Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30279
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Nie ten sam pies! Ależ metamorfoza :) Murko, miałaś bardzo dużo roboty, wielkie ukłony!
  2. Jejciu, jaka uczona jest sunieczka :) Hera - ładnie :)
  3. Jak dobrze :) Jak wspaniale, że kolejne cudowne stworzenie trafiło na wolność, na dobro :)
  4. Nie wiem, czy jamor jeszcze bywa na dogo, jego dane ze strony jego hotelu: jamor.pl Artur Wojciechowski Parkowa 6005-660 [email protected]
  5. Jak tam nasz bohater? Trochę mniej "pracowity" po tym nowym żelu?
  6. Wrześniowa deklaracja dla Alfika poleciała :)
  7. Dołączam do wyjących, nie wiem,czy się dziś uspokoję. Dzisiaj dzięki wspaniałym ludziom wydarzył się prawdziwy CUD! Nie tam jakieś plamy na szybie okna czy smugi na niebie lub inne dyrdymały, ale to są właśnie cuda :) Halinko, życzę Ci kolejnego cudu w postaci kochającego domu, a dzisiaj cierpliwości przy wizycie u weta :)
  8. No tak, 60 km nas po prostu śmieszy, bo ile czasem psy pokonywały, żeby dojechać do domu, wszystkie wiemy. Zgadzam się z Wami, że ta pani to była pomyłka
  9. jejku, Małgoniu, aniele psi :) Ależ dobrze, że tam jesteście :) Tak bardzo mocno trzymam kciuki, żeby wreszcie sie udało i choć jedna bieda Wam ubyła..
  10. Drogie moje, rozpatrzyłam moje psiowe wydatki i deklaracje, jakie mam od września i sunieczce będę mogła ofiarować 20 zł stałej od listopada, jak skończę płacić większą kwotę dla jednego psiaczka i z 40 zł zejdę do 20 zł. Wtedy ta pozostała dwudziestka będzie dla kruszyny. Przepraszam, że dopiero w listopadzie :(
  11. Oj, to przygoda :) Ale przynajmniej wiesz, jak TZ się o Ciebie troszczy :)
  12. Karmelku, wróć.. Wszyscy czekają na ciebie
  13. O rany, straszna szkoda, że wszystkie hotele zajęte. A może zarezerwować miejsce, np. u Sylwii, a do tego czasu umieścić psiaka na przykład u Jamora? On zazawyczaj ma miejsca, bo jest droższy, ale za to ma super podejście do psów i bardzo szybko je socjalizuje i uczy. A jak się zwolni miejsce u Sylwii, to psinkę przenieść? Szkoda, żeby gniła tyle czasu w schronie, gdzie nie ma żadnych szans. Mężowi powiedz, że Jego pies na pewno by się ucieszył, że na jego miejsce przyszedł pies w potrzebie, że dzięki niemu ma szansę na prawdziwy dom ;)
  14. Niedobrze :( Erguś biedak nie umie powiedzieć, o co chodzi z tą łapką, a my tylko możemy się domyślać. Ja też myślę, że warto z Ergiem podjechać jeszcze do Lublina. Może coś sensownego z tego wyniknie, bo problem łapy zaczyna być palący, poza tym nie możesz Murko non stop tylko mu bandażować łapy i próbować niwelować skutków ergusiowych akcji nocnych. Dobrze by było usunąć przyczynę tego lizania. Przelałam do Murki stówkę dla Erga.
  15. A Sylwia nie odpisała? jest dość zajęta, może napisz jeszcze raz..
  16. Dobre wieści :) Ma sunia w sumie szczęście. Oby tylko umiała zaufać znowu jak najszybciej..
  17. Współczuję bardzo.. to okropne przeżycie. Dobrze, że on już spokojny i szczęśliwy za Tęczowym Mostem..
  18. Pola, czaruj czaruj czarnulko. Zaczaruj czyjeś serce :)
  19. Cieszą wieści o podróży, oby Murzynek szybko się zaaklimatyzował. Myślę, że to mądry psiaczek i szybko będzie mistrzem przytulania :)
  20. Dzięki Murko za opiekę i nieustanny kontakt z lekarzem w sprawie Ergusia
  21. I jak tam, troszkę spokojniej we wrześniu? A Karmelek? wrócił?
×
×
  • Create New...