Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30272
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Ojej, ale wieści! Warto było szukać wątku na tym "oszalałym" dogo! Jak nie się nie wiodło Halince, to się nie wiodło, ale widac teraz los powetuje jej wszystkie straty! :)
  2. O rany, ale się naszukałam wątku :( Co się dzieje z tym dogo do kurzej twarzy?! Prawie żaden opcje nie działają.. W razie gdyby domek w Poznaniu był chętny na któregoś z psiaczków, to ja mogę pomóc w transporcie.
  3. ufff, wreszcie udało mi się wejść na dogo. Dobrze, że taka pozytywna w sumie diadnoza dotycząca Ergusia :) Ale jak go pani wetka starannie przebadała :) Był grzeczny przy tak licznym "obmacywaniu" ? ;D
  4. Zwariuję z dogo.. nic nie można robić, nie można znaleźć wątków. Dobrze, że mi raport na skrzynkę o Krabku przyszedł. Bardzo mocno trzymam kciuki, żeby bidulek znalazł swoje miejsce na ziemi :)
  5. czy pytałaś na stacji, czy on tam stale jest? może na chwilę się tylko tam pojawił?
  6. Purrek, wspaniale, że są tacy ludzie jak Wy :) Dogomania pęka w szwach od psów potrzebujących pomocy, ale fajnie, że i tu napisałeś o Łatku. Mam nadzieję, że jeśli miał tyle szczęścia, że spotkał Was, to dalej będzie już tylko lepiej :)
  7. Dobrze, że Ergunio na plusie. Tak, ja też myślę, że Ergusia trzeba zbadać pod kątem bakterii i grzybów w rance.
  8. Trafiłam przez przypadek, zapisuję sobie wątek.. brak tchu na widok tego biedaka. Wrzesień już pusty finansowo, ale w październiku postaram się grosik wpłacić na nieszczęśnika. Co z jego "właścicielem"?
  9. Płaczę z radości! Ale ci sie poszczęściło maleńka...
  10. Jasne, że to nie do sprawdzenia.. nie wiem, czy chociaż moje dzieci doczekają innego stanu świadomości w tym kraju.. nie zanosi się. Czytałam o projekcie nowego prawa łowieckiego - mam ochotę iść i zabijać --> myśliwych
  11. Ja myślę, że Twoja inteligencja Irenko spłynęła i na psinkę :) Znasz przysłowie "kto z kim przestaje..."?
  12. tak, masz rację :) ja też nie będę oryginalna pisząc, że "dla takich chwil warto żyć" :)
  13. Może ktoś jeszcze się dorzuci deklaracyjką dla maleńkiej przestraszonej bidy?? :) :) :)
  14. Joly, to jest przepaść nie do zasypania. Ludzie inaczej wychowani, myślą innymi zwojami mózgowymi. Kiedyś lata temu na wakacjach na Mazurach uprosiłam gospodarzy, u których mieszkałam, żeby nie trzymali bokserki na sznurku, który wrzynał jej się w szyję (sama sobie winna, bo ucieka!), żeby ją na szelkach trzymali, sama jej te szelki kupiłam, bo pies się dusił na tym cholernym sznurku, (wtedy jeszcze nie było tego prawa, że nie można psa trzymać na uwięzi powyżej 8 godzin), a jak kupiłam im jedzenie, to gospodarz (ledwo toczący się od tuszy) powiedział, że to marnotrawstwo i że on by chętniej zjadł.. płakać mi chciało, nadal płaczę na wsiach..
  15. Fajnie, cieszę się bardzo! Taki domek się kruszynce szybko trafił ♡♡♡
  16. Cuś mam dziwne wrażenie, że sprawa kręci się w kółko - wątek został założony 9 sierpnia, jest 20 września. A tu znowu retoryczna uwaga o dt... :/
  17. W jakim województwie jest ten Różan? Udało Ci się zrobić psu zdjęcie, choćby z daleka?
  18. Ale Bąbiś jest radosny :) Serce się cieszy!
  19. Ech Mazowszanko bez serca ;D Żeby wszyscy tak bez serca byli.. ;D
×
×
  • Create New...