Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30273
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Wielkie kciuki za jutro!! Strusinku, jeszcze parę godzin wytrzymaj, a potem już tylko lepiej będzie :)
  2. Cały czas nieustannie wielkie kciuki za psinkę i udaną podróż. Niedługo też będzie miała nowe imię - oby na dobrą wróżbę na resztę życia :)
  3. Bardzo się cieszę, że Lisia już bezpieczna. W normalnym otoczeniu, w dobrych warunkach na pewno szybko pozbędzie się tych dolegliwości..stres i głód na pewno walnie się przyczyniły do takiego stanu suńki
  4. Tak czy siak zdjęcia z hotelu będą na pewno sto razy optymistyczniejsze, niż ze schronu :) A więc jutro Lisia pozna swoje nowe na razie miejsce - bardzo się cieszę :)
  5. Przepraszam, ze dopiero teraz, wpłaciłam 5 dyszek
  6. Właścicielka z DT u Judyty prosiła, żeby zadzwonić za tydzień lub dwa, może wtedy się sytuacja trochę zmieni. Na razie ma masakrę. Ale chyba to za długo, żeby czekać i nie ma sensu. Sytuacja u Judyty może wcale się nie poprawić po tym czasie i szczeniorki zostaną na lodzie.
  7. Cudaśne :) To chłopczyki czy dziewczynki czy para mieszana? :)
  8. Fajnie, że Zurawinka też pojedzie do domu :) Każdy uratowany pies to balsam na rany :) Co do imienia - wszystkie cudne, tylko błagam nie Sisi! Jest tak pretensjonalne, że pasuje tylko do yorków noszonych na rączkach u wypindrzonych damulek :D
  9. Takie wyjałowienie leczy się probiotykami - tak, jak ewkar napisała. Jest chyba kilka rodzajów, muszę dowiedzieć się, które dla piesa są najlepsze.
  10. 20 złotych stałej dla Sasanki, proszę o numer konta
  11. Jak pięknie się potoczyło życie Neski od kiedy opuściła schron :) Wspaniała historia! Wielki ukłom dla wszystkich zaangażowanych w tę historię :) Mam też pytanie natury, że tak powiem technicznej: czy Neska ma jakieś długi, czy wpłacać deklrację listopadową czy mogę ją przelać dla innej potrzebującej suńki bez oczka?
  12. No i cudnie :) Nowe miejsce spoko dla Dieselka, nie takie rzeczy mu się przydarzały.. :)
  13. Jeśli się to wcześniej nie zdarzało, to ponoć jest to objaw właśnie "wyjałowienia" przewodu pokarmowego po kuracjach antybiotykami albo innymi silnymi lekami. Ale może mądrzejsze ode mnie się wypowiedzą.
  14. Ivo odszedł, aby dać szansę innemu. Trzymajcie się w tych trudnych chwilach, i wspaniale, że pomyślałyście od razu o pomocy innemu nieszczęśnikowi. Wtedy śmierć Iva nie będzie nadaremna. A on już jest szczęśliwy w lepszym świecie - tam, gdzie nie ma schronisk.
  15. Tak przykro, że ludzie są leniwi. Przecież każdy pies to w gruncie rzeczy zagadka i indywidualna osobowość, a nie maskotka. Od kogoś, kto miał juz psa spodziewałabym się więcej zrozumienia i empatii.. Poza tym mam wrażenie, że argument męża, który się zgadza jest tak częsty, że chyba mało prawdziwy. Co to znaczy, że się nie zgadza? A co on jest tam udzielnym panem i władcą, a reszta rodziny nie ma nic do powiedzenia? Bzdury na kiju. Pewnie generalnie nie chce im się i tyle. Nie zasłużyli na Polę.
  16. Cudowne wieści. Serce rośnie, jak się czyta, że są takie fajne normalne ludzkie rodziny, które wychowują dzieci na wrażliwych osobników. Oby jak najwięcej takich!
×
×
  • Create New...