Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30276
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Tak przykro, że ludzie są leniwi. Przecież każdy pies to w gruncie rzeczy zagadka i indywidualna osobowość, a nie maskotka. Od kogoś, kto miał juz psa spodziewałabym się więcej zrozumienia i empatii.. Poza tym mam wrażenie, że argument męża, który się zgadza jest tak częsty, że chyba mało prawdziwy. Co to znaczy, że się nie zgadza? A co on jest tam udzielnym panem i władcą, a reszta rodziny nie ma nic do powiedzenia? Bzdury na kiju. Pewnie generalnie nie chce im się i tyle. Nie zasłużyli na Polę.
  2. Cudowne wieści. Serce rośnie, jak się czyta, że są takie fajne normalne ludzkie rodziny, które wychowują dzieci na wrażliwych osobników. Oby jak najwięcej takich!
  3. Kochane, muszę sprawdzić czy jedna sunia, na którą miałam płacić od listopada 20zł stałej, jedzie do domu. Jeśli tak, to przenoszę te 20zł na sunię bez oczka :)
  4. to pytanie pozostanie dla nas na zawsze bez odpowiedzi, niestety dobrze chociaż, że nie jest w schronie moja stała poleci w weekend, w poniedziałek powinna być na koncie
  5. no proszę, nie można zrobić żadnej przerwy w wizytach na dogo, bo człowiek od razu wypada z obiegu :D ale wieści! bardzo bardzo mocno trzymam kciuki za dom dla suńki!
  6. No to ciekawe jak się odnajdzie w nowym miejscu.. szkoda, że nie może zostać tam, gdzie jest - pewnie trudno staruszkowi będzie się rozstawać..
  7. ja jeszcze w październiku wpłaciłam 50 zł na konto Murki, więc prawie prawie pokryjemy ten dług 588,80
  8. Oj, masz się Murko z naszym chłopakiem, masz.. Oby tylko cukrzycy nie było :( Swoją drogą po takim życiu, jakie miał Ergo byłoby dziwne, gdyby był całkiem zdrowy.
  9. Dawno nie zaglądałam do Bąbelka. Szkoda, że wciąż bez domu
  10. No to nie wiadomo co mysleć o tych wynikach.. musimy poczekać na interpretację weta Ale swoją drogą może wbiję kij w mrowisko - może Ergo ma ostatnio po prostu za dużo leków? Oragnizm się buntuje, już chemia była ogromnym wyzwaniem dla organizmu, a jeszcze walka z rozlizaną łapką, ze świądem... Jeśli dodamy mu jeszcze sterydy, to pożegnajmy zdrową wątrobę czy inne organy. Ja myślę, że trzeba mu dać odetchnąć po intensywnym leczeniu nowotworu, a nie ciągle coś dokładać. Swoje zwierzaki traktuję, jak samą siebie, czyli nie podaję im żadnych leków, które nie są absolutnie konieczne, staram się dobrze odżywiać - i weta prawie nie widuję.. nie potrzebuję Nie zarzacajcie mnie zaraz falą oburzenia za to, co napisałam, po prostu martwię się o psiaka, i próbuję myśleć, co będzie jak wpadniemy w spiralę leczenia czegoś,co rozwaliły poprzednie leki, a potem następne i następne..
  11. Cieszę się, że nie poddałaś się mimo przeciwności, że piesio u Ciebie - uśmiechnięty i radosny :) Jeśli schronisko utrudnia adopcję - przyczyna jest tylko jedna - ma w tym swój interes. Zapewne finansowy, bo innych nie ma.
  12. Gabi, też bym tak zinterpretowała jak Ty.. Tak bardzo nam zależy, tak bardzo chcemy, żeby się udało, a jednocześnie tyle rozczarowań już za nami, że nic dziwnego, że się boimy kolejnych A psinka jest mądra, wie, że trafiła do domu :)
  13. Bardzo się cieszę i też czekam na wieści :)
  14. Na pewno jeśli by nawet zrobił to szybciej, to z mniejszym zaangażowaniem i wdziękiem :)
  15. Jakie dobre wieści, teraz tylko pozbyć się kołnierza i jechac do wspaniałego domku! :) Lepiej się malutkiej nie mogło ułożyć. Neska czeka :) Swoją deklarację od listopada przeniosę na Neskę, proszę o informację o koncie
  16. No to tylko czekać na wyjazd suńki do hotelu, a potem przebierać w chętnych na adopcję ;)
  17. Jestem u suni, szkoda jej bardzo. Może ustawić się w kolejce u Murki i już zacząć zbierać kasę? Na początku listopada mogę przesłać dla niej 50 złociszy. Proszę tylko o przypomnienie, bo w ferworze spraw pamięć czasem szwankuje :)
  18. Ma szczęście Psotula, a Ty Irenasie masz wielkie psie serducho :) Szczerze podziwiam. Rudzik od Malagoska to taki indywidualista - sabaryta, to co się będzie za pózno lub za wcześnie po nocach włóczył :D Cieszę się, że dogo wreszcie normalnie działa - hurra!
  19. Jasne, dysponujcie kasą tak, jak Wam potrzeba, żeby długów nie robić :)
  20. Dzielna suczynka, coraz więcej umie i radości daje :) Jak się ktoś zakocha, to na pewno aż do "grrobowej deski" :) Wspaniałą robotę robisz Malagosku :)
  21. w przyszłym tygodniu będę najprawdopodobniej jechac z Warszawy do Częstochowy, ale to chyba niespecjalnie pomoże.. :/
  22. Moja skrzynka zapycha się w tempie ekspresowym :( Oczyszczę ją wieczorkiem na spokojnie, bo teraz piszę z telefonu. Jakby co zostaw wiadomość w profilu. Chodzi o kasę dla Alfika? O jakie rozliczenie?
×
×
  • Create New...