Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30272
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Hesia przypadła do gustu mojej córci bardzo - zwłaszcza, że taka dobra dla kotów :) i gabarytowo też :) We wrześniu sprawa się wyklaruje, bo wtedy pies teściów, nad którym sprawuje pieczę, powinien do swoich "prawowitych" właścicieli wrócić i zwolnić miejsce :)
  2. Czy u Murki kolejka jakoś się posunęła, czy jesteśmy w tym samym miejscu?
  3. Teraz ok, widzę. Szczuplutka maleńka. W sierpniu nie wydolę już, ale we wrześniu kapnę grosz na sterylkę, poproszę o przypomnienie na początku miesiąca.
  4. Melduję się na wątku, niestety nie widzę zdjęć suni :(
  5. Szkoda tego szorstkiego maluszka.. boze jakie to wszystko smutne. I tak mało miejsc dla zbyt wielu psiaków. A o wizyte pa nie można poprosić w ostayeczności TZ Murki? Wiem, że to będzie koszt,ale jeśli domek byłby dobry, to szkoda szansy dla psinka. Może nie będzie masakrycznie drogo. Co o tym myślicie? Może by zapytać?
  6. Chętnie zobaczymy bohaterkę wątku :) Zaraz podejrzę bazarek książkowy, chociaż sierpień już mnie wykończył mocno..
  7. W sierpniu nie dam rady więcej wysupłać na Ergo, niże te 50 zł, które przelałam do Murki, ale w przyszłym tygodniu zapłacę brakującą kwotę.
  8. Nio - cudnie :) :) Dobrze, że mu tak dobrze :)
  9. Melduję się na wątku. Pewnie "dziewczyny zamojskie" podpowiedzą gdzie najlepiej zrobić sterylkę. A Ci ludzie to zmotoryzowani są i zawiozą sunię w razie co?
  10. Czasem ma się wrażenie, że lepiej byłoby z wakacji nie wracać,, tylko że i na wakacjach "cuda" się zdarzają - ja znalazłam już kilka psów na stacjach benzynowych (w tym mojego jednego rezydenta), a moja koleżanka znalazła w zeszłym roku sunię na szlaku w Gorcach. Nie mówiąc o tym, co się widzi na podwórkach wiejskich :( i w ciężarówkach na drodze ;( ;( Jak stare przysłowie pszczół mówi: "w którą stronę się nie obrócisz - i tak doopa z tyłu"
  11. Coraz dostojniejsza i piękniejsza :)
  12. Dawno nie zaglądałam do Gapcia, ale cieszy widok zadowolonego pysia :)
  13. No - wiedziałam że kota wróci :) Głód jest najlepszym wabem!
  14. Zaraz opróżnię skrzynię, zapycha się podła co chwilę :)
  15. Jak Bąbelek się miewa?
  16. Hesia też podesłana rodzinie :)
  17. No wiem, że jakaś inna bida skorzysta, ale żal mi Alfreda :( Nie mogę "przeszarżować", bo mam wiele innych zobowiązań, ale przez pierwsze trzy miesiące będę płacić 40 zł
  18. Boziu, sąsiad myśliwy.. Jak Ty to znosisz? Współczuję sąsiedztwa. Kotka wróci, zobaczysz, trochę pogniewa się gdzieś na uboczu, ale wróci.
×
×
  • Create New...