-
Posts
30276 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Tak przykro, że ludzie są leniwi. Przecież każdy pies to w gruncie rzeczy zagadka i indywidualna osobowość, a nie maskotka. Od kogoś, kto miał juz psa spodziewałabym się więcej zrozumienia i empatii.. Poza tym mam wrażenie, że argument męża, który się zgadza jest tak częsty, że chyba mało prawdziwy. Co to znaczy, że się nie zgadza? A co on jest tam udzielnym panem i władcą, a reszta rodziny nie ma nic do powiedzenia? Bzdury na kiju. Pewnie generalnie nie chce im się i tyle. Nie zasłużyli na Polę.
-
SOS dla brutalnie okaleczonej i porzuconej psinki
agat21 replied to mimbr's topic in Już w nowym domu
Dawno nie zaglądałam do Bąbelka. Szkoda, że wciąż bez domu -
No to nie wiadomo co mysleć o tych wynikach.. musimy poczekać na interpretację weta Ale swoją drogą może wbiję kij w mrowisko - może Ergo ma ostatnio po prostu za dużo leków? Oragnizm się buntuje, już chemia była ogromnym wyzwaniem dla organizmu, a jeszcze walka z rozlizaną łapką, ze świądem... Jeśli dodamy mu jeszcze sterydy, to pożegnajmy zdrową wątrobę czy inne organy. Ja myślę, że trzeba mu dać odetchnąć po intensywnym leczeniu nowotworu, a nie ciągle coś dokładać. Swoje zwierzaki traktuję, jak samą siebie, czyli nie podaję im żadnych leków, które nie są absolutnie konieczne, staram się dobrze odżywiać - i weta prawie nie widuję.. nie potrzebuję Nie zarzacajcie mnie zaraz falą oburzenia za to, co napisałam, po prostu martwię się o psiaka, i próbuję myśleć, co będzie jak wpadniemy w spiralę leczenia czegoś,co rozwaliły poprzednie leki, a potem następne i następne..
-
Cieszę się, że nie poddałaś się mimo przeciwności, że piesio u Ciebie - uśmiechnięty i radosny :) Jeśli schronisko utrudnia adopcję - przyczyna jest tylko jedna - ma w tym swój interes. Zapewne finansowy, bo innych nie ma.
-
Bardzo się cieszę i też czekam na wieści :)
-
Na pewno jeśli by nawet zrobił to szybciej, to z mniejszym zaangażowaniem i wdziękiem :)
-
Ma szczęście Psotula, a Ty Irenasie masz wielkie psie serducho :) Szczerze podziwiam. Rudzik od Malagoska to taki indywidualista - sabaryta, to co się będzie za pózno lub za wcześnie po nocach włóczył :D Cieszę się, że dogo wreszcie normalnie działa - hurra!
- 198 replies
-
- suczka
- d.ługowłosa
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Dzielna suczynka, coraz więcej umie i radości daje :) Jak się ktoś zakocha, to na pewno aż do "grrobowej deski" :) Wspaniałą robotę robisz Malagosku :)