-
Posts
30271 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Piękna sunieczka Ci się trafiła Irenko. Dobrze, że ją wzięłaś, zapisuję wątek, będę zaglądać, wspierać i pomagać ile tylko dam rady :) Na jej plus uroda i młodzieńczy wiek :)
- 198 replies
-
- suczka
- d.ługowłosa
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Wiem, że masz rację, ale tak mi żal, że ta psina musi już gnić do końca u takich "ludzi" -
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Auraa, a o jakiej lecznicy myślałaś dla mamy Łezki? Ona potem musi wrócić na wieś? -
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Gratulacje Mazowszanko! Serca się nie oszuka :) -
KAROLCIA zauroczyła wspaniałych ludzi i już jest szczęśliwa w DS
agat21 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Łzy szczęścia w oczach na widok Karolci z panem :) Szczęścia całej rodzinie życzę :) -
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
hu hu, ale wieści - o spacerach, o walkach izmów: altru i ego :) no ciekawe, jak się to skończy ;) -
KAROLCIA zauroczyła wspaniałych ludzi i już jest szczęśliwa w DS
agat21 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę szczęściem Karolci - "moi" się nie wyjaili na czas i psinę zwinął im ktoś inny sprzed nosa.. chociaż też z Warszawy :) -
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Melduję się na chwilkę na wątku dziewczynek (niestety ostatnio tylko jeżdżę jeżdżę i latam, dopiero jutro jadę wreszcie na wypoczynek). Cieszę się, że Łezka tak dzielnie się rehabilituje przy Waszej pomocy (TZ pięknie się przentuje jako rehabilitant ;) -
Czy Azunia wymaga częstszych spacerów z powodu choroby nerek właśnie? Ile jest w stanie mniej więcej wytrzymać bez wychodzenia?
-
Adoptuj pieska ze schroniska Azorek w Sochaczewie
agat21 replied to ewaeva's topic in Już w nowym domu
Trzymam mocno kciuki, żeby burmistrz coś poradził. Dużo jest tam psów?- 7 replies
-
- sochaczew
- schronisko
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
SUZI młodziutka mamusia wyrwana z Chrcynna już w swoim domu.
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Łoo, ale sielanka :) a za co był ten atak?