Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Czyli tak jak przewidywałyśmy, nikt nie lubi mojej Amiśki. Bo w sumie za co,za te głupiutkie ślepka,za pokazywanie brzuszka, za ten ogon chorągiewkę ? Wielkie mi co!
  2. Nie czekam, nie pilnuję telefonu, nie wyjdę zaraz do ogrodu, by jak spadnie gwiazdka, wypowiedzieć życzenie...
  3. U nas każdy pies to suka. Tylko kot to chłop.
  4. No, ekipa się formuje, super! A Szczytno daleko od Was?.. tam działa wolontariat, jest watek anetek psów ze Szczytna.
  5. Masz absolutną rację :) tym bardziej, że są tego wyniki :)
  6. Kochane Dziewczyny! Tomcugowa, super, że do nas zaglądasz :) Kraków bardzo lubi jamniki... a może Amiśka to jamnik, cooooooo?.........
  7. Można podpatrzeć, jak działają dziewczyny pomagające psom, np. z Radys: zamieszczają zdjęcia psów, opisy, kontakt do schroniska, i ogłaszają. Skupiły wokół wątku grupkę osób i jakoś to się kręci - są adopcje, są domy tymczasowe. Sama gmina powinna ogłaszać swoje psy w lokalnych mediach, prasie. Ja pomagam w swojej gminie właśnie w ten sposób, robiąc zdjęcia psów, biorąc do dt, sterylizując, ogłaszając, podpisując umowy z nowym właścicielem w imieniu wójta (taka niepisana umowa między nami) - a nasz gabinet wet.jest wpisany do uchwały gminnej jako ten pomagający bezdomnym psom. Bou, a Ty mieszkasz gdzieś w pobliżu Wielbarku? Możesz co jakiś czas robić zdjęcia psom?
  8. Fundacja Nero zawsze była na dogo, ale od dobrego roku jej nie widzę. Z google: Fundacja na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt NERO ul. Młynarska 43 96-500 Sochaczew mail :[email protected] tel. 502 156 186
  9. Będę zaglądać na wątek, ale pomóc finansowo nie bardzo mogę :(
  10. No dooooobra, rób, i tak nie powiem "dziękuję"......
  11. A myśmy "zwizytowali" Irenaska w Jej samotni :) Wieś duża, fajna, dużo domków warszawiaków. Irena ma uroczy niewielki domek, kawałek ogródka, no i drugi taras się buduje. Psiątka cudne, spokojne, nieszczekliwe. Szerlok najmłodszy z całej trójki, radosny, zadbany. Karmelek gdzieś przemknął po domu raz i drugi, ale nie miałam okazji go pogłaskać. Dziękujemy, Irenasie za przyjecie, cisto i napitki :)
  12. E tam, mi też wszystko jedno, w końcu to tylko pies i mogę ją oddać gdzieś na wieś. Havanko, pewnie i na innych województwach nic się nie zadzieje... He, he :)
  13. O mamo, ale pozycje......
  14. To czekamy na Murkę, czy ma miejsce, i jakie warunki :) Ale by było dobrze, żeby mały do Niej trafił:)
  15. Taka dobrana wielkościowo i wyglądowo parka z naszych psiątek Rudzik i Amisia. Moze to kuzynostwo? :)
  16. Patrzcie, jakie nasze Dziewczyny mają doświadczenia, he, he! Nic innego nie pozostaje, jak sobie poczekać :)
  17. Ciągle... nikt nie dzwoni, nie pisze. Telefon zawsze mam przy sobie, taki nawyk od lat, zawsze odbieram. Ale teraz milczy jak zaklęty, cholerka... Ania dała plakaciki koleżance z Woli, od wczoraj wiszą w kilku miejscach. Ponoć już kilka karteczek zerwanych. A czarna małpeczka wczoraj władowała nam się do łóżka, i to jak śmiesznie - łapka za łapką (psa wcale nie ma...) od strony głowy, na poduszkę. Nieco mnie przygniotła, bo chciała polizać Tomka, a mi się trafiła jej pyzata pupka i ogon, którym trzepała mi po twarzy. Potem się przeczołgała w nogi, a po chwili poszła jednak na kanapę.
  18. Dziewczyny, na Przygarnę psa ktoś szuka mikrusa do adopcji, auraa, wstaw tam kilka zdjęć, może się maluch spodoba.
  19. Pewnie, są i drastyczne przypadki, są osiągnięcia, są uzdrowienia...Dobrze, ze ktoś interweniuje i pomaga.
  20. Może maluj ustami? :)
  21. O, i to jest dobra wiadomość :)
  22. Ciekawe, co tam w tych kojcach makowskich?... Wiele miejscowości ma takie kojce, ostatnio jestem na wątku psów z Wielbarku. Jakie ona mają szanse na adopcje, skoro nie ma tak zwartej grupy wolontariuszy, jak w Makowie? A też Radysy się kłaniają.
  23. Ale fajnie! Oby to był ten domek :)
  24. Witaj, Asiunab :) Najpierw usłyszałam o psie złapanym na wsi i przywiezionym do gminnego kojca. Ale jak zobaczyłam ją, to pomyślałam "O rany, byle nie taki zwykły kundelek, długi i napakowany..."... Teraz ona jest dla mnie urocza i śliczna, ma piękną sierść, jest błyszcząca i pachnąca.
×
×
  • Create New...