-
Posts
30273 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Koczujący w lesie chory owczarek - zamieszkał w Krakowie
agat21 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Przepraszam, ze dopiero teraz, wpłaciłam 5 dyszek -
Kociaki, które przytrafiły mi się pewnej niedzieli, sztuk 2.
agat21 replied to irysek's topic in Kotki już w nowych domach
Cudaśne :) To chłopczyki czy dziewczynki czy para mieszana? :) -
Sasanko- Lenka opuściła Radysy:) MA DS w Katowicach :) trzymajmy kciuki
agat21 replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Fajnie, że Zurawinka też pojedzie do domu :) Każdy uratowany pies to balsam na rany :) Co do imienia - wszystkie cudne, tylko błagam nie Sisi! Jest tak pretensjonalne, że pasuje tylko do yorków noszonych na rączkach u wypindrzonych damulek :D -
Sasanko- Lenka opuściła Radysy:) MA DS w Katowicach :) trzymajmy kciuki
agat21 replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
20 złotych stałej dla Sasanki, proszę o numer konta -
Jak pięknie się potoczyło życie Neski od kiedy opuściła schron :) Wspaniała historia! Wielki ukłom dla wszystkich zaangażowanych w tę historię :) Mam też pytanie natury, że tak powiem technicznej: czy Neska ma jakieś długi, czy wpłacać deklrację listopadową czy mogę ją przelać dla innej potrzebującej suńki bez oczka?
-
Tak przykro, że ludzie są leniwi. Przecież każdy pies to w gruncie rzeczy zagadka i indywidualna osobowość, a nie maskotka. Od kogoś, kto miał juz psa spodziewałabym się więcej zrozumienia i empatii.. Poza tym mam wrażenie, że argument męża, który się zgadza jest tak częsty, że chyba mało prawdziwy. Co to znaczy, że się nie zgadza? A co on jest tam udzielnym panem i władcą, a reszta rodziny nie ma nic do powiedzenia? Bzdury na kiju. Pewnie generalnie nie chce im się i tyle. Nie zasłużyli na Polę.