-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Chyba każda gmina (nasza na pewno) zbiera zamówienia na dofinansowanie pieców na pellet, gaz i olej opałowy - 5 tysięcy na piec. Powinno być lepiej już w tym roku z tymi cholernymi dymami, spalaniem wszystkiego i zatruwaniem powietrza.
-
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Szukamy domku dla Figuni :) Naj-naj-lepszego pod słońcem :) W nocy nauczyła się małpeczka spać pod kołdrą, a nie na kołdrze w nogach. A jak się przytula, tak posapuje, wzdycha, poprawia się! Wzięła przykład z Nuteczki, która nie umie walczyć o miejsce przy pańci i przeniosła się niżej, na poziom kolan, ale też pod kołdrą. -
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ależ jestem w kontakcie z panią Asia, nie robię nic bez Jej wiedzy. -
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Jestem już po wyjazdach i przejmuję obowiązki domowe :) Figa czuje się bardzo dobrze, nie pamięta pewnie już o operacji. Szaleje jak szczeniak, gryzie kapcie, zabiera ubrania, tarmosi zabawki. Ze smyczą nadal na bakier, nawet nie wiem czy nie gorzej. Jeszcze żaden psie do tej pory nie bał się tak obroży czy szelek. Tak ją to paraliżuje, że zero spaceru - kładzie się na ziemi albo myk, w krzaki i tak dygocze na mrozie. Może jak się trochę ociepli zacznę od nowa?... A na golasa gania po całym ogrodzie, zaczepia Kenię, podskubuje gałązki, szczeka na wróble. W nocy przytulona do nas śpi do rana, obok Nutki i kota Borysa. Dałam jedno ogłoszenie na olx, tak od niechcenia. Były 3 telefony: jeden odpada, pan żałował, że po sterylizacji (!) a ma takiego samego pieska, dwa pozostałe sympatyczne. Zwlekam z jakaś decyzję do weekendu, proszę ludzi o ponowny kontakt w piątek. Moze jeszcze ktoś się pojawi?... -
Pytałam wczoraj panią Asię, czy maja psiaka w typie owczarka - bo jest dom chętny na dużego psa, na wieś wprawdzie, ale kojec, buda i duży teren do biegania (ludzi mają zarybiony staw i ktoś musi pilnować go i odstraszać wydry). Nie ma jednak takiego na Przystanku.
-
Bardzo sympatyczne spotkanko odbyło się w gronie 10 osób - nagadałyśmy się do woli, pośmiałyśmy, wymieniłyśmy fantami z bazarków :) Bardzo do fajne, że się trzymamy razem, bo człowiek wie, że może na innych liczyć, nie jest sam z tymczasami, ogłoszeniami, bazarkami itp. JESTEŚCIE WSPANIAŁE!
-
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
malagos replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Bardzo sympatyczne spotkanko odbyło się w gronie 10 osób - nagadałyśmy się do woli, pośmiałyśmy, wymieniłyśmy fantami z bazarków :) Bardzo do fajne, że się trzymamy razem, bo człowiek wie, że może na innych liczyć, nie jest sam z tymczasami, ogłoszeniami, bazarkami itp. JESTEŚCIE WSPANIAŁE! -
Tak jest! Do zobaczenia!!!!!
-
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Figunia spokojna, leży na posłanku w kuchni, ale przed chwilą pobiegła do salonu i wskoczyła na kanapę. Za kilka minut spróbujemy wyjść na siusiu. Rano wstaję o 5.45, to też wyprowadzę wszystkie psy, potem jadę do Warszawy, dyżur przejmuje Ania :) Figa ma maleńki szewek, nie trzeba go zdejmować i nie trzeba zakładać koszulki. Coś się jednak niedobrego działo w środku suczynki, jak powiedziała pani dr Magda - pokazała nawet nam wycietą macicę, było trochę i krwi, i ropy. To co, do zobaczenia w Warszawie, a ja uciekam z dogomanii na 3 dni :) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
malagos replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny kochane, jak tylko Wam czas pozwoli - spotykamy się w tę sobotę o godz 13.00 na Pl. Bankowym, w Multipubie Gruba Kaśka (juz tam kilka lat temu byłyśmy) - zapraszamy! -
A propos starszych suczek - sama sobie obiecałam, ze wezmę na stałe właśnie starsza sunię. Tylko co chwila coś się trafia z ulicy, na tymczas...
-
Nie chcę krakać, ale dt dla takiej starszej suni może być dożywotni, bo ciężko znaleźć dom dla starego psa...Ale jestem jak najbardziej za zabraniem choćby jednej suczki zza krat.
-
To zdecydujmy, kiedy o gdzie to spotkanie. Na 14.00 w sobotę, teraz kwestia gdzie? Pl. Bankowy czy Wilsona?
-
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Kroją dziś, o 15.00....... Biedunia, rano nie dostała śniadania. Udało mi się ją na chwilkę wyrzucić z domu na taras, w tym czasie reszcie dałam po garstce chrupek. Dziś po południu przyjeżdża Ania, zajmie się więc stadkiem - skoro ja mam na 3 dni pojechać sobie do Warszawy :) -
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
malagos replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Ewa Marta ma sprzątanie po remoncie, więc nie przyjdzie. Do Nutusi zadzwońcie, proszę -
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Figunia umówiona na sterylizację na jutro, czwartek, godzina 15.00 Prosimy o dobre fluidy!! -
Co do spotkania - odezwała się Mazowszanka i agat21, ze południe im odpowiada :) Nikt inny się nie odezwał, poza EwaMarta, że w ogóle nie może przyjść.
-
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
malagos replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
To co, na którą się umawiamy? i kogo jeszcze zapraszamy? Mam cholerne urwanie głowy w pracy, pomóżcie mi proszę z zawiadamianiem ludzików, dobrze? -
Na fb "Dogomaniacy starej daty" https://www.facebook.com/groups/198166893550991/
-
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Nareszcie mądra ustawa: http://witrynawiejska.org.pl/zwierzeta/item/46396-bezdomnosci-zwierzat-ma-zapobiegac-gmina czyli zalegalizowano to, co między innymi nasza gmina robiła, balansując na krawędzi prawa. -
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
I do tego nie ma samochodu - do nas dowieźć musi Ania i Kenię Michał, bo inaczej by wcale nas nie odwiedzała :( Dwa psy nie wchodzą w rachubę absolutnie. Czas zrobić pchełce jakieś zdjatka do ogłoszeń i wymyślić dobry tekścik. Kto ma jakiś pomysł na opis tego maleństwa? -
A jesteś też na fb? Jest tam grupa Starych Dogomaniaków, ale też się tam mało dzieje