Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30273
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Jestem u suni na razie z doskoku (jestem w podróży), gdzie sunia się znajduje i gdzie ma jechać?
  2. Sielanowe to ostatnie zdjęcie :) Pięknie dziś było..
  3. Fajny tekst ogłoszenia, oby tym razem przeczytał ktoś mądry
  4. to prawda, że diabli człowieka biorą na to, co się teraz na dogo dzieje :|| Uściski dla struszka :)
  5. Na pewno bidusiowi ta chemia teraz wychodzi (dosłownie i w przenośni). Każdy organizm musi odreagować skutki uboczne :(
  6. O rany, przepraszam, źle wpisałam tytuł przelewu, na Polę moja comiesięczna deklaracja poszła swoją drogą.. Te 25 zł jest dla suczynki, pisałam Ci chyba na pw. Przepraszam za pomyłkę.
  7. No tak - pies do pilnowania... Dobrze, że Szara od nich wróciła. Nie zasłużyli na nią.
  8. Dobrze, że nie rusza, oby mu się nie przypomniało już, że coś tam można majstrować ;)
  9. A na tym wszystkim tracą psy, którym pomagamy. :(
  10. Cudne wieści od Iskiereczki :) Maleńka kochana, zaczyna poznawać normalne życie..
  11. Dzień jeden na tysiąc! Niesamowite!! :) :) Cudownie, że wszystkie suczynki tak hurtem znalazły domy. Też jestem ciekawa gdzie trafiła Hera, bo o Hesi już czytałam
  12. Ależ cudne wieści! Bardzo się cieszę :) Hesia doczekała wspaniałego domu, chociaż nie tego, o którym początkowo myślałam. Niech jej będzie najlepiej pod słońcem!
×
×
  • Create New...