-
Posts
30255 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
208
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Elu, ja myślę, że to kwestia silnego charakteru. Twojego ;)
-
Ewo, widziałam Twoje posłanka na miau - piękne! Ja bardzo chętnie kupię posłanka dla mojego psa i kotów (już wcześniej o tym myśłałam - dlatego pytałam gdzie je można zobaczyć), bo przemiał mam straszny, zwłaszcza o tej porze roku nie nadążam z czyszczeniem, odkłaczaniem, praniem itp. Tylko nie jestem zalogowana na miau.. :(
-
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
agat21 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Tak, szybciutko Krabika zamawiać, niech ten 18stycznia będzie jak najszybciej.. -
A to aparatka ;)
-
jak dobrze przeczytać, że kolejnemu psu pomogłaś rozpocząć nowe dobre życie :)
-
Pięknie się prezentują :) :) fajne ufne i wdzięczne psie mordeczki :)
-
szkoda, że się nie dogadują :( ds na szybko chyba będzie trudno znaleźć. czy psiaki mają ogłoszenia czy tylko wydarzenie na fb?
-
szkoda, ale ładnie, że pani chociaż napisała
-
Fajnie, że w sprawie Kamusi coś sie dzieję i że tak czuwacie nad dobrym domem dla niej :) Moja deklaracja poleciała, jutro powinna być na koncie.
-
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
agat21 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Fajnie, że Krabik trafi do Was papryko :) -
Dziadek Mars chory na Cushinga - odszedł za TM [*]
agat21 replied to yolanovi's topic in Już w nowym domu
Coraz lepiej wygląda mordeczka kochana :) Nic dziwnego, że jak wreszcie może sobie w cieple odpoczywać, to nie ma ochoty na spacery - pewnie było tak, jak yolanovi piszesz - łańcuch i aż nadmiar "świeżego powietrza". Dobrze, że doczekał lepszych czasów. -
MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.
agat21 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Zgadzam się z ewu. To ona wyciągnęła Megi ze schronu, to ona przez te 2 lata utrzymywała ją praktycznie sama w hotelu, więc to był jej pies. Dajmy jej prawo podjęcia decyzji. Ja dokładałam tylko skromne grosze co miesiąc na Megusię, ale też pozwolę sobie na krótką opinię. Nagłe śmierci się zdarzają, zarówno u ludzi, jak i zwierząt. Śmierć Megi nie była wynikiem zaniedbania czy złej opieki - ewu jest cały czas w kontakcie z makilą i zna jej podejście do zwierząt, którymi się opiekuje. Jeśli nie widzi potrzeby robienia sekcji, uszanujmy jej decyzję. -
Eliku, wspaniale, że bierzesz ją do siebie :)
-
Co za szczęśliwa wiadomość! :) Czikunia pewnie też przeszczęśliwa, co? Grzeczne kochane maleństwo... ewu, cudowna kobieto :)
-
Piękne zdjęcia - jak zwykle :) Ale i miejsce i ludzie cudowni, więc jak psy mają nie być tam szczęśliwe? ;)
-
Aga, napisz w wolnej chwili jak wyglądają finanse Ergusia. Co do metod wychowawczych (dotyczących nie tylko psów ale i dzieci) to panuje u nas wciąż albo średniowiecze (bicie, wrzaski, przemoc) albo całkowity brak wychowania. Nasze społeczeństwo ma jeszcze wielką lekcję do odrobienia. Dzięki takim osobom, jak Agusia, Ewa, i każda reagująca na przemoc osoba, jest cień szansy ma zmianę, albo chociaż na początek zmiany. Dobrze, że jesteśmy razem i się wspieramy.
-
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
agat21 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Ile się zadziało :) wspaniale! To w jaki dzień tygodnia psiaki przyjeżdżają z Radys?