Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30272
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Prosiłam o przypomnienie we wrześniu w sprawie kasy dla Norci, a tu przypomnienia nie było :) Może to i lepiej, bo we wrześniu jestem już pusta jak bańka mydlana (pogrzeb teściowej). W październiku dla suńki wyślę grosik, proszę o numer konta na pw.
  2. Też mam taką nadzieję..
  3. Pieniądze w kwocie 120 zł dotarły na moje konto. Bardzo dziękuję :)
  4. Przerażające są informacje o tej drugiej suni. Deklarację na Pesteczkę od listopada przeniosę jakby co na tę sunię.
  5. Czy można prosić o sprawdzenie konta? Wpłacałam chyba z tydzień temu lub nawet więcej, a w rozliczeniach ni słychu ni widu :(
  6. Jejku jak tu pusto.. dlaczego tak mało ludzi odwiedza tę piękną a tak doświadczoną kocinkę? Jak ona się miewa? Gdzie przebywa?
  7. Mam sąsiadkę - 84 lata, co rano zanim ja się wygramolę z moim psidłem ,ona już zasuwa ze swoim dość młodym psiaczkiem na spacer i nie wlecze się wcale.. :) A potem zasuwa z siatką na kółkach na zakupy, a potem do fryzjera albo znajomej, a potem znowu na spacer z piesem, a potem na pogrzeb koleżanki (przepraszam!..), a potem .. - która z nas tak żyje? ;)
  8. Strasznie smutne, że tak ograniczone mamy możliwości :( a psów w potrzebie bez końca..
  9. He he, jasne :) Aluzju poniała ;)
  10. Niektórzy weci nadają się tylko do czesania yorków niestety. Pamiętam jednego, który psa po przejściach nawet nie dotknął na badaniu, bo był brudny i zaniedbany. I ten z Ostrołęki też pewnie nie zbadał nawet Alfika..
  11. Marzę o wielkiej suni, tylko że to marzenie ściętej głowy w mojej sytuacji :( Tak bym chciała, żeby dobrze trafiła.
  12. No piękna psica :) Na kolanach to już w ogóle miodzio :D
  13. No tak, czyli nasz bidny zagłodzony Erguś dietki się doczekał :) No chyba wet ma rację, trochę on już baryłeczkę na łapkach przypomina. Aczkolwiek żal serce ściska, że jego ulubione zajęcie zostanie ograniczone.. :/
  14. Wszystkie powyższe przemądre kobiety mają rację :) Podpisuję się czterema kończynami :)
  15. Serce się cieszy, jak tu się wchodzi :) Tylko refleksje takie, jak u rozi kładą się cieniem..
  16. No tak, cały szczęśliwy! A my wciąż nie wiemy co jest powodem tego lizania :/
  17. Nie ten sam pies! Ależ metamorfoza :) Murko, miałaś bardzo dużo roboty, wielkie ukłony!
  18. Jejciu, jaka uczona jest sunieczka :) Hera - ładnie :)
  19. Jak dobrze :) Jak wspaniale, że kolejne cudowne stworzenie trafiło na wolność, na dobro :)
  20. Nie wiem, czy jamor jeszcze bywa na dogo, jego dane ze strony jego hotelu: jamor.pl Artur Wojciechowski Parkowa 6005-660 [email protected]
  21. Jak tam nasz bohater? Trochę mniej "pracowity" po tym nowym żelu?
  22. Wrześniowa deklaracja dla Alfika poleciała :)
×
×
  • Create New...