budzików.
  24. Oby jak najdłużej, niech choć przez jakiś czas zazna prawdziwego psiego życia.
  25. Podejrzewam, że oprocz pasożytów, złego karmienia to może być reakcja na zatrucie azbestem. Teraz powinien dosyć szybko dojść do normy - dobre jedzenie, usunięcie pasożytów wewnętrznych i zewnętrznych oraz odpowiednie leki i psina odżyje.
×
×
  • Create New...