Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30275
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Prześliczna psinka :) Tak śmiesznie wygląda szczupła smukła mordka i puchate ciałko i niemalże lisi ogon :)
  2. Nie było mnie przez cały weekend na dogo, więc teraz odwiedzam Lusię, i nie mogę wyjść z podziwu ile Kiyoshi i Havanka naprodukowały ogłoszeń :) Trzymam wielkie kciukasy, aby osoba o dobrym sercu przeczytała jedno z nich..
  3. Tak pomyślałam, że to Miłka na zdjęciu :) Fajnie, że się poznali i dogadują - oboje dojrzali i doświadeczeni - fajna para ;)
  4. Przy opisie leku było napisane, że wystarczy na kurację dla psa :( Szkoda, że tylko na 4 dni. Sorry, na razie nie mam więcej kasy, żeby szybko dokupić. Ale może i te 4 dni trochę pomogą odbudować mu florę bakteryjną jelit..
  5. Szczęście od niej bije :) Ale cud się jej przydarzył, można oglądać w kółko filmiki i nie ma się dosyć :)
  6. Tolu, trzymaj się, mam nadzieję, że to nic poważnego i szybko do nas wrócisz! Tym bardziej trzeba maleństwom pomóc, żeby Tola nie musiała się chociaż o to martwić.. Murko, czy wiesz już, kiedy TZ by jechał do Warszawy??
  7. Kurczę, dlaczego psinka musi być aż do końca tygodnia w schronie? Przy jakimś poważnym urazie kręgosłupa to każdy dzień jest istotny - nie mówiąc już nawet o bólu, jaki przeżywa maleństwo :(((
  8. Tak, wiem kochana, że to jedyna droga, ale to tak boli, że można pomóc tylko kilku stworzeniom, a tyle ich czeka .. Każde z nich zasługuje na poprawę losu, a tylko niektóre tego doczekają ;( ;( ;(
  9. No tak, to ja przelałam kasę na dawne konto Bąbelka do Madie. Przepraszam. Poproszę o uzupełnienie mojej wpłaty w rozliczeniu i przesłanie mi na pw jeszcze raz nowego konta dla Bąbla. Przepraszam za kłopot i moje gapiostwo
  10. Boże, przerażające zdjęcia wszystkich psów. I starszych suniek, których już pewnie nic dobrego w życiu nie czeka, i tych przerażonych maleństw. Gdzie je zabrać, rany?
  11. Dobrze, że maluszki dochodzą do siebie pod dobrą opieką. Śliczne - jak to maleństwa - pewnie będą miały amatorów. Oby dobrych i rozsądnych. Czy w sprawie sterylki Miki coś się udało? Czy jej "panowie" znowu zmienili zdanie?
  12. Kupiłam Ergowi dobry probiotyk, wyślę do Murki jutro.
×
×
  • Create New...