Jump to content
Dogomania

Monika 1101

New members
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Monika 1101

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

266 profile views
 • Sowa

 • bou

 1. Pies musi się wybiegać ale na zawołanie powinien wrócić.Ja mojego psa spuszczam że smyczy i jak wołam do siebie to biegnie w podskokach ewentualnie dobiega później . Nigdy nie miałam problemu z uciekającym psem.
 2. Sorry że nie zacytuję ale w pierwszym poście napisałam że mam dwa psy Perłę i Sabę.I to ty jechałeś po mnie że trzymam dwie suki że szczeniakami w jednym pokoju i doprowadzam do rozrodu bez warunków i wiedzy.
 3. W poniedziałek moja suka(3lata) ma sterylizację oraz usunięcie przepukliny pępkowej.Czy bezpieczniej zrobić oddzielnie te zabiegi czy lepiej na jednej narkozie?
 4. W którym sklepie (najlepiej internetowym) kupujecie środki czystości np płyn do zębów witaminy itp. w rozsadnej cenie?Potrzebuje dla moich piesków dental care ,obroże i krople na pchły.
 5. Pytam dlaczego szczeniak jest agresywny nigdy wcześniej nie był.Nie był uczony agresji.
 6. Wiem że może bez ładu i składu ale chcialam dokladnie opisac.Moja suka jest od dwóch lat wysterylizowana.Wiek szczeniaka 4m -ce
 7. Monika 1101

  Szczeniak

  Suka oszczeniła się i mam 4 szczeniaki ,1 pies i 3suki.Szczeniaczka bawiła się z psami , kotami , do nas przychodziła na kolana .Czasami kłóciła się o jedzenie.Oddalam ja rodzinie z trojka dzieci.Pezyjechali na 10 minut.Pies obwachala Pana i i siedziala na rekach dziewczyny.Pies sia rodzina interesował .Pani pisała mi ze nie może przyzwyczaić się do miasta , że lepiej jej na wsi i nie może dogadac się z jej synem.Po trzech dniach pobytu u tej rodziny Pani oddaje psa.Dowiaduje się że pies jest agresywny , sunie z zębami do niej ,jej męża i syna bez powodu.Pies do dwoch corek Pani byla ok.Co
 8. Perła bawi się że szczeniakami
 9. Moja4 letnia suka jest sterylizowana.Dostaje sucha i mokra karme jednej marki .Mokra karma do dużą zawartość mięsa ,sucha nie ma tak dużej zawartości.Poza tym jest ok pod względem składników .Suka nie ma problemu z wagą .Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zmianą karmy .Myślę o karmie suchej z większą zawartością miesa .Poza tym chce karmy po której nie utyje ,niekoniecznie typu light.Jakie karmy możecie polecić dobre jakościowo i żeby psu smakowało?
 10. Zapytałam bo potrzebuje rozwiązania aby nie dochodziło do konfliktów pomiedzy sukami.A nie pytałam o zdanie na temat komentarzy,,Nie wierzę, co czytam. Dlaczego decydujesz się na szczeniaki, nie mając na nie najbardziej podstawowych warunków ani wystarczającej wiedzy?
 11. Perła obwąchuje szczeniaki i nie jest w stosunku do nich agresywna.Szcseniaki są w pokoju żeby miały spokój.A to że suka zaszła w ciążę to wina jednak nie moja a rodziny pod opieką której została .Pisałam o tym w poście więc masz rację nie wierzysz w to co czytasz .
 12. Cześć Jestem właścicielką 4-letniej Perly i 3-letniej Saby.Perla jest mama Saby i dwa lata temu została wysterylizowana.Saba dwa tygodnie temu urodziła 5 szczeniaków .Perła i Saba większość dnia przebywają w jednym pomieszczeniu i dochodzi do konfliktów pomiedzy nimi .Saba broni szczeniaków a Perła ja atakuje gdy wchodzi do pokoju lub je .Nigdy się nie pogryzły choć miały taką możliwość.Poza tym chodzą razem na spacery ,biegają po podwórku ,zdarza się im leżeć na jednym łóżku.Co zrobić żeby nie były agresywne gdy w pobliżu są szczeniaki? Przeniesienie szczeniaków do innego pokoju nie wcho
×
×
 • Create New...