Ale by było fajnie :)
Pociąg relacji Warszawa Centralna - Nowy Sielc, oczywiście Pendolino z wagonem restauracyjnym. Zniżki dla osób jadących obejrzeć psa! Promocja! :D
Ale, ale - kolejny telefon: Pani z Bródna, dwoje dzieci 5 i 6 lat, babcia w domu, pani pracuje i tylko 4 godziny jest poza domem. Mieszkanie 3-pokojowe. Jako że dzieci się w tle rozmowy rozkrzyczały, pani zadzwoni za jakiś czas. Zdążyłam powiedzieć, że mieszkamy 90 km od Warszawy, ale jakby nie zrobiło to wrażenia na pani jakiegoś negatywnego....
No dooobra, jestem w pracy i nie mam czasu odbierać telefonów o jakiegoś psa, wiec nie czekam.
Ale przyznam się, że po tym wczorajszym Otwocku zadzwoniłam do Inka33, czy aby Ona nie jest teraz tam i czy zrobiłaby wizytę... Taka naiwna jestem, cholerka jaśnista....