-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Szarlotka upieczona, studzi się, mieszkanko sprzątnięte, czekamy na Kejciu i panią Asię z dokumentami adopcyjnymi. Czekamy spokojnie, bo będą pewnie około 18.00 -
Zajrzycie do nas :) Juro z Panią Asią wyadoptujemy naszą małą Figę do domku :)
-
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Młodość, Irenasie, młodość!... Jakby mogła poprosić Los, jeśli ma mi coś zesłać i postawić na drodze, to nich to będzie starsza śliczna mała sunieczka, nieszczekliwa, nie gryząca, posłuszna, czyściutka, mądra. Niech to nie będzie: szczeniak ani pies samiec (dziś jeszcze zapierałam rogi wersalki po znaczeniu przez Fafika...) -
RUDA FOKSIA ,ma w DS brata Borysa i jest szczęśliwa.
malagos replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Dobrego dnia, ludziskom i zwierzynie :) -
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
He, he, tak czasem bywa :) Figulec jak nigdy dotąd wczoraj się tulił i tulił. Wlazła mi wczoraj wieczorem na kolana, mimo lezącego już tu kota, jak oglądałam TV na fotelu. Lizała po twarzy, podgryzała ucho i zasypiała. Kątem oka jednak patrzyłam, jak podnosi łepek i we mnie się wpatruje. Oczyska ogromne, uszyska ogromne, trochę wysunięta dolna szczęka - cudak niebywały! Ale z Fafikiem tworzą szalony duet, nawet kot się nie czuje bezpieczny. Jak się psy rozbawia, to kot prycha, warczy, syczy, ale nie boi się, nie ucieka - a pewnie na to liczą te dwa wariaty. -
Pewnie nieprędko.........
-
Rzeczywiście, jestem czerwcowa Małgorzata, ale życzenia od Irenki śliczne - przeczytam je za pół roku :) Szukują mi się dwie adopcje, jedna jutro (Fafik), druga w niedzielę (Figunia). Ale życie nei lubi próżni - wczoraj dzwonili z gminy do Tomka, by obejrzał psa w kojcu, świeżo przywiezionego. To zadbana, grubiutka sunia Rudzikowego pokroju.
-
I jak widzę po zdjęciach na OLX "moja" biała sunia ma kolegę w boksie. Jak dobrze pójdzie, Figa pojedzie do domu stałego w niedzielę. Ale oczywiście...w kojcu gminnym czeka od wczoraj kolejna sunia, taka w typie Rudzika :(
-
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Jakbyś zgadła!!!!! Czarodziejka, czy co? Szykuje się domek, i to z forumowy :) Witaj, anico kochana! Ten facet ma tez psy... Zadzwonię zaraz do TOZu, bo pani nie dzwoni :( -
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
A pewnie! Nam się nie spieszy.... U nas na wsi była interwencja u chłopa w gospodarstwie, z PIW - u, prawdopodobnie dojdzie do odebrania krów. Stoją na śniegu... -
Dużo robisz, Kobieto, bardzo dużo!
-
Jesteś wielka, konfirmie31!!
-
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Maryniu, życzę stabilizacji i spokoju... O figę było zapytanie z OLX - cytuje dosłownie: "zainteresowana" Nie chce się nawet komentować. -
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Pieniądze po Rudziku z bazarku, 100 zł, przeznaczam na te wyróżnienia ogłoszeń Fafika i na smaczki i karmę dla Figi (jest już u nas od miesiąca :). Moze i te Kejciowe ogłoszenia dla Figi wyróżnimy? -
RUDA FOKSIA ,ma w DS brata Borysa i jest szczęśliwa.
malagos replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Zostawiam pozdrowienia i uciekam do pracy :) -
Dołączam się do grona wielbicielek suczynek, bo od zawsze uwielbiam takie małe kruszynki :) Mam od miesiąca na bdt Figę, wznawiam ogłoszenia, bo wbrew moim oczekiwaniom, nie tak łatwo o dobry dom dla pinczerkowatej damy :). To tak tylko serdecznie poproszę, jakby był nadmiar domków na te śliczności, że mam roczną śliczną czekoladkę :)
-
Buda świetna! I bardzo dobry pomysł z jej postawieniem, bardzo!
-
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
To dziękuję serdecznie! Juz przesłałam, jakby coś, proszę Kasiu zmień po swojemu. -
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Jak dobrze, ze zaglądacie do nas :) O Figę w tamtym tygodniu było 5 telefonów, każdego prosiłam o ponowny kontakt w piątek czy sobotę. To tylko ta pani z Zielonki zadzwoniła po raz drugi w czwartek, i umówiłyśmy się na jej przyjazd w niedzielę. No, ale odwołała, wiec czekałam na te 4 pozostałe. I cisza... Kejciusiowa, to mogę Ci przesłać zdjęcia, jakie mam i tekścik do ogłoszeń? Jaki dać tytuł, by był chwytliwy?... -
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ja też nie wierzę w to :) Poniedziałek jak poniedziałek, do weekendu daleko, ale pogoda ok, zdrowie ok, humor ok, to czego jeszcze chcieć?? :)