Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30275
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. O rany, biedny Erguś.. Jak wrócę z wyjazdu podejdę do najbliższej wetki i wypytam o ten probiotyk, o którym pisałaś Ewkar. Myślę, że mógłby bardzo Ergusiowi pomóc. Pewnie nawet na problemy ze skórą. Murko, przypomnij jak działa ten Cortavance?
  2. wszystkie tu jesteśmy bez serc.. :D
  3. Biedna suczynka, mam nadzieję, że te wszystkie problemy i przejścia zostaną przez los wynagrodzone :)
  4. Ale fajnie, że Dieselek się tak ładnie zadomowił.. poczciwina jedna :) I dzielna poczciwina, bo po schodkach sama chodzi :)
  5. Cudne wieści o Strusiu - taki kochany i przytulasty :) I piękny nad podziw on jest! I przystojny ;) Domki będą pewnie szybko się biły o takie cudo :)
  6. Cieszę się, że Sasanka na wolności, przykro, że tak odreagowuje stresy i przejścia. Musiała nigdy nie być uczona czystości. :( Może przykład innych psów dobrze zadziała? Czy ona wychodzi sama czy z innym psem?
  7. Coś trzeba pomyśleć, żeby wynagrodzić fundacji tę pomoc, jakiś grosik wysupłam dla nich
  8. Jestem u suni, byłam już wcześniej, ale nie wiem, co napisać, zadeklarowałam się ostatnio u 4 nowych psiaków, nie mogę sobie pozwolić na kolejną stałą, przykro mi. Będę obserwować, zajrzę na bazarek dla suni - na razie tyle mogę :(
  9. Jak miło czytać takie wieści. Miała niesamowite szczęście, że trafiła na wspaniałych ludzi, na pewno niedługo zaufa już bezgranicznie :)
×
×
  • Create New...