Jump to content
Dogomania

dwbem

Members
  • Posts

    3583
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by dwbem

  1. Święta racja. A ten geniusz zapomniał, że ten jego Bóg głosił dobroć i współczucie w stosunku do słabszych i że zwierzęta to też boże dzieci? Słyszałam tego geniusza i też mną aż zatrzęsło ze złości, wszyscy nagle są tacy świętojebliwi tylko jakoś nie pamiętają przykazań bozych.
  2. Ja coraz częściej się zgadzam z tym powiedzeniem - im bardziej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta. Bo coraz więcej jest bezmyślnych i okrutnychbestii w ludzkiej skórze. A co do odżywki dla staruszków - ja od kilku lat daję swoim Lupo cox Vital, dosyć drogi ale wystarcza na dlugo a wydaje mi się, że nieźle działa - moja ostatnia rottweilerka dożyła 14 lat co na tę rasę jest rekordem a teraz mam parkę średnich pinczerów 11 i 13 lat i są w doskonałej formie.
  3. A ja całe zycie karmię swoje psy mięsem z dodatkami a mam psy od 1967 roku i nie wiem co to alergie, choroby jelitowe itp. Pies jest mięsożercą, oczywiście jedzą też warzywa i owoce oraz np. nabial czyli mleko, ser i jajka i sa bardzo zadowolone.
  4. Niestety, te tropikalne upały nie sprzyjają żadnym seniorom - i ja 80 i moje psy 11 i 13 lat mamy już dość bo choć lubimy ciepło to nasze normalne do 25 stopni a nie do 40.
  5. Jak opakowania uszkodzone to raczej nie wina zooplusa, zamawiam u nich różności od kilku lat i nigdy nic nie bylo uszkodzone. To raczej wina firmy kurierskiej w twojej okolicy.
  6. O tym lekarzu nie słyszałam, wiem za to napewno, że doskonałym chirurgiem ortopedą jest dr Janicki, on chyba jest w Wawrze. Moi przyjaciele leczyli u niego swoją sukę, którą lekarz na Bemowie uszkodził tak, że pół roku nie chodziła a Janicki doprowadził ja do normalności.
  7. Niestety, upały nie służą futrzakom, moje mimo, że łyse czyli bez podszerstka a też szybko wracają do domu ze spacerków bo to też 11 i 13 lat i lekka nadwaga więc w domu lepiej na kanapie.
  8. Zgadzam się z bou, przykro mi ale teraz wielu hodowców z Zw.Kyn. zachowuje się jak pseudo, dawniej było to prawie nie do pomyślenia.
  9. Moje też uwielbiają ciepło tylko opalają się na plamie słońca na balkonie bo to też 11 i 13 lat więc wol,a sobie poleżeć.
  10. Chciałoby się, żeby wszystkie biedy znalazły takie wspaniałe domki jak Henia.
  11. Też oglądałam filmiki i jestem w szoku, to nie ten sam Marcelek, radosny, merdający ogonkiem, jesteś cudotworczynią i wierzę, że jeszcze trochę i zaufa i pozwoli się dotykać. Ktoś musiał mu zrobić wielką krzywdę, że tak się boi człowieka ale do ciebie już powoli się przyzwyczaja, wodzi, że nie robisz krzywdy tylko pomagasz.
  12. Też radzę to zgłosić do oddzialu Związku. Byłam hodowczynią, nei brałam zaliczek i rozliczałam się z nabywcami szczeniąt uczciwie o czym świadczy to, że często przez całe życie psów miałam kontakt miły z ich właścicielami.
  13. U was jest zawsze wesoło.
  14. Weci są opłacani za reklamę tych karm. Idź do innego weta i zapyrtaj o inne karmy na wątrobę. I dlaczego mięsożerny pies nie może jeść mięsa, przecież w karmach podobno też jest mięso. Ja ponad 54 lata wszystkie swoje psy karmię mięsem i wszystkie były i są zdrowe. Miałam swojego doskonałego weta przez 34 lata i on nigdy nie zabraniał psom mięsa.
  15. Ja na podłodze wylądowałam tylko raz na szczęście, dobrze, że nie było za wysoko.
  16. Jak ja to rozumiem. Moja sunia też w łóżku tak się rozpycha, że często budzę się niemal wisząc nad podłogą.
  17. Ja wiem, że waszym pieskom nie dzieje się krzywda, skoro sunie nie mają pretensji to nie ma sprawy. U mnie psy uważały, że jak coś daję to wszystkim ale grzecznie czekały na swoją kolej.
  18. Wszystko fajnie ale nie podoba mi się, że pan daje smakołyki tylko Baloo kiedy pozostałe to widza ale nie dostają. U mnie też zawsze jest kilka psów i jak cos daję to wszystkim, sprawiedliwie. Ja wiem, ze to nagroda za wykonanie polecenia ale inne tego nie wiedzą tylko widzą niesprawiedliwość.
  19. Moje jak jest słońce na balkonie to też bardzo chętnie się opalają na rozgrzanej plamie słońca.
  20. Rozumiem, ja pamiętam o wszystkich moich psach a mam je od 1964 roku więc było ich trochę.
  21. dwbem

    Krew NA kale

    A może coś jest w samymodbycie - jakiś guzek albo ranka. Czy to było sprawdzane?
×
×
  • Create New...