Jump to content
Dogomania

Monika 1101

New members
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

530 profile views

Monika 1101's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Maly Pies roczny poszczekuje na innych ludzi.Nie rzuca się z zębami ani nie doskakuje.Nie atakuje innych zwierząt.Czy powinien mieć na spacerze kaganiec i czy mogę otrzymać mandat?
 2. Dzięki,czuje się spokojniejsza.
 3. Mam dwie suczki obie po sterylizacji ,jedna 3 lata druga prawie rok.Zalatwiaja się na podwórku ,nie sikaja w domu.Ale zdarza się że sikaja w dziwnej pozycji ,jedna łapkę mają podniesiona do góry .Zazwyczaj oddają mocz w pozycji normalnej.Co moze się dziać?
 4. Hej Co polecacie na kleszcze i pchły ?Miałam krople happs i spray pess.Zalezy mi na czymś dobrym żeby pies nie przynosił kleszczy .Pcheł na razie nie ma . Zastanawiam się nad sabunolem.
 5. Dziękuję .Na pewno zajrzę .
 6. Pies musi się wybiegać ale na zawołanie powinien wrócić.Ja mojego psa spuszczam że smyczy i jak wołam do siebie to biegnie w podskokach ewentualnie dobiega później . Nigdy nie miałam problemu z uciekającym psem.
 7. Sorry że nie zacytuję ale w pierwszym poście napisałam że mam dwa psy Perłę i Sabę.I to ty jechałeś po mnie że trzymam dwie suki że szczeniakami w jednym pokoju i doprowadzam do rozrodu bez warunków i wiedzy.
 8. W poniedziałek moja suka(3lata) ma sterylizację oraz usunięcie przepukliny pępkowej.Czy bezpieczniej zrobić oddzielnie te zabiegi czy lepiej na jednej narkozie?
 9. W którym sklepie (najlepiej internetowym) kupujecie środki czystości np płyn do zębów witaminy itp. w rozsadnej cenie?Potrzebuje dla moich piesków dental care ,obroże i krople na pchły.
 10. Pytam dlaczego szczeniak jest agresywny nigdy wcześniej nie był.Nie był uczony agresji.
 11. Wiem że może bez ładu i składu ale chcialam dokladnie opisac.Moja suka jest od dwóch lat wysterylizowana.Wiek szczeniaka 4m -ce
 12. Monika 1101

  Szczeniak

  Suka oszczeniła się i mam 4 szczeniaki ,1 pies i 3suki.Szczeniaczka bawiła się z psami , kotami , do nas przychodziła na kolana .Czasami kłóciła się o jedzenie.Oddalam ja rodzinie z trojka dzieci.Pezyjechali na 10 minut.Pies obwachala Pana i i siedziala na rekach dziewczyny.Pies sia rodzina interesował .Pani pisała mi ze nie może przyzwyczaić się do miasta , że lepiej jej na wsi i nie może dogadac się z jej synem.Po trzech dniach pobytu u tej rodziny Pani oddaje psa.Dowiaduje się że pies jest agresywny , sunie z zębami do niej ,jej męża i syna bez powodu.Pies do dwoch corek Pani byla ok.Co może być powodem takiego zachowania.
 13. Perła bawi się że szczeniakami
 14. Moja4 letnia suka jest sterylizowana.Dostaje sucha i mokra karme jednej marki .Mokra karma do dużą zawartość mięsa ,sucha nie ma tak dużej zawartości.Poza tym jest ok pod względem składników .Suka nie ma problemu z wagą .Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zmianą karmy .Myślę o karmie suchej z większą zawartością miesa .Poza tym chce karmy po której nie utyje ,niekoniecznie typu light.Jakie karmy możecie polecić dobre jakościowo i żeby psu smakowało?
×
×
 • Create New...