Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30276
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Jak Bąbelek się miewa?
  2. Hesia też podesłana rodzinie :)
  3. No wiem, że jakaś inna bida skorzysta, ale żal mi Alfreda :( Nie mogę "przeszarżować", bo mam wiele innych zobowiązań, ale przez pierwsze trzy miesiące będę płacić 40 zł
  4. Boziu, sąsiad myśliwy.. Jak Ty to znosisz? Współczuję sąsiedztwa. Kotka wróci, zobaczysz, trochę pogniewa się gdzieś na uboczu, ale wróci.
  5. O rany, to szkoda, żeby miejsce przepadło.. Kto jeszcze deklarację dorzuci???..
  6. Zdjęcia na razie posłałam w rodzinę, a niebawem przyjdzie czas na agitację :)
  7. Strasznie lubię takie do bólu zwyczajne kundelki, mój Figaro też jest taki.
  8. Wiem, że spod Łowicza jest hotelik Sylwii, nazywa się chyba "Pod brzozami", ale ma stronę tylko na fb. Spróbuj tam poszukać. To dobry hotelik, więc też pewnie na miejsce trzeba trochę poczekać.. Innego w okolicach Łodzi nie znam, ale może Ziutka na przykład będzie jakiś znała, ona jest z Sochaczewa
  9. Biedak, znowu coś paskudnego się na łapce pojawiło, oby to tylko jakiś niegroźny "nagniotek". Sowizdrzał kochany :)
  10. Koszt domów hotelików zależy od wielkości psa i cennika samego hoteliku. Ja nie znam tu wszystkich hotelików, znam hotel u Murki, Papryki, Sylwii, Kasi Przystał. Może inne dogomaniaczki dopiszą tu jeszcze inne. Ale średnio koszt małego psa to 250 - 350 zł miesięcznie. Trzeba by popytać ich bezpośrednio o ceny i terminy, bo często czeka się w kolejce. Jeśli zależy Ci na wyciągnięciu i pomocy psu samo podanie deklaracji nie wystarczy, trzeba również zebrać pozostałe deklaracje i być "skarbnikiem", który będzie zbierał te deklaracje i rozliczał koszty co miesiąc
  11. Strasznie żal biedaka.. szkoda, że ta osoba, która go karmiła nie wzięła go so siebie. A nie myślałaś o hoteliku? Wiem, że to koszty, ale wiele psów tutaj zostało wyciągniętych ze schronisk i po pobycie w hotelu znalazły dobre domy. Bezpłatne domy tymczasowe to marzenie i szczęście, które niewielu się trafia, a na hotele jakoś się daje uzbierać deklaracje. Psy z hotelu na pewno łatwiej wyadoptować niż ze schroniska..
  12. Myślę, że nie ma wyjścia - trzeba temat podrążyć - jak tylko wrócą z uropów.. na razie do początków września nie da rady. W razie czego będę się wpraszać malagosku z młodzieżą, coby psiska poznali i się decydowali :)
  13. No cudowna psina. I bardzo kochana, widać, że wdzięczna zwierzyna. Jak tu ją "sprzedać" jak najszybciej do dobrego domu? Moje dzieci planują za niedługo powiększyć rodzinę, ale wyraźnie była mowa o małej suni.. Jak tu ich przekonać, że w gruncie rzeczy sunia jest mała? ..
  14. Wspólczuję strasznie tych wszystkich biedaków krążących w pobliżu. Tak ciężko tego nie zauważać, a jak się zauważa, to co robić? Skąd brać miejsca, kasę i czas na taki ogrom nieszczęścia? ;( Ja najczęściej znajduję przy drodze jeżdżąc samochodem. Czasem nie wiem jak to robię, bo przecież jeżdżąc muszę patrzeć na drogę, a nie po rowach i lasach..
  15. Niestety nie mogę pomóc jako doradca, bo nigdy nie łapałam psów do klatki. Z transportem w tej chwili też nie, bo nie mogę się na razie ruszyć, dopóki wakacje się nie skończą i nie odpadnie mi parę psiowych obowiązków rodzinnych, ale na początku września wpłacę dla suczynki 100 zł
  16. Teraz doczytałam w poprzednim wpisie, że ona już podeszła do Was i nie boi się - w takim razie cofam moje obawy co do jej ewentualnego szoku. Czyli teraz tylko i aż problem z dowozem klatki?
  17. Ale czym ją przywabić do tej klatki? Ona teraz może być w szoku, nie wiemy jak naprawdę wyglądało "łapanie" przez sympatycznego pana..
  18. Jakiego wzrostu jest sunia? Prześliczna bidula.. :(
×
×
  • Create New...