-
Posts
30276 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
SOS dla brutalnie okaleczonej i porzuconej psinki
agat21 replied to mimbr's topic in Już w nowym domu
Jak Bąbelek się miewa? -
~ Smutna, śliczna sunia Hesia ze wsi MA DOM W GDAŃSKU :)
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Hesia też podesłana rodzinie :) -
Boziu, sąsiad myśliwy.. Jak Ty to znosisz? Współczuję sąsiedztwa. Kotka wróci, zobaczysz, trochę pogniewa się gdzieś na uboczu, ale wróci.
- 198 replies
-
- suczka
- d.ługowłosa
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
agat21 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Bardzo Krabikowi w protezce "do twarzy" :D -
Zdjęcia na razie posłałam w rodzinę, a niebawem przyjdzie czas na agitację :)
-
Cudo :)
-
Strasznie lubię takie do bólu zwyczajne kundelki, mój Figaro też jest taki.
-
Wiem, że spod Łowicza jest hotelik Sylwii, nazywa się chyba "Pod brzozami", ale ma stronę tylko na fb. Spróbuj tam poszukać. To dobry hotelik, więc też pewnie na miejsce trzeba trochę poczekać.. Innego w okolicach Łodzi nie znam, ale może Ziutka na przykład będzie jakiś znała, ona jest z Sochaczewa
-
Koszt domów hotelików zależy od wielkości psa i cennika samego hoteliku. Ja nie znam tu wszystkich hotelików, znam hotel u Murki, Papryki, Sylwii, Kasi Przystał. Może inne dogomaniaczki dopiszą tu jeszcze inne. Ale średnio koszt małego psa to 250 - 350 zł miesięcznie. Trzeba by popytać ich bezpośrednio o ceny i terminy, bo często czeka się w kolejce. Jeśli zależy Ci na wyciągnięciu i pomocy psu samo podanie deklaracji nie wystarczy, trzeba również zebrać pozostałe deklaracje i być "skarbnikiem", który będzie zbierał te deklaracje i rozliczał koszty co miesiąc
-
Strasznie żal biedaka.. szkoda, że ta osoba, która go karmiła nie wzięła go so siebie. A nie myślałaś o hoteliku? Wiem, że to koszty, ale wiele psów tutaj zostało wyciągniętych ze schronisk i po pobycie w hotelu znalazły dobre domy. Bezpłatne domy tymczasowe to marzenie i szczęście, które niewielu się trafia, a na hotele jakoś się daje uzbierać deklaracje. Psy z hotelu na pewno łatwiej wyadoptować niż ze schroniska..
-
Myślę, że nie ma wyjścia - trzeba temat podrążyć - jak tylko wrócą z uropów.. na razie do początków września nie da rady. W razie czego będę się wpraszać malagosku z młodzieżą, coby psiska poznali i się decydowali :)
-
No cudowna psina. I bardzo kochana, widać, że wdzięczna zwierzyna. Jak tu ją "sprzedać" jak najszybciej do dobrego domu? Moje dzieci planują za niedługo powiększyć rodzinę, ale wyraźnie była mowa o małej suni.. Jak tu ich przekonać, że w gruncie rzeczy sunia jest mała? ..
-
Wspólczuję strasznie tych wszystkich biedaków krążących w pobliżu. Tak ciężko tego nie zauważać, a jak się zauważa, to co robić? Skąd brać miejsca, kasę i czas na taki ogrom nieszczęścia? ;( Ja najczęściej znajduję przy drodze jeżdżąc samochodem. Czasem nie wiem jak to robię, bo przecież jeżdżąc muszę patrzeć na drogę, a nie po rowach i lasach..
- 198 replies
-
- suczka
- d.ługowłosa
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Jakiego wzrostu jest sunia? Prześliczna bidula.. :(