Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30275
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Poproszę o numer konta, dorzucę mały grosik na suńkę
  2. Ja już w tym tygodniu nie dam rady jechać, najwcześniej mogę w przyszłym tygodniu w piątek się wybrać w podróż. Mogłabym część transportu wykonać.
  3. Ależ cudnie się bawi i dokazuje z innymi psiakami :)
  4. Czyli już właściwie do zabrania? Dziś byłam w Poznaniu, pewnie to i tak by było trudno tak na szybko "sklecić" cały transport, ale szkoda :( Strasznie długi dystans, pewnie i tak trzeba będzie jakoś zrobić go na raty, co?
  5. No to na wstrzymanych oddechu ja też :)
  6. Jestem z zaproszenia na wątku :) Kiedy sunia by była do zabrania? Straszne maleństwo..
  7. Ojej, wielkie kciuki za przyszły dom - oby to był ten jedyny wymarzony :)
  8. Też mi na to wygląda :( Szkoda psów, które wzięła :(
  9. Może warto się wstrzymać z ogłoszeniami na po świętach, żeby ktoś nie zechciał zrobić "pięknego" prezentu pod choinkę..
  10. Wyluzowała się zupełnie dziewczyna, skoro tak sobie pozwala :) Oj, dyscypliny trochę chyba trzeba zapodać ;) Chociaż łatwo się mówi, a jak tu wykonać przy takiej słodziusi ?
  11. Bardzo się cieszę, że Pola ma szanse na dobry dom. Wierzę, że jak poczuje dobre intencje swoich nowych członków rodziny, to wszystko się ułoży, ona jest bardzo mądra :)
  12. Piękna i taka smutna :( Napiszę to, co w wątku Donalda - muszę sprawdzić ile jeszcze będę mieć wydatków w tym miesiącu i w zależności od sytuacji wpłacę jakiś grosik dla niej
  13. Dziękuję za zaproszenie na wątek. Będę zaglądać. Rozpatrzę się w pozostałej kasie na ten miesiąc i wpłacę jakiś grosik w zależności od sytuacji.
  14. To chyba piękny prezent od Jędrusia dla Ciebie, że już się nie boi, że bawi się, że jest radosny :) Jak dobrze, że go znalazłaś, że jesteś tak zdeterminowaną osobą, i że inny dobry człowiek pomógł :)
×
×
  • Create New...