-
Posts
30279 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Jejciu, jaka uczona jest sunieczka :) Hera - ładnie :)
-
Nie wiem, czy jamor jeszcze bywa na dogo, jego dane ze strony jego hotelu: jamor.pl Artur Wojciechowski Parkowa 6005-660 [email protected]
-
Dołączam do wyjących, nie wiem,czy się dziś uspokoję. Dzisiaj dzięki wspaniałym ludziom wydarzył się prawdziwy CUD! Nie tam jakieś plamy na szybie okna czy smugi na niebie lub inne dyrdymały, ale to są właśnie cuda :) Halinko, życzę Ci kolejnego cudu w postaci kochającego domu, a dzisiaj cierpliwości przy wizycie u weta :)
-
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
agat21 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Stała wrześniowa w poniedziałek powinna być na koncie. Jak Krabulek? Szaleje? :) -
jejku, Małgoniu, aniele psi :) Ależ dobrze, że tam jesteście :) Tak bardzo mocno trzymam kciuki, żeby wreszcie sie udało i choć jedna bieda Wam ubyła..
-
Drogie moje, rozpatrzyłam moje psiowe wydatki i deklaracje, jakie mam od września i sunieczce będę mogła ofiarować 20 zł stałej od listopada, jak skończę płacić większą kwotę dla jednego psiaczka i z 40 zł zejdę do 20 zł. Wtedy ta pozostała dwudziestka będzie dla kruszyny. Przepraszam, że dopiero w listopadzie :(
-
Karmelku, wróć.. Wszyscy czekają na ciebie
- 198 replies
-
- suczka
- d.ługowłosa
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
O rany, straszna szkoda, że wszystkie hotele zajęte. A może zarezerwować miejsce, np. u Sylwii, a do tego czasu umieścić psiaka na przykład u Jamora? On zazawyczaj ma miejsca, bo jest droższy, ale za to ma super podejście do psów i bardzo szybko je socjalizuje i uczy. A jak się zwolni miejsce u Sylwii, to psinkę przenieść? Szkoda, żeby gniła tyle czasu w schronie, gdzie nie ma żadnych szans. Mężowi powiedz, że Jego pies na pewno by się ucieszył, że na jego miejsce przyszedł pies w potrzebie, że dzięki niemu ma szansę na prawdziwy dom ;)
-
Niedobrze :( Erguś biedak nie umie powiedzieć, o co chodzi z tą łapką, a my tylko możemy się domyślać. Ja też myślę, że warto z Ergiem podjechać jeszcze do Lublina. Może coś sensownego z tego wyniknie, bo problem łapy zaczyna być palący, poza tym nie możesz Murko non stop tylko mu bandażować łapy i próbować niwelować skutków ergusiowych akcji nocnych. Dobrze by było usunąć przyczynę tego lizania. Przelałam do Murki stówkę dla Erga.
-
A Sylwia nie odpisała? jest dość zajęta, może napisz jeszcze raz..
-
Współczuję bardzo.. to okropne przeżycie. Dobrze, że on już spokojny i szczęśliwy za Tęczowym Mostem..
-
I jak tam, troszkę spokojniej we wrześniu? A Karmelek? wrócił?
- 198 replies
-
- suczka
- d.ługowłosa
-
(and 1 more)
Tagged with: